Autor Wątek: Kulki Tandem Baits- worki 10 kg  (Przeczytany 2296 razy)

Offline siwy-czl

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 3
Kulki Tandem Baits- worki 10 kg
« dnia: 09.08.2016, 10:21 »
Siema zastanawiam się czy warto kupić ostatnią nowość Tandem Baits czyli worki kulek zanetowych po 10 kg, cena atrakcyjna bo wychodzi około 13zł/kg, nie wiem czy to zrzutki starych nie sprzedanych kulek czy rzeczywiście są świeże, jeżeli ktoś ma lub miał ten towar proszę o opinie. Pozdrawiam

Offline JKarp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 386
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kulki Tandem Baits- worki 10 kg
« Odpowiedź #1 dnia: 09.08.2016, 11:16 »
Mnie osobiście sama nazwa  TB odstrasza. Te kulki to miks smaków niekoniecznie pierwszej młodości ???
Od razu dodam, że miałem styczność z TB jak tylko wchodziło na rynek - były to wyroby dobre, bardzo dobre ale z czasem coś się porobiło z jakością.
Pellety pleśniały, kulki tonące zanętowe 3/4 pływało, trzy flavoury i każdy miał inny zapach choć wszystkie miały nazwę SCOPEX.... itd. Do tego serwis >:O

JK

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 035
  • Reputacja: 222
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kulki Tandem Baits- worki 10 kg
« Odpowiedź #2 dnia: 14.08.2016, 23:31 »
Pewnie jakościowo to jest to samo co Euro boilies, czy bardzo słabo.
Ja kupiłem 3 rodzaje kulek od TB truskawkowe i wg mnie najlepiej sprawdziły się te najdroższe po 30 zł/kg. Później te ze średniej półki 20 zł/kg i ostatnie eurasy po 15 zł. Euro vs średnie (dawny impact) różnią się tylko brakiem ziaren w euro. Najdroższe to już zupełnie inna mieszanka bazowa.

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 419
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kulki Tandem Baits- worki 10 kg
« Odpowiedź #3 dnia: 15.08.2016, 00:06 »
Niestety zraziłem sie z 15 lat temu i nie kupię nic tej firmy. Kupiliśmy z kolegą kulki , okazało się że z gipsu, pomalowane tylko czymś z zewnątrz
Pozdrawiam - Gienek