Autor Wątek: Kluby piłkarskie  (Przeczytany 70694 razy)

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #390 dnia: 18.07.2019, 10:23 »
Zobaczymy jak dzisiaj Legia błyśnie z półamatorami z Gibraltaru.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #391 dnia: 18.07.2019, 15:11 »
600 zł to jest taka pół prawda.
Są też karnety po 15zł.
Na sektor rodzinny dla dzieci do 15 roku życia ;)

To kup ten karnet i zobaczymy ile zapłacisz razem z opiekunem który musi być obowiązkowy .
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 955
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #392 dnia: 19.09.2019, 07:58 »
;)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 022
  • Reputacja: 711
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #393 dnia: 19.09.2019, 08:13 »
Hiszpanie za dobrze nie zagrali i chociaż w duchu się cieszę z porażki Realu, to z drugiej strony szkoda że to PSG ich pokonało (jakoś za nimi nie przepadam od kiedy rządzą tam szejkowie).

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 836
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #394 dnia: 19.09.2019, 08:23 »
PSG zagrało świetny mecz, Real za to fatalnie sobie radził lub raczej nie radził sobie w ogóle. Zidane ma sporo do naprawy...
Lucjan

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #395 dnia: 19.09.2019, 16:23 »
Zidane ma sporo do naprawy...
Jego dni już są raczej policzone. Jeżeli jeszcze tylko pozbędą się Ramosa to będzie wielki powrót na ławkę trenerską  Santiago Bernabeu.
Adam

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #396 dnia: 29.12.2019, 19:16 »
od 30 lat Real Madryt
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 836
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #397 dnia: 14.09.2020, 10:30 »
Jestem w szoku po tym jak zobaczyłem kocówkę meczy Marsylii z PSG. Neymar uderzył piłkarza drużyny przeciwnej pięścią w tył głowy, niby go klepiąc. Wg mnie sodówa uderza temu gościowi do głowy, ja bym go ostudził banem na pięć lub 10 spotkań, aby sobie nie 'myślał' (lub raczej aby zaczął myśleć). I bez sensu zwalać to na rasizm (niy tamten nazwał go małpą), bo nie powinno być przyzwolenia na jakiekolwiek bójki a tym bardziej na takie coś.

Obejrzyjcie to sami o oceńcie :
Lucjan

Offline Michael

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 22
  • Carpe Diem
  • Ulubione metody: bat
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #398 dnia: 14.09.2020, 11:07 »
Na tym poziomie gdybyś chciał wyeliminować rozwydrzone gwiazdeczki to nikt nie zostanie.... każdy z nich ma mega willę, 12 aut i uważa się za pępek świata
Człowiek nie przestaje się bawić, bo się starzeje, tylko starzeje się, bo przestaje się bawić.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 836
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #399 dnia: 14.09.2020, 13:34 »
Problem w tym, że oni są przykładem, tak zwanymi role models. I jak się im pozwoli na zbyt wiele, to będą coraz bardziej skakać i będzie jeszcze gorzej. Jeżeli padły rasistowskie hasła należy to wyjasniać, jest VAR, nie było kibiców, więc da się pewne rzeczy odnaleźć po odpowiedniej obróbce. Nie może być jednak takiego samodzielnego wymierzania sprawiedliwości a tym bardziej takich ciosów. Teraz jest masa kamer na stadionie i Neymar wpadł jak śliwka w kompot. Ciekawe jak się będzie bronił i ile mu dowalą.

Lucjan

Offline Michael

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 22
  • Carpe Diem
  • Ulubione metody: bat
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #400 dnia: 14.09.2020, 14:01 »
To co napiszę to moja subiektywna opinia, mogę się mylić. Moim zdaniem "władze piłkarskie" mogą zakończyć mocne faulowanie by zmniejszyć ilość kontuzji, mogą ogólnie zmniejszyć ilość faulowania (więcej gwizdać), zlikwidować wyzywanie się na boisku, mogą nawet zlikwidować burdy kibiców na stadionach..... ale nie chcą tego zrobić. Ekonomiści wyliczyli, że ma się coś dziać, nie ważne czy dobre czy złe, byleby coś się ostrego działo, to zwiększa oglądalność, a więc zysk. Mają być kontuzje nawet jak przekreśla to komuś karierę, piłkarze mają walczyć ze sobą z całych sił na boisku i w mediach, to się sprzedaje. Kibole mogą robić co chcą bo to oni płacą kasę. Gdy sędzia zacznie dużo gwizdać mecz zrobi się jeszcze bardziej nudny.

Tak samo jest podczas wyścigów F1, wiele sytuacji niebezpiecznych czy wręcz wypadków to wina jednego z kierowców, nie zostawił wystarczająco dużo miejsca rywalowi, a sędziowie zapisują to jako "incydent wyścigowy" i nikt nie jest karany. Bo wypadki mają być, to się sprzedaje. Dlatego pozwala się kierowcom na szalone manewry zagrażające zdrowiu innych kierowców a piłkarze plują na siebie bez dużych konsekwencji.
Człowiek nie przestaje się bawić, bo się starzeje, tylko starzeje się, bo przestaje się bawić.

Offline deST

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Reputacja: 45
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #401 dnia: 14.09.2020, 14:11 »
Jestem w szoku po tym jak zobaczyłem kocówkę meczy Marsylii z PSG. Neymar uderzył piłkarza drużyny przeciwnej pięścią w tył głowy, niby go klepiąc.

Nie wiem gdzie Ty tam widzisz uderzenie pięścią :). Klepnął gościa 2 razy z otwartej ręki. Tamten nawet nie poczuł. Czerwień zasłużona, ale 2-3 mecze dyskwalifikacji to góra.
Mnie to dziwi jedno ( a może nie dziwi ) . W meczu było 5 czerwonych kartek a wszyscy i tak piszą o Neymarze.

Offline RysiekS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #402 dnia: 14.09.2020, 21:03 »
Kartki zasłużone, ale te pady i krzyki po nawet niby dotknięciu to przesada. Najlepszym przykładem nasza liga. U nas powinien obowiązywać strój różowe rajtuzki i na nogach baletki. Kiedyś grali faceci dziś cioty.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 283
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #403 dnia: 14.09.2020, 21:22 »
O co całe zamieszanie? :beer:

Neymar jest mięciutki w kwestiach męskiej postawy i skoro taki pstryczek jest uznawany za jakiś "cios" to pusty śmiech mnie ogarnia na wspomnienie Suareza, Diego Costy czy Ibrahimovicia 8) Ci to nie powinni być w ogóle rejestrowani jako piłkarze he he. A im dalej w las tym lepiej, kto z was pamięta Erica Cantone, Robbiego Fowlera, Roya Keana, czy Genarro Gattuso? To byli kryminaliści he he.

O bramkarzach nie wspomnę bo ile liści dostali napastnicy w Bundeslidze od Olivera Kahna ciężko zliczyć, a to samo miało miejsce w UK z Peterem Schmaichelem...

Ot, jakie czasy, takie przestępstwa ;D

Dla zobaczenia prawdziwych fajerwerek na najwyższych poziomie zapraszam do Premiership, gdzie wojnę domową w meczu miało Newcastle, następnie do meczu ligi mistrzów Valencia-Inter, oraz na mecz mistrzostw Europy Portugalia-Holandia. To są dopiero maniery :P i to wszystko czasy współczesne
P. S. Filmy nie są dla ludzi o słabych nerwach 8)


https://www.dailymotion.com/video/x39m8zr


https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline deST

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Reputacja: 45
Odp: Kluby piłkarskie
« Odpowiedź #404 dnia: 14.09.2020, 22:14 »