Autor Wątek: Mikado ultraviolet vs Flagman S-Canal  (Przeczytany 6348 razy)

Offline pewu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 540
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowe Miasto nad Pilicą
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mikado ultraviolet vs Flagman S-Canal
« Odpowiedź #45 dnia: 28.09.2022, 19:22 »
Hej, bylem wlasnie na nocce na bielawie i sie pobawilem bo wyciagnalem chyba z 20 karpii. Miedzy Flagmanem, a tym Mikado X-Plode to przepasc w czuciu z holowania ryby. Sprzedaje tego Mikado i dokuluje 2 wedke podobna do Canala z cw 70g. W szoku bylem jak Lin okolo 0.5-1kg moze walczyc. Mialem wrazenie ze to karp z 3-4kg na tym flagmanie.
Flagmany są wypas. Z tańszych opcji jest jeszcze świetny Stinger od Robinsona i Ninja X method feeder od daiwy ,Ale to już troszkę przekroczy 200pln.Pozdrawiam

Nie można zapominać o perełkach od Jaxona: Green Point (następca Monolitha XT) oraz Academy L (następca Genesisa).
 
Ja z swojej strony mogę dodać ofertę Sensasa nawet te budżetowe kije jak 350 black arow czy white Arrow to niesamowite wędki za bardzo rozsądne pieniądze w tych nierozsądnych czasach. Miałem tego flagmana s-canal do 70gram i uważam, że jego cw jest co najmniej dwukrotnie zawyżony a akcja też pozostawia wiele do życzenia.
A ja mam zgoła odmienne doświadczenia chociaż zgodzę się, że cw flagmana jest zawyżone ale tak o 10-15g. Co do akcji kija to jest rewelacyjna. Kij super współpracuje z plecionką i nie gubi leszczyków  a i karpia 4kg wyciągnąłem bez strachu.
Mam Sensasa black arrow 3,3 i pękł dwa razy w tym samym miejscu.

Jeśli kłócisz się z idiotą, to on najprawdopodobniej robi właśnie to samo.