Autor Wątek: (S) Pudełka na przypony INBOX Preston Innovations  (Przeczytany 751 razy)

Offline Robcio

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Genetycznie obciążony - wędkarstwem.
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Sprzedam pudełka na przypony INBOX Preston Innovations zakupione w sklepie Tackle.uk  19.11.2013 r (dowód zakupu na życzenie na maila). Pudełka nieużywane w oryginalnych opakowaniach – na zdjęciach bez przezroczystego pudełka z powodu silnych odbić światła z lampy błyskowej. Aby być w porządku informuję, że w pudełku Nr 1 , w dwóch miejscach widoczne są tylko pod światło ślady w postaci smug , po wklejeniu etykiet do oznaczania i ich usunięciu , nie są to uszkodzenia mechaniczne. Sprzedaję bo lepiej mi pasują pudełka drewniane , aXa - HAK i  HOOKLINEBOX.

Nr 1 Hook Length Retaining System LARGE - Model: INBOX/12  Cena  - 20,-

Nr 2 Method Hooklength Tying & Retaining System -  Model: INBOX/20  Cena - 35,-

Przesyłka – Poczta Polska  Polecona - Priorytetowa
1 szt. -10,-    2 szt. -13,-
Wędkarstwo uzdrawia duszę.
Rob.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: (S) Pudełka na przypony INBOX Preston Innovations
« Odpowiedź #1 dnia: 17.01.2016, 21:19 »
Ja w tym sezonie planuję wymienić cięższe pudełka Guru na te właśnie.
Mam już jedno takie (Retaining System) w wersji Small i sobie chwalę. Proste (zapewne nie wykonane z takich materiałów jak Guru), ale dla mnie bardzo lekkie i poręczne.
Gdyby nie fakt, że znajduje się na mojej liście prezentów i spodziewam się, że dostanę je w prezencie ;), to pewnie bym kupił od Ciebie wersję Large.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Pudełka na przypony INBOX Preston Innovations
« Odpowiedź #2 dnia: 17.01.2016, 21:22 »
Mateusz ja też zamówiłem. Pudełko 23 i 33 cm.
Zbyszek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Pudełka na przypony INBOX Preston Innovations
« Odpowiedź #3 dnia: 24.01.2016, 15:07 »
Sprzedam pudełka na przypony INBOX Preston Innovations zakupione w sklepie Tackle.uk  19.11.2013r.(dowód zakupu na życzenie na maila). Pudełka nieużywane w oryginalnych opakowaniach – na zdjęciach bez przezroczystego pudełka z powodu silnych odbić światła z lampy błyskowej. Aby być w porządku informuję że w pudełku Nr 1 , w dwóch miejscach widoczne są tylko pod światło ślady w postaci smug , po wklejeniu etykiet do oznaczania i ich usunięciu , nie są to uszkodzenia mechaniczne. Sprzedaję bo lepiej mi pasują pudełka drewniane , aXa - HAK i  HOOKLINEBOX.

Nr 1 Hook Length Retaining System LARGE - Model: INBOX/12  Cena  - 20,-

Nr 2 Method Hooklength Tying & Retaining System -  Model: INBOX/20  Cena - 35,-

Przesyłka – Poczta Polska  Polecona - Priorytetowa
1 szt. -10,-    2 szt. -13,-
Cześć . Proponuję! Kupię oba za 55 pln z przesyłką j/w. Pomyśl. Jeśli się zgodzisz to daj dane do przelewu na PW. Jeśli nie? Nie musisz odpowiadać. Nie będzie focha z mojej strony. To tylko propozycja. ;) Jeśli się przez jakiś czas nie odezwę to wybacz. Aktualizuję system i mogę mieć problemy. Ale propozycja jest poważna.
Arek