Autor Wątek: Problem z otwarciem video  (Przeczytany 1622 razy)

Chub

  • Gość
Problem z otwarciem video
« dnia: 04.03.2017, 14:07 »
Kupiłem sobie e wydanie gazetki.
Mam w niej filmy video, których nie mogę otworzyć na różnych przeglądarkach w czym może być problem?
Kiedyś kupiłem inną gazetkę była w pdf były tam filmy klikałem i otwierało a teraz nie chce?...



Mam to z poziomu przeglądarki i pdf w obu przypadkach nic się nie dzieje - w przeglądarce kursor w pdf łapka.

Kadłubek

  • Gość
Odp: Problem z otwarciem video
« Odpowiedź #1 dnia: 04.03.2017, 14:09 »
Kupiłem sobie e wydanie gazetki.
Mam w niej filmy video, których nie mogę otworzyć na różnych przeglądarkach w czym może być problem?
Kiedyś kupiłem inną gazetkę była w pdf były tam filmy klikałem i otwierało a teraz nie chce?...



Mam to z poziomu przeglądarki i pdf w obu przypadkach nic się nie dzieje - w przeglądarce kursor w pdf łapka.

Jaka przeglądarka, jaki plik video?
Może kodeków nie masz lub link jest błędny. Coś wyskakuje, że błąd jakiś czy po prostu nie otwiera?

Sprawdź też na innej przeglądarce.

Chub

  • Gość
Odp: Problem z otwarciem video
« Odpowiedź #2 dnia: 04.03.2017, 14:12 »
Kupiłem feeder fishing issue 7 na żadnej przeglądarce nie działa g chrome mozilla ie , pdf nic.
Nie ma żadnego błędu po prostu nie chce otworzyć jak klikam to kursor się nie zmienia nic się nie dzieje.

Kadłubek

  • Gość
Odp: Problem z otwarciem video
« Odpowiedź #3 dnia: 04.03.2017, 14:15 »
Najedź myszką na link i kliknij prawym przyciskiem myszy ->kopiuj adres odnośnika
Wklej w przeglądarkę.

Chub

  • Gość
Odp: Problem z otwarciem video
« Odpowiedź #4 dnia: 04.03.2017, 14:49 »
Niestety nie ma takiej opcji tak jakby nie rozpoznawał, że to video.

Offline SzymonDG

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Problem z otwarciem video
« Odpowiedź #5 dnia: 04.03.2017, 14:52 »
Kolego na stronie głównej tej gazetki w zakładce FAQ widnieje taki opis

Cytuj
My browser is saying I need Flash installed, how do I install Flash?

On desktop machines the publication requires Flash in order for the publication to be viewed, Flash is a free product from Adobe. Use the link below to check which version your web browser is using and install or update if needed.

To check what Flash version your web browser is using click Here

If you are seeing this message whilst trying to view the publication on a mobile device such as a tablet or phone, then the publication has not been set up to work on a mobile device

Także spróbuj zainstalować Flash Playera, być może to pomoże.

Chub

  • Gość
Odp: Problem z otwarciem video
« Odpowiedź #6 dnia: 04.03.2017, 15:31 »
Wygląda na to, że mogę oglądać tylko klikając w link, który mi wysłali na @ do gazetki.
Jak ją pobieram i zapiszę odnośniki już nie działają.
Kiedyś inna gazeta jak ja pobierałem i z dysku odpalałem video się w przeglądarce otwierało tu widocznie jest inaczej.
Temat wyczerpany dzięki.