Autor Wątek: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby  (Przeczytany 83760 razy)

_luwro

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #120 dnia: 12.08.2019, 12:56 »
Kolego Luwro,
Nie znałem wcześniej kanału, o którym jest tu mowa. Z ciekawości po przeczytaniu Twoich zarzutów włączyłem sobie filmik o Meusie. Obejrzałem fragment z rozrabiania pelletu i zanęty. Wskaż mi palcem, gdzie tam jest nierzetelna reklama, bo ja widzę rzetelną krytykę.

Obejrzyj ostatni film z „cudownym” Flagmanem i partnerami


Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #121 dnia: 12.08.2019, 13:02 »
Kolego Luwro,
Nie znałem wcześniej kanału, o którym jest tu mowa. Z ciekawości po przeczytaniu Twoich zarzutów włączyłem sobie filmik o Meusie. Obejrzałem fragment z rozrabiania pelletu i zanęty. Wskaż mi palcem, gdzie tam jest nierzetelna reklama, bo ja widzę rzetelną krytykę.

Obejrzyj ostatni film z „cudownym” Flagmanem i partnerami


Chłopie! Pojęcia nie masz o człowieku, a bzdury gadasz! Ale spoko, z takimi jak Ty mam codziennie do czynienia na grupach FB.
Dawida znam osobiście i ręczę za niego. Zresztą Dawid ma podobne podejście do reklam jak Lucjan, któremu nie raz rybę podbierałem...

Chub

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #122 dnia: 12.08.2019, 13:03 »
Jak mnie się jakieś miejsce nie podoba to tam nie zaglądam - rada taka :D

_luwro

  • Gość
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #123 dnia: 12.08.2019, 13:07 »
Kolego Luwro,
Nie znałem wcześniej kanału, o którym jest tu mowa. Z ciekawości po przeczytaniu Twoich zarzutów włączyłem sobie filmik o Meusie. Obejrzałem fragment z rozrabiania pelletu i zanęty. Wskaż mi palcem, gdzie tam jest nierzetelna reklama, bo ja widzę rzetelną krytykę.

Obejrzyj ostatni film z „cudownym” Flagmanem i partnerami


Chłopie! Pojęcia nie masz o człowieku, a bzdury gadasz! Ale spoko, z takimi jak Ty mam codziennie do czynienia na grupach FB.
Dawida znam osobiście i ręczę za niego. Zresztą Dawid ma podobne podejście do reklam jak Lucjan, któremu nie raz rybę podbierałem...

Sprawdza się uderz w stół... też bym „swojego” bronił

Offline Bartek.B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 440
  • Reputacja: 451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #124 dnia: 12.08.2019, 13:09 »
Jak mnie się jakieś miejsce nie podoba to tam nie zaglądam - rada taka :D

Chyba o to chodzi ;D

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 748
  • Reputacja: 2004
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #125 dnia: 12.08.2019, 13:09 »
A wiesz... nie obejrzę. Wystarczy mi Twoja postawa, by wyrobić sobie zdanie, kto tutaj ma rację.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline ogrmaster

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #126 dnia: 12.08.2019, 13:18 »
Michał,

to jest tak jak z mięsiarzami. Nie może znieść, że wypuszczasz ryby bo nie tylko czuje, że źle sam robi (tak jak napisałeś w którymś wątku) to jeszcze czuje się upokorzony bo takie wypuszczenie zwierzyny na jego oczach, to postawa okazującą lekceważenie "koledze" myśliwemu. Tutaj jest taki sam mechanizm. Bierze kasę, to kłamie. Jak kłamie to okazuje lekceważenie oglądającemu. A oglądający najlepiej się czuje jak potem kupi produkt a swoją porażkę będzie mógł komuś przypisać.
„To, co i tak ma spaść, należy popchnąć” – Fryderyk Nietzsche
Michał

Offline MoniaK

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 20
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #127 dnia: 12.08.2019, 13:19 »
Ponoć nie ma złego sprzętu ani złych zanęt. Jest tylko nieumiejętne ich wykorzystanie.
Kiedyś zachwycano się wędkami z bambusa ale byli tacy, którym w ogóle one nie leżały.
Byli też tacy, którzy nęcili resztkami z obiadu i mieli wyniki.

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #128 dnia: 12.08.2019, 15:20 »
Ponoć nie ma złego sprzętu ani złych zanęt. Jest tylko nieumiejętne ich wykorzystanie.
Kiedyś zachwycano się wędkami z bambusa ale byli tacy, którym w ogóle one nie leżały.
Byli też tacy, którzy nęcili resztkami z obiadu i mieli wyniki.
Dobrze kolega mówi . Polać mu :beer:
Niestety komentarze na forum pod filmem METHOD TEST - MEUS SKISŁE MASŁO , PELLET, METHOD MIX pokazały że nie wielu tak to widzi.
Jakoś ludzie łowią na zanęty Meusa ,Trapera ,Jaxona  i mają wyniki .Nie każdy ma ciśnienie na wynik i na tyle dużo kasy aby kupować zanętę w cenie 20 zł za kilo.

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 393
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #129 dnia: 12.08.2019, 17:01 »
Mnie się filmy Dawida podobają i chętnie je oglądam.  Nie mam żadnego problemu z tym, że Dawid otrzymał trochę sprzętu Flagmana. I dobrze się stało bo chłopak wkłada w te filmy swój czas, wysiłek i pieniądze, a także sporo serca, więc niech ma coś z tego. Nie zgodzę się jednak, że jest w jego filmach nachalna reklama.  Mówi co używa, jak mu się sprawdza  i tyle.  Przypuszczam, że wielu mu zazdrości bo też chętnie by taki prezencik przytulili. Być może właśnie to jest motywem krytyki Dawida.   
Chętnie też obejrzałbym na YT film nakręcony przez jego zajadłych krytyków.  ;) :P
Wiesiek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 445
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #130 dnia: 12.08.2019, 17:21 »
Mnie się filmy Dawida podobają i chętnie je oglądam.  Nie mam żadnego problemu z tym, że Dawid otrzymał trochę sprzętu Flagmana. I dobrze się stało bo chłopak wkłada w te filmy swój czas, wysiłek i pieniądze, a także sporo serca, więc niech ma coś z tego. Nie zgodzę się jednak, że jest w jego filmach nachalna reklama.  Mówi co używa, jak mu się sprawdza  i tyle.  Przypuszczam, że wielu mu zazdrości bo też chętnie by taki prezencik przytulili. Być może właśnie to jest motywem krytyki Dawida.   
Chętnie też obejrzałbym na YT film nakręcony przez jego zajadłych krytyków.  ;) :P

 :bravo: :bravo: :bravo: :beer: wiecha super to ujołeś.


Lubię Dawida filmy robi dobrą robotę i tyle.


Firmy wędkarskie wchodzą jakby drugi leweł nie wystarczą już super opisy wypraw i chwalenie się darowiznami za kilka kilo towaru lub inne dobro z napisem.
Obecnie gęsto wędkarze testerzy zmuszeni są do kręcenia filmów by miłować sie w swoim pseudo szczęściu wędkarskim...
Maciek

Offline Feederek1960

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 796
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Diestedde DE.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #131 dnia: 12.08.2019, 18:09 »
Mieszkam już jakiś czas w de i powiem że czasem wstyd się przyznać że jestem Polakiem i tu czytam takie nie ciekawe opinie. Mentalność z czasów komuny i nie zdrowa zazdrość. Zazdrość nie jest zła jak jest zdrowa ( zadroszcząc innemu że coś osiągnoł ,  dążyć do tego by też to osiągnąć). A tu widzię nie zdrową zazdtość jak za PRL  . Somsiad kupił nowe auto to trzeba do skarbówki zadzwonić niech sprawdzą z kąd miał na to pieniądze. Zawiść ludzi nie zna granic.  Sam łowię feederem od 1990 roku i mimo tego oglądam filmy bo od każdego można coś ciekawego się dowiedzieć. A że są tacy co robią to co lubią ( łowią ryby) i mają z tego profity to tylko pogratulować. Co może być fajniejszego od robienia tego co lubię i na tym zarabiać.  Moje motto to żyj i daj żyć innym.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Sztywnej linki🎣

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 529
  • Reputacja: 106
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #132 dnia: 12.08.2019, 18:12 »
Jak zaczynałem z methodą, filmami wędkarskimi, Dawid był moim "wędkarskim guru". Super filmy. Od razu wyczułem naturalność, szczerość, brak napinki.
Pisaliśmy na messengerze, method feeder polska, a później Dawid zaproponował mi współtworzenie grupy "Twoja Wędkarska Wyprawa" - może niektórzy pamiętają.
Osobiście poznaliśmy się rok temu na Tęczowym Łowisku. Od razu biła od gościa szczerość, skromność, naturalność.
Ponad 2 tyg temu pojechałem po Dawid do rodzinnego domu skąd ruszyliśmy na Batorówkę na Method Feeder Polska Masters. Nie ukrywam, że podczas kilku dni zaprzyjaźniliśmy się. Byłem jego "trenerem" na zawodach (chociaż czuję się w tej roli bardzo cienko). A powiem szczerze, że jestem nieufny wobec ludzi, czuje bardzo szybko plastikową atmosferę (ponad 10 lat siedziałem w branży muzycznej) - ludzie mnie na co dzień męczą. W żadnych filmach Dawida nie ma "lokowania produktu" - widać to dobrze w odcinku HIT CZY KIT na jego Youtube. Śmiem stwierdzić że to najbardziej szczery i prawdziwy wędkarski Youtuber jakiego poznałem. Przesympatyczny człowiek. Takich ludzi nam trzeba. Ja osobiście jestem wdzięczny, że dzięki niemu nabrałem tyle wiedzy, wspólnie wędkować i naprawdę 3mać sztamę. Pozdro dla wszystkich :)

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #133 dnia: 12.08.2019, 18:50 »
Mi nie przeszkadza lokowanie produktu. Nie dziwię się chłopakom, którzy nagrywają, że chcą coś też z tego mieć. Nie dość, że nad wodą trzeba ogarniać ciągle sprzęt, który kosztuje, to jeszcze musisz siedzieć godzinami w domu, aby to obrobić, a komputerem za 1000 złotych tego nie ogarniesz. Nie widzę też nic przyjemnego w obróbce filmów, gdy robisz to za darmo. 

99% angielskich kanałów na youtube musiałbym wywalić z subskrypcji, gdybym patrzył przez pryzmat sponsoringu. A dzięki pięciu takim kanałom nauczyłem się 10X więcej niż ze wszystkich filmów razem wziętych od niesponsorowanych Polaków. Trzeba tylko włączyć myślenie podczas oglądania. Ja wiem, że wielu rodaków "łyka" wszystko co się im pokazuje od super garnków na pokazach, po zanęty, które same łowią, jak i mają problem w ogóle z tym, że ktoś w kraju może mieć więcej niż oni sami mają, ale życia nie zmienisz - komuny już nie ma (przypominam, że upadła), mamy kapitalizm, w którym jeden ma więcej od drugiego i w którym wszystko kosztuje, a rzeczy potrzebują reklamy, aby je sprzedać, co nie zobowiązuje Cię do tego, aby coś kupić.

Jak widać choć komuna już upadła, to jednak mentalność się nie zmieniła. Kto Ci każe coś kupić? Poza tym kto Ci każe coś oglądać. Jeden z drugim jesteście władcami swojego telefonu, komputera. Wystarczy włączyć coś innego. To nie komuna, że nie masz internetu i masz 2 kanały. Kolejny raz przypomnę, że komuna upadła. Witamy w 2019 r. 

Tak na marginesie to kanał Dawida jest jednym z nielicznych polskich kanałów, które oglądam. Czy kupiłem coś reklamowanego przez rodaków i Anglików na filmach wędkarskich? Jasne, że tak. Sądzę, że to było jakieś max 1-2 % wszystkich reklamowanych przez nich produktów. Sebastian Kowalczyk na ostatnim filmie reklamuje okulary polaryzacyjne. Czy któreś z nich kupię? Jasne, że nie. Czy przestanę oglądać jego kanał? Pewnie że nie, bo liczy się "content" jak to mówią specjaliści od marketingu, a nie to co ktoś reklamuje.

Dla mnie wiarygodność tworzy się osobowością, sposobem przedstawienia techniki wędkowania, jak i kreacją obrazu, który chce się ludziom pokazać, a nie tym, czy będzie sie reklamować przy tym nawet gówniany produkt - bo ja myślę, a nie łykam wszystko jak przysłowiowy pelikan i potrafię oddzielić wartościowy przekaz, od tego o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć. Pozdrawiam :beer:     

Offline Kereloth

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 955
  • Reputacja: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Brodnica
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kanał Wędkarstwo Jedziemy Na Ryby
« Odpowiedź #134 dnia: 12.08.2019, 19:01 »
Panowie, szkoda bicia piany i przekonywania kto ma rację. Dobry produkt (mam na myśli filmy Dawida) sam się obroni. A krytyka człowieka, który przez 3,5 roku obecności na tym forum nie znalazł chwili czasu na zrobienie choćby krótkiej prezentacji w dziale ze sprzętami ale za to poucza innych jaka recenzja jest rzetelna a która już nie, jest co najmniej śmieszna.