Ankieta

Gdzie chciałbyś się zlecieć?

Wodna Dolina - Druid
5 (20%)
Bledzewo - Ostap
2 (8%)
Rogożno - Grendziu
13 (52%)
Świerklaniec - Mateo
5 (20%)
Jezioro Margonińskie - Grendziu
0 (0%)

Głosów w sumie: 22

Głosowanie skończone: 13.04.2015, 20:53

Autor Wątek: Miejsce zlotu SiG - 2015  (Przeczytany 41507 razy)

Grendziu

  • Gość
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #195 dnia: 25.05.2015, 13:57 »
Z aktualności:

Zarząd pomaga mi i zorganizował pomosty, gazówkę, plus oznaczy miejsce dojazdu i może zrobi coś ekstra.... Mam osobę do pomocy (nasz komendant straży jeziora Czarnego) przy organizacji oraz potwierdził że kilka osób ze stowarzyszenia z chęcią spotka się z Nami. Nawet ogłoszenia na mieście widać w sklepach wędkarskich, że będzie  zlot...
Myślę, że to nikomu nie przeszkodzi, w stowarzyszeniu jest wiele osób, maniaków wędkarzy, którzy znają te wodę lepiej niż ja i pewnie podpowiedzą co i jak jakby co....

Od ponad dwóch tygodni padają rekordy typu: liny prosiaczkowate od od 1kg  około 2kg , w ten week padł karpi ponad 12kg i ponad 16kg.
Czuję że będzie się działo :)
Leszcze są na tarle...

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #196 dnia: 25.05.2015, 14:13 »
Grendziu

A mamy jakiś oficjalny plan zlotu, czy robimy pełen sponton? Ja w sobotę od rana mam zawody i zaraz po nich pakuję się i ruszam w kierunku na Skoki. Myślę, że na miejscu powinienem być gdzieś koło 16 :)
Robert

Grendziu

  • Gość
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #197 dnia: 25.05.2015, 15:09 »
Coś się tam tworzyło ale stanęło na tym że ma być spontan, kto będzie chciał będzie łowił, kto będzie chciał będzie się integrował ewentualnie robił szkolenia, prezentacje :)

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #198 dnia: 25.05.2015, 15:47 »
Coś się tam tworzyło ale stanęło na tym że ma być spontan, kto będzie chciał będzie łowił, kto będzie chciał będzie się integrował ewentualnie robił szkolenia, prezentacje :)

OK, czyli będę jak będę i postaram się nie spóźnić :). Będzie można w sobotę popołudniu kupić zezwolenie czy lepiej w necie to załatwić?
Robert

Grendziu

  • Gość
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #199 dnia: 25.05.2015, 16:04 »
Raczej w necie o tej porze plus wydruk,  bo skepy są do 14tej jakby co... Chociaż może jeden skep bedzie pod telefonem i jak zorganizujemy jakiś konkret zakupu czy zamówienie to otworzą...

Właśnie oglądam pogodę i nie brzmi to za wesoło .... :(

Offline alphaomega

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #200 dnia: 25.05.2015, 18:00 »
Darek, nie ma złej pogody dla wędkarza. Jest tylko dobra, lub bardzo dobra :)
Już powoli zaczynam szykować wszystko, co mam zabrać, żeby nie było "wtopy" i o czymś zapomnę. Około środy pozwolę sobie do CIebie zadzwonić i dogramy detale.
Połamania!
-Mateusz-

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 902
  • Reputacja: 2005
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #201 dnia: 25.05.2015, 23:30 »
Jak na razie pogoda nie jest najgorsza, poprawiło się :D

Fajnie , że pojawi się tyle osób, nie mogę się doczekać!
Lucjan

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #202 dnia: 26.05.2015, 12:03 »
 Czy jest gdzieś jakaś lista osób biorących udział w Zlocie ? Może jakaś Agenda ? Jest szansa ,że źle szukam .Podpowiedzcie

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #203 dnia: 26.05.2015, 12:10 »
Czy jest gdzieś jakaś lista osób biorących udział w Zlocie ? Może jakaś Agenda ? Jest szansa ,że źle szukam .Podpowiedzcie

Obawiam się, że tak jak cała impreza, tak również i lista jest spontaniczna. Ma to swoje plusy dodatnie i plusy ujemne - jak nawiał nasz najbardziej "napięty" prezydent ;). Niemniej najlepiej zorientowany zapewne jest Grendziu w skali uczestników
Robert

elvis77

  • Gość
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #204 dnia: 26.05.2015, 13:11 »
Tu była trochę tworzona,ale....
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1033.0
Teraz to już spontan. Około 20 forumowiczów zadeklarowało chęć przyjazdu + nowi użytkownicy

Grendziu

  • Gość
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #205 dnia: 26.05.2015, 13:30 »
Hej.
Co do ilości uczestników to sam w końcu nie wiem ilu Nas będzie. Gdzieś ta lista wpisów była chyba w innym wątku.

Zakładam, że samych miłośników splawikigurnt.pl jest około 15/20 osób, do tego 1 osoba ze stowarzyszenia która ma mi pomagać no i przelotnie pewnie będą dochodzić członkowie stowarzyszenia.

Układaliśmy jakiś plan organizacyjny co kiedy i jak, ale przekonaliście mnie i innych, że ma być spontan, bo na kolonii nie jesteśmy i każdy będzie robił co będzie chciał.

Wiem, że planowane są jakieś pokazy w trakcie, ale kiedy co i o której też nie wiem.

Ja powtórzę tylko co wcześniej pisałem:

Jestem od piątku od 8mej rano na łowisku w miejscu zjazdu i czekam na wszystkich, pomagam się odszukać. Dziś lub jutro zrobię mapkę dojazdu.

Przed chwilą spotkałem się z Prezesem Stowarzyszenia Jezioro Czarne i na 14tą niespodzianka zapowiedziana, zarząd w sobotę przywiezie grochówkę i się z Nami przywita i jakoś się wzajemnie ugościmy.

Pisałem wcześniej, że przyjadę bez sprzętu wędkarskiego, ale chyba nie wytrzymam i jednak coś tam wezmę, może na duże karpie się ustawie czy liny z wczesnego rana. Do tego mam sklep w gotowości wędkarski, że jak będzie np zamówienie typu potrzebujemy tyle i tyle robaczków czy innej zanęty to kolega który prowadzi sklep wędkarski "Szymek" w Rogoźnie będzie do naszej dyspozycji.

Plan jest magiczny i prosty: kto chce łowić to łowi ile chce, kto chcę się integrować integruję się ile chce :)

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #206 dnia: 26.05.2015, 14:02 »
Dobra robota Grendziu :bravo:

Już się nie mogę doczekać. Żałuję że nie mogę być już w piątek. Precyzyjniejszy plan osobiście by mi się przydał bo nie wiem na ile mam pozwolenia wykupić ale tak też jest ok :D
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #207 dnia: 26.05.2015, 14:33 »
Grendziu super robota. Ja będę w piątek ok. 9:30. Jeżeli będę mógł w czymś pomóc, to jestem do dyspozycji.
Zbyszek

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 463
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #208 dnia: 26.05.2015, 14:48 »
A czy spontanicznie można będzie gdzieś zakupić zezwolenie??? Nie wiem czy jeszcze dam radę się pojawić ale może w sobotę do wieczora. Ale jak z zezwoleniem???
Darek

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Miejsce zlotu SiG - 2015
« Odpowiedź #209 dnia: 26.05.2015, 15:02 »
A czy spontanicznie można będzie gdzieś zakupić zezwolenie??? Nie wiem czy jeszcze dam radę się pojawić ale może w sobotę do wieczora. Ale jak z zezwoleniem???
Darek ja zapłaciłem przez internet
Robert