Autor Wątek: Zacietrzewienie wędkarskie  (Przeczytany 8756 razy)

Online thegamer

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 221
  • Reputacja: 15
Odp: Zacietrzewienie wędkarskie
« Odpowiedź #90 dnia: 15.10.2022, 22:47 »
Kolejna gównoburza.

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 235
  • Reputacja: 80
Odp: Zacietrzewienie wędkarskie
« Odpowiedź #91 dnia: 16.10.2022, 09:29 »
W punkt.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 915
  • Reputacja: 343
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zacietrzewienie wędkarskie
« Odpowiedź #92 dnia: 16.10.2022, 09:58 »
Mariusz !!!
To kupi tonę!!!
Właduje w wodę !!!
I co ?
Cały czas pijesz nie do wiedzy, a tego ile "Gość" ma kasy!
Przysłowie..."co bogatemu zabroni ?".... itd. tak bez liku można by siać z rękawa.
Widziałeś sam ile złowił ,co do tego co posiadał ,w co ubrany był.?
Pozdrawiam

 :bravo: :beer:

Otóż to. Co komu do tego, ile i na co wydaje swoje pieniądze. W końcu chłop wyciągnie wnioski po jakimś czasie łowienia, inaczej do tego podejdzie. Czy ja mam hejtować Patryka bo na pellet wagglera łowi Aventusem za 2 kafle a ja obok niego X1 za 200zł a wyniki mamy takie same ? Mógł kupić więc kupił, a ja się cieszę że mogę u kogoś taki sprzęt w akcji zobaczyć.

Typowa polaczkowa zawiść do pieniądza. "Ciekawe skunt mioł na to pinionszki, pywnie ukrot złodzij jebany".
Dzierżno uzależnia

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Zacietrzewienie wędkarskie
« Odpowiedź #93 dnia: 16.10.2022, 10:09 »
Rafał

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka


Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 420
  • Reputacja: 231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zacietrzewienie wędkarskie
« Odpowiedź #94 dnia: 16.10.2022, 13:05 »
To ja napiszę w drugą stronę. Wystarczy lekka wspominka o sprzęcie i od razu widać tytułowe "zacietwierzenie" u wielu forumowiczów :D
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 17 kg

Offline krzysssiooo

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zacietrzewienie wędkarskie
« Odpowiedź #95 dnia: 17.10.2022, 14:56 »
Pieniadze to zawsze wrazliwy temat, ci co maja ich mniej badz wydaja rozsadniej beda zawsze spod byka patrzyli na tych co maja same nowosci sprzetowe czy wszystko topowych producentow bo po prostu my polacy tak mamy. :)

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 257
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zacietrzewienie wędkarskie
« Odpowiedź #96 dnia: 17.10.2022, 16:26 »
To ja napiszę w drugą stronę. Wystarczy lekka wspominka o sprzęcie i od razu widać tytułowe "zacietwierzenie" u wielu forumowiczów :D

No ja właśnie nie widzę wskazanego zacietrzewienia ani w poście Mariusza, ani u odpowiadających. Przyszedł z bólem, że ktoś kształci się w łowieniu i ma lepszy sprzęt niż on. Co jest złego, że dzielisz się swoją pasją z najbliższą połówką? Nawet jak był w błędzie to nadal próbuje się poprawić, bo coś grzebie w sieci i szuka. Znając poprzednie odpowiedzi Mariusza na forum, mogę się założyć, że historia jest mocno przekoloryzowana.

Mariusz jak chciałeś nam opowiedzieć jakim jesteś gburem i bucem to spoko wyszło, natomiast wątek jest o zacietrzewieniu wędkarskim. Wymagamy od innych ludzi empatycznych ruchów i reakcji, a jak ktoś sobie nie radzi zaczynamy nim gardzić i wyśmiewać. Zamiast strugać kozaka w Internecie oraz klepać posty mogłeś podejść i powiedzieć, żeby był deko ciszej. Pozostaje mi tylko pogratulować. :facepalm:

Definicja dla przypomnienia:

zacietrzewienie
(1.1) gwałtowne, zawzięte zapamiętałe bronienie swoich racji, czasem w gniewie, bez patrzenia na konsekwencje.
Plum

Offline demios

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zacietrzewienie wędkarskie
« Odpowiedź #97 dnia: 17.10.2022, 16:55 »
Rozszerzanie lub zmienianie znaczenia (definicji) danego słowa to dość powszechna przypadłość, osobiście też czasem jej ulegam :-[
Chyba trochę surowo co niektórzy potraktowali wpis kolegi Mariusza, osobiście nie wyczułem w jego wpisie negatywnych intencji, opisał z lekkim humorem sytuację i myślę, że tak należałoby ją traktować. Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał wypad na ryby "detektywa" Rutkowskiego ;D