(...)
Ja może jestem przewrażliwiony na punkcie alkoholu nad wodą, zwłaszcza w produkcjach filmowych. Trzeba uczyć i edukować (bo to jest jednak jeden z elementów wideo bloga)młodzież, że bez alkoholu można spędzić noc nad wodą.
Mówicie o sprzątaniu, wypuszczaniu ryb o dbaniu onie (zdjęcie nad matą) super
.
(...)
Tak jesteś przewrażliwiony. Nikt nie bełkotał i jakoś nie widziałem żeby się któryś zataczał, burd też nie widziałem

Ot normalne chłopaki na bezrybiu. Na temat alko to podejrzewam, że wiedzą i chciałbym się tu mylić, ale i doświadczeniem, zaskoczył by Ciebie niejeden gimnazjalista.
Natomiast sukcesem jest jak młodzież wyjdzie z domu, świeże powietrze, wędka, przyroda, a nie komputer i net. Choć nawet po za domem cały czas siedzą w telefonach na fejsach, snapach, chatach i cholera wie gdzie jeszcze.
Do sprzątania po sobie i po innych na łowisku, to drugie jest niestety trudniejsze, to trzeba dorosnąć, tu na nic nie zdadzą się apele w filmach o wędkowaniu, co najwyżej młodzież "wybrechta" takie teksty lub będzie "hejtować" autora.