Autor Wątek: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft  (Przeczytany 2330 razy)

Offline Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #15 dnia: 17.10.2022, 07:46 »
Witam grono użytkowników jakieś 2 miesiące temu kupiłem od użytkownika Kamyk 9 wędkę Daiwa tournament pro Feeder 12ft miał być to kij nigdy nie używany i co prawda jest to stan idealny ale niestety na dolniku na piance eva widać zabrudzenia od zanęty (wiem jak wygląda pianka stan sklepowy a jak zabrudzona i wyczyszczona). Jak wrócę na urlop za jakieś 6tyg z pracy to przyjrzę się lepiej wędce:) jeszcze muszę się do kolegi zgłosić po opakowanie od szczytówki i tubę ale pisałem do drapieżców i nie wszystkie tournamenty wychodziły z tubami transportowymi więc raczej tylko po opakowanie od szczytówki. Pomijając te drobne szczegóły jestem zadowolony bo ciężko kupić ten kij w stanie idealnym. Ale jak pisałem wyżej jeszcze raz się mu dobrze przyjrzę:) bo może coś przeoczyłem.

Offline Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #16 dnia: 17.10.2022, 07:55 »
Chyba że użytkownicy wiedzą czy 12ft była sprzedawa bez tuby bo drapieżców zapytałem o tournament pro nie o konkretną długość.

Offline Swar89

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #17 dnia: 17.10.2022, 08:06 »
Jak ja kupowałem to tournament pro była z tubą a tournament slr bez tuby

Offline Kamyk 9

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 1
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #18 dnia: 17.10.2022, 08:36 »
Koleg leszcz 1989 kij który kupiłeś był całkowicie nowy ja go nad wodą nie miałem kilka razy w domu był rozwinięty a ślady na piance mogą być przyczyną że zabezpieczałem korek i później przecierałem cały dolnik szmatką ot cała tajemnica pewnie.
Proszę już mnie nie grillować wszystko już dokładnie opisałem jak jest jak kogoś uraziłem przepraszam. A kolegę zapraszam po odbiór folikki na jedną szczytówkę którą zapomniałem dać i nawet koledze zaproponowałem tubę oryginalną ale w wersji tournament feeder pro 11 ft którą będzie musiał tylko przyciąć bo do 12 nie dostałem.

Offline Swar89

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #19 dnia: 17.10.2022, 08:43 »
Nie handluję jestem fanem daiwy a szczególnie wersji tournament, ale teraz mam zajawkę na łowienie na spinning xul-ul i kupiłem właśnie pewną wędkę i muszę podreperować budżet dla tego muszę coś sprzedać i to tyle.

Kolego Kamyk a nie masz czasem kołowrotków daiwa tournament na zbyciu ?

Offline Kamyk 9

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 1
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #20 dnia: 17.10.2022, 08:55 »
Nie mam, użytkuję kołowrotki przeważnie Shimano i budżetowe tica i jestem zadowolony z daiwy kołowrotków nie mam tylko same feedery .

Offline Leszcz1989

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: 15
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #21 dnia: 17.10.2022, 09:23 »
Koleg leszcz 1989 kij który kupiłeś był całkowicie nowy ja go nad wodą nie miałem kilka razy w domu był rozwinięty a ślady na piance mogą być przyczyną że zabezpieczałem korek i później przecierałem cały dolnik szmatką ot cała tajemnica pewnie.
Proszę już mnie nie grillować wszystko już dokładnie opisałem jak jest jak kogoś uraziłem przepraszam. A kolegę zapraszam po odbiór folikki na jedną szczytówkę którą zapomniałem dać i nawet koledze zaproponowałem tubę oryginalną ale w wersji tournament feeder pro 11 ft którą będzie musiał tylko przyciąć bo do 12 nie dostałem.
Ok to zwracam honor o tym nie pomyślałem że to może być od impregnacji korka. Jak znajdę czas to zadzwonię i podjadę do grudziądza po ta folię bo nie mam daleko a lubię mieć wszystko jak z fabryki. Pamiętam dobrze że zaproponowałes tube ale jeżeli nie było jej przy 12ft to nie będę naciągał sytuacji. Tak jak pisałem jestem zadowolony z zakupu tylko ta nieszczęsna folijka :) pozdrawiam

Online grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 192
  • Reputacja: 140
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #22 dnia: 17.10.2022, 10:00 »
Koledze nie przyfarcilo tylko prosił o dokładnie te zdjęcia w przybliżeniu rękojeści więc zrobiłem i mu wysłałem, nikogo nie chciałem oszukać i nie miałem takiego zamiaru, chciał kolega kupić to mu zaproponowałem i wysłałem zdjęcia z opisem.
Miałem daiwa tournament feeder chyba z 15 sztuk a slr 7 sztuk nie znam dokładnie historii każdej wędki, być może sprzedałem kiedyś nie ten egzemplarz co mi się wydawało i został ten z forum co nie zmienia faktu że wędka jest w idealnym stanie tak jak pisałem koledze.
Tak z ciekawości zapytam Ty tym po prostu handlujesz?
Nie handluje tylko ma wybujałą fantazję, w mailu pisał o 5 SLRach, kolekcja szybko urosła. ;D Tak samo jak ta 12tka się odmłodziła ;)

Offline Lewapiks

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 429
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat
Odp: (K) Daiwa Tournament SLR 12ft
« Odpowiedź #23 dnia: 17.10.2022, 11:08 »
Chyba jest odpowiedni dział do oceny sprzedających i kupujących. Zaśmiecamy giełdę.