Autor Wątek: Kulki Nano Baits  (Przeczytany 2569 razy)

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Kulki Nano Baits
« dnia: 22.04.2015, 19:50 »
Witam!

Ostatnio będąc w wędkarskim, sprzedawca po zakupie dał mi darmowe próbki kulek z firmy Nano Baits. Dostałem kulki o zapachu solonych orzechów i zielonego groszku, w rozmiarze 16mm. To co mogę powiedzieć o kulkach tak bez testów to to, że mają mega zapach, orzechowe pachną normalnie jakbym żywcem solone orzeszki z puszki wąchał, to samo z groszkiem. Na dodatek kulki wydają się napakowane pokruszonymi ziarnami. Cena nie jest straszna bo około 15 zł za opakowanie 200 gr. Zapachów jest strasznie dużo, rozmiarów też kilka, jak i wersje tonące i pop-up.
Jest kilka powodów przez które kulki te bardzo mnie interesują. Dlatego chciałbym zapytać się czy ktoś z Was miał styczność lub używał tych przynęt i z jakimi wynikami? Jakie ryby na to brały? I ogólem jak Wam się te kulki widzą?
Pozdrawiam
Marcin

Offline Czarek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 550
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • FKM
    • Galeria
    • FKM
  • Lokalizacja: Wawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kulki Nano Baits
« Odpowiedź #1 dnia: 10.08.2016, 21:47 »
We wtorek byłem w Zielonej Górze i w jednym z tamtejszych sklepów kupiłem kulki Nano Baits. 
Dzisiaj testowałem krewetki i raczki.  Mimo deszczu rybom podobały się te kulasy.  Bardziej te drugie.  Podbijałem je połówką wafftersa.
Nano bardzo ładnie pachną.  Jak się uda to jutro zrobię kolejne próby :)
Pozdrowienia
Czarek FKM

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 442
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kulki Nano Baits
« Odpowiedź #2 dnia: 10.08.2016, 22:20 »
Z nano polecam kulasy o zapachu ziemniaka oraz kukurydzy pare sezonow temu rybki fajnie na nie braly.
Maciek

Offline vanplesniak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 729
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kulki Nano Baits
« Odpowiedź #3 dnia: 11.08.2016, 09:59 »
Jeszcze jak częściej karpiowałem, moimi killerami były o smaku kukurydzy i papryki. Jednak kukurydza robiła taką robotę że.. Kilkanaście dzikusków pełnołuskich na nie się połakomiło (od 9 do 12 kg) przy nęceniu kuku :>