Autor Wątek: Bombeczka i methoda  (Przeczytany 2164 razy)

Offline vckat

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bombeczka i methoda
« Odpowiedź #15 dnia: 14.05.2022, 21:57 »
Jak jedziesz na 2,3,4 noce to będziesz stale siedział przy wędkach i wpatrywał się w szczytówki ? Jak nie masz nic mądrego do napisania to w ogóle nie zabieraj głosu, bo na durnia wyjdziesz.

Zrozumiałem.
Tak BTW na allegro są 5 metrowe przedłużacze do jacków 3,5mm. Nie rób z metody czy też z sinking bomb karpiarstwa!
GDZIE JEST RTĘĆ! GDZIE SĄ DZIECI Z MICHAŁOWA?! PINIĘDZY NIE MA I NIE BĘDZIE! JA WAM WÓJTA NIE WYBIERAŁEM.

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Bombeczka i methoda
« Odpowiedź #16 dnia: 14.05.2022, 21:59 »
Jak jedziesz na 2,3,4 noce to będziesz stale siedział przy wędkach i wpatrywał się w szczytówki ?

Jako fan medytacji nad szczytówkami przyznaję bez bicia a wręcz z ochotą że sygnalizatory w takim łowieniu mają o wieeeele większy sens. W końcu robimy to co robimy dla zabawy a nie po to żeby się męczyć :beer:
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline Adrian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Reputacja: 53
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Bombeczka i methoda
« Odpowiedź #17 dnia: 15.05.2022, 09:07 »
Jak jedziesz na 2,3,4 noce to będziesz stale siedział przy wędkach i wpatrywał się w szczytówki ? Jak nie masz nic mądrego do napisania to w ogóle nie zabieraj głosu, bo na durnia wyjdziesz.

Zrozumiałem.
Tak BTW na allegro są 5 metrowe przedłużacze do jacków 3,5mm. Nie rób z metody czy też z sinking bomb karpiarstwa!
Ale dlaczego? Bo to niezgodne z aktualną modą na forum czy YT? Niech każdy lowi jak kubi i jak mu wygodnie