Autor Wątek: Okuma Black Bomber Spod 8000 S  (Przeczytany 1272 razy)

Offline andreas

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 652
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Okuma Black Bomber Spod 8000 S
« dnia: 06.04.2020, 23:03 »
Witam, szukam opinii tego kołowrotka. Może ktoś podać średnicę szpuli i coś bliżej o tej maszynce? Planuję go podpiąć pod Shimano TX Spod TXS12500. Cena zachęcająca , tylko czy da radę. Z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.

Offline andreas

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 652
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Okuma Black Bomber Spod 8000 S
« Odpowiedź #1 dnia: 07.04.2020, 00:01 »
???

Offline warcianin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 519
  • Reputacja: 38
Odp: Okuma Black Bomber Spod 8000 S
« Odpowiedź #2 dnia: 07.04.2020, 11:25 »
Siema ja do spoda kupiłem Dam quick spod ma płytką szpule i 3 klipsy chodzi fajnie i przez przełożenie nie ma dużego oporu
Konrad

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Okuma Black Bomber Spod 8000 S
« Odpowiedź #3 dnia: 07.04.2020, 15:25 »
Witam, szukam opinii tego kołowrotka. Może ktoś podać średnicę szpuli i coś bliżej o tej maszynce? Planuję go podpiąć pod Shimano TX Spod TXS12500. Cena zachęcająca , tylko czy da radę. Z góry dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.
Nie wiem, czy da radę, bo posiadam inny model. Okuma X Spot i ten daje radę bez żadnych problemów. No i cena również bdb. Jaką średnicę ma szpula? Szczerze: nie wiem - po prostu szeroką. Zresztą nie jest to dla mnie istotne. Ważne, że ma bdb przełożenie i zwija prawie 120 cm na raz. Zestaw do spodowania musi być solidny, a ten kreciołw porównaniu z kijem Prologic Spod & Marker wywiązuje się bdb że swojego zadania.
Pozdrawiam Seba

Offline andreas

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 652
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Okuma Black Bomber Spod 8000 S
« Odpowiedź #4 dnia: 10.04.2020, 00:03 »


Witam, właśnie na temat X Spot jest sporo pochlebnych opinii , jednak Bomber bardziej mi się podoba, jakby był tak samo wytrzymały jak X Spot to wziąłbym w ciemno. Nie mam gdzie obejrzeć , stąd zapytanie.

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Okuma Black Bomber Spod 8000 S
« Odpowiedź #5 dnia: 10.04.2020, 21:37 »


Witam, właśnie na temat X Spot jest sporo pochlebnych opinii , jednak Bomber bardziej mi się podoba, jakby był tak samo wytrzymały jak X Spot to wziąłbym w ciemno. Nie mam gdzie obejrzeć , stąd zapytanie.

To już musisz sam zdecydować. Ja kupiłem go w ubiegłym sezonie i przez ten czas posłałem do wody około 500 spombow. Problemów z kołowrotkiem nie zauważyłem.
Pozdrawiam Seba