Autor Wątek: Wędkowanie w resortach w egzotycznych krajach (wakacyjne propozycje)  (Przeczytany 1342 razy)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Chciałbym Was się spytać, czy ktoś może kiedyś był na wakacjach w egzotykach, ale tak pod kątem czysto wędkarskim. Ja przyznam się że w takim celu nigdy nie podróżowałem dalej niż z Łodzi...nad polskie morze, a z uwagi na fakt, iż ciągle chodzi mi to po głowie i mam ugodową kobietę (tzn. pewnie wyglądałoby to tak, że byśmy 1/10 urlopu byśmy spędzili łowiąc, a w 9/10 w sposób przez nią wyznaczony hehe), to zacząłem odkładać pieniążki na takie wakacje, tak by do jesieni zdążyć z tematem :fish: :narybki: Ogólnie rzecz ujmując rok temu byłem na Filipinach i przez jeden dzień dane mi było tam powędkować. Frajda niesamowita, tak jakbym po raz pierwszy chwycił za kij. Samodzielnie organizowany urlop i kwota jaką w związku z tym wydałem ( tyle co 2-tygodniowy pobyt w wakacje nad polskim morzem w mocno średnim standardzie) zachęciła mnie do tego, aby w tym roku zaplanować podobne wakacje, ale już z kilkoma dniami przeznaczonymi wyłącznie na wędkowanie. Interesuje mnie Azja południowo wschodnia z uwagi przede wszystkim na dość niski koszt takiej wycieczki w porównaniu chociażby z Malediwami, czy nawet Chorwacją. Ogólnie dane mi  było też  spędzić kilka dni w Chinach - w Pekinie i okolicach. Widziałem tam też „karpiarzy”, którzy łowili w takim syfie, że w ogóle jestem w szoku, że w rzekach w pobliżu Pekinu coś jeszcze pływało, dlatego raczej nie chciałbym tam lecieć na fishing ;)  Tutaj znalazłem kilka miejscówek na tego typu wakacje ;)

1)   http://www.gillhamsfishingresorts.com/



2)   http://jurassicfishingthailand.com/


3)   Moje marzenie, na które na razie mnie nie stać –  łowienie na Malediwach :-[



Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Mój tata był kilka lat temu w Tajlandii. Jeden dzień poświęcili na łowienie na morzu. Kuter był wyposażony w wędki i inne akcesoria do łowienia. Tata złapał dwie barakudy. Bardzo miło wspominał ten wypad.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Podbiję temat, bo cały czas myślę o kilku dniach spędzonych późną jesienią na tej komercji.