Autor Wątek: Firma Jaxon  (Przeczytany 79707 razy)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #75 dnia: 17.11.2015, 20:37 »
He,he włąśnie pierwsze kije jaxona i jedyne kupiłem na raty,bolonkę futurę feedera genesisa i jakiś kołowrotek :)
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #76 dnia: 17.11.2015, 20:38 »
Mój błąd. Mam jakiś chory zwyczaj z tymi wykrzyknikami!!!!! ;)
Arek

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 893
  • Reputacja: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #77 dnia: 17.11.2015, 20:39 »
He,he włąśnie pierwsze kije jaxona i jedyne kupiłem na raty,bolonkę futurę feedera genesisa i jakiś kołowrotek :)

Tak a potem po rybe nad wode, bagaznik do pelna ryba zaladowac splacic kredyt ze sprzedanych ryb i tak w kolko :D :beer:
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline pio19681

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 099
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KIELCE
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #78 dnia: 17.11.2015, 20:41 »
Mam 3 feedery i Piekara tej firmy. Kije z pierwszych  weglowek seria Odeon. Bardzo dobra seria. Teraz katuje je na rzekach. Nie mam nic do zarzucenia.
"Dopóki nie było internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów..."
S. Lem.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #79 dnia: 17.11.2015, 20:42 »
No to walnąłeś kulą w płot! Musimy wybaczyć!Jesteś nowy! Poczytaj forum. Poznaj kolegów . Dopiero foruj wyroki!
Arek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #80 dnia: 17.11.2015, 20:43 »
He,he włąśnie pierwsze kije jaxona i jedyne kupiłem na raty,bolonkę futurę feedera genesisa i jakiś kołowrotek :)

Tak a potem po rybe nad wode, bagaznik do pelna ryba zaladowac splacic kredyt ze sprzedanych ryb i tak w kolko :D :beer:
    Słabe to było, dwa bagażniki i przyczepka kolegi
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 844
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #81 dnia: 17.11.2015, 20:43 »
Pamietajmy, że kupno drogiego sprzętu nie oznacza wcale 'straty'. Według mnie kupowanie dobrych rzeczy często pozwala sporo zaoszczędzić. Mało kogo stać na nowy samochód za 100 000 PLN, ale na raty już można coś łyknąć. Jakbyśmy patrzyli się na swoją wypłatę tylko, to dalej jeździlibyśmy maluchami czy Polonezami, psującymi się co chwila :D Kupno sprzętu na raty uważam za coś jak najbardziej normalnego. Zamiast kupować używki, psujące się, niedoskonałe, można sprawić sobie coś idealnego na lat 5-10. Wg mnie nie traci się wtedy pieniędzy.

Uważam, że Jaxonowi przydadzą się ostre komentarze. Fajnie jakby potrafili robić sprzęt o różnych klasach jakości, zależnych od ceny. Jak na razie masa osób im po prostu nie ufa. To, że zapłaciłem tylko 100 PLN za podbierak, nie musi oznaczać, że na trzeciej wyprawie ulega on awarii i tonie, bo był tani. Mogliby uważniej testować to co sprzedają...
Lucjan

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #82 dnia: 17.11.2015, 20:44 »
Jaxon powstał,był,jest i raczej będzie! Ta firma powstała  i zapodaje sprzęt na każdą kieszeń. W naszym kraju to niezmiernie ważne! Mamy ubogie społeczeństwo! Dla niejednego ojca rodziny wykupienie karty to wyzwanie! A zakup nowego kija czy nawijaka to wyrzeczenia! Łatwo krytykować na portalu gdy się ma stabilną sytuację finansową i można odłożyć na coś lepszego!Dołóż 150 mówią! Tak a pensyjka na poziomie 1600pln na cały dom! Co na + dla Jaxona? Ja mam fajne i miłe relacje z P. Bożeną ze sklepu wędkarskiego! Jest ajentką! Rozmawialiśmy nie raz na temat sprzętu i gwarancji! Co można na + Jaxonowi?? Nie ma żadnego problemu z gwarancją! Wiedzą co sprzedają! Elementy złamane nie są łatane. Wymienia się je na nowe! Nie wyrzygują z zasady (jeśli nie jest to ewidentne zdeptanie)błędu użytkownika!Jak by co? nie jestem fanem firmy! Raczej w moim bałaganie nic takiego się nie znajdzie! Mamy ponad 700set userów ,wypominamy że większość się nie udziela! Może się wstydzą? bo tu jeno! Rivy,Siemano ,Porostetony, Trabucco ?? No jak nad wodę bez kosza za 2500pln? Dziwicie się im? A może mimo taniego sprzętu,ich wiedza bije nas na łeb??


Arunio :thumbup: za głos rozsądku ;)
Panowie wędkarze często zapominają w moim odczuciu o tym, że nie sprzęt łowi ryby tylko my sami.
Faktycznie wielokrotnie czytam posty i nie śmiałbym się odezwać gdyż po prostu mnie na te wszystkie prestony, kordy czy shimano nie stać więc na to nie łowię ;) Łowię na sprzęt niskobudżetowy, dostosowany do mojego portfela ;) Oczywiście nie będę negował Kolegów, gdyż według mnie ze sprzętem jest troszkę jak z autami. Jak bym miał kasę na mercedesa to bym nim pewnie jezdził zamiast opla ;D
Jeżeli chodzi o firmę Jaxson to mam mieszane odczucia. Z jednej strony kusi cena, jednak potem często się okazuję, że taki kręcioł to wersja jedno, dwu sezonowa. To jest problem, bo wiążę się z ponownym zakupem :( Dlatego jeżeli chodzi o podstawowy asortyment, kije, kołowrotki, wolę takie marki jak dragon czy mistrall. Nie mniej jednak zdarzają się wyjątki od reguły.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #83 dnia: 17.11.2015, 20:46 »
Luk nikt tego nie neguje ,ale mieli swoje chwilę sławy.Teraz jak pisałem krok do tyłu
Staś
Klasyczny Feeder

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #84 dnia: 17.11.2015, 20:48 »
Luk 100 pl. za podbierak :-X Mój ostatni tzw. karpiowy kosztował 80 zeta... myślałem, że jest porządny :( ;) :beer:

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #85 dnia: 17.11.2015, 20:52 »
Co do podbieraka to ja mam już dwa sezony kupiony za 50 zł zestaw z allegro - sztyca 3.2 Behr i kosz konger - absolutnie świetna okazja, pod warunkiem, że umiemy tego używać, bo jak ktoś karpia 3 kg podniesie za koniec sztyco to podejrzewam, że i najlepsze marki nie wytrzymają. Zgadzam się z wami panowie, że droższy sprzęt to inwestycja na lata, jednak na takie inwestycje przyjdzie jeszcze czas, mam nadzieję, że czym prędzej :)

Opos - ja też jestem tu nowy, ale uważam, że trochę za bardzo szarżujesz jak na początek ;)
Dawid

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 400
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #86 dnia: 17.11.2015, 21:11 »
Powiem tak
obecnie uzytkuje trabuco sentium 3,6 110 gr -dzieki Arku
oraz extermum 3,6 110 gr
to zupełnie dwie bajki roznica na dwóch szt 200zl i jest dylemat
czy dac za dwa kije 500 zl czy 300zl
sami sobie odpowiedzcie dopuki w polsce kazdy grosz sie liczy to tansze rozwiazania beda popularne -z tym zeby producenci nas w konia nie robili bo te 300zl to tez kupa kasy
Maciek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #87 dnia: 17.11.2015, 21:27 »
Pamietajmy, że kupno drogiego sprzętu nie oznacza wcale 'straty'. Według mnie kupowanie dobrych rzeczy często pozwala sporo zaoszczędzić. Mało kogo stać na nowy samochód za 100 000 PLN, ale na raty już można coś łyknąć. Jakbyśmy patrzyli się na swoją wypłatę tylko, to dalej jeździlibyśmy maluchami czy Polonezami, psującymi się co chwila :D Kupno sprzętu na raty uważam za coś jak najbardziej normalnego. Zamiast kupować używki, psujące się, niedoskonałe, można sprawić sobie coś idealnego na lat 5-10. Wg mnie nie traci się wtedy pieniędzy.

Uważam, że Jaxonowi przydadzą się ostre komentarze. Fajnie jakby potrafili robić sprzęt o różnych klasach jakości, zależnych od ceny. Jak na razie masa osób im po prostu nie ufa. To, że zapłaciłem tylko 100 PLN za podbierak, nie musi oznaczać, że na trzeciej wyprawie ulega on awarii i tonie, bo był tani. Mogliby uważniej testować to co sprzedają...
Nie wiem co tu napisać! Oderwało cię od naszej rzeczywistości na maxa! Raty na sprzęt? Owszem.Ale są rzeczy w zyciu ważniejsze! Przerabiałem to. I nie zapożyczał bym się na droższy sprzęt, bo jak bym rodzinie w oczy spojrzał? Teraz już dzieci odchowane i mogę! Nawet za gotówkę! Mierzmy siły na zamiary!
Arek

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 893
  • Reputacja: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #88 dnia: 17.11.2015, 21:48 »
Co do podbieraka to ja mam już dwa sezony kupiony za 50 zł zestaw z allegro - sztyca 3.2 Behr i kosz konger - absolutnie świetna okazja, pod warunkiem, że umiemy tego używać, bo jak ktoś karpia 3 kg podniesie za koniec sztyco to podejrzewam, że i najlepsze marki nie wytrzymają. Zgadzam się z wami panowie, że droższy sprzęt to inwestycja na lata, jednak na takie inwestycje przyjdzie jeszcze czas, mam nadzieję, że czym prędzej :)

Opos - ja też jestem tu nowy, ale uważam, że trochę za bardzo szarżujesz jak na początek ;)

Co Wy tacy obrazalscy ? To był tylko żart przecież ja nikogo nie mam zamiaru tu obrażać . Ja ogolnie lubie zartowac, czesto, grubo, wiec nie kazdemu moze to podchodzic. Ale te zarty traktujcie z duzym przymrozeniem oka, bo chyba od tego sa zarty :) Nastawienie tego forum jest bardzo przyjazne i mi sie tu bardzo podoba :) jesli kogos urazilem to prosze na kolanach o wybaczenie i mozecie mnie wychlostac :D Nawet kijem jaxona
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Firma Jaxon
« Odpowiedź #89 dnia: 17.11.2015, 21:52 »
Chyba batem jaxona :P
Staś
Klasyczny Feeder