Autor Wątek: Feeder 3,3 do 500 zł  (Przeczytany 4429 razy)

Offline Thompson

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #15 dnia: 20.11.2020, 14:40 »
Ale chodzi o ten Mirka? On  ma 250 cm. To nie jest kij uniwersalny, tylko taki do zadań specjalnych bym powiedział. Do łowienia przy brzegu pod drzewami.
Wziąłbym go na jedno łowisko piękne położone w lesie w mojej okolicy, ale tam nie ma ryb...
Chodzi o 2 x Garbolino Essential Method 11' 60g z gieldy. Ten Tubertini ktorego proponuja to tak jak maluch do mercedesa. Nie mowie ze to zly kij tylko nizsza polka w porownaniu do Garbolino
Ale co tutaj porównywać? Garbolino ponad 700zł a Tubertini 300zł, Garbolino nie mieści się w moim budżecie, więc po co zaczynać temat.

Przeczytaj dokladnie posta zanim odpiszesz. 480 PLN miesci sie w twoim budzecie prawda ?


https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=18224.0

Offline Łowca42

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 4
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #16 dnia: 20.11.2020, 15:59 »
Ale chodzi o ten Mirka? On  ma 250 cm. To nie jest kij uniwersalny, tylko taki do zadań specjalnych bym powiedział. Do łowienia przy brzegu pod drzewami.
Wziąłbym go na jedno łowisko piękne położone w lesie w mojej okolicy, ale tam nie ma ryb...
Chodzi o 2 x Garbolino Essential Method 11' 60g z gieldy. Ten Tubertini ktorego proponuja to tak jak maluch do mercedesa. Nie mowie ze to zly kij tylko nizsza polka w porownaniu do Garbolino
Ale co tutaj porównywać? Garbolino ponad 700zł a Tubertini 300zł, Garbolino nie mieści się w moim budżecie, więc po co zaczynać temat.

Przeczytaj dokladnie posta zanim odpiszesz. 480 PLN miesci sie w twoim budzecie prawda ?


https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=18224.0
To chyba Ty masz problem z cyferkami: https://sklep-wedkarski.waw.pl/wedka-garbolino-essential-feeder-method-3-30m-60g.html

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 694
  • Reputacja: 1998
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #17 dnia: 20.11.2020, 16:22 »
Kolega powyżej dał Ci link do naszej giełdy, gdzie możesz kupić tę wędkę za 480 zł.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Łowca42

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 4
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #18 dnia: 20.11.2020, 16:41 »
Kolega powyżej dał Ci link do naszej giełdy, gdzie możesz kupić tę wędkę za 480 zł.

Wiem, ale ja chcę kupić nowy kij a nie używany obojętnie ile czasu.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #19 dnia: 20.11.2020, 16:56 »
Tutaj na forum wiele osób kupuje używane wędki i nie narzekają, ale rozumiem że wolisz po prostu mieć nową wędkę. W tej cenie to Garbolino jest naprawdę dobrym wyborem. Mamy bowiem do czynienia z topową serią stworzoną przez Francuzów przy współpracy z Darrenem Coxem (znanym chociażby z całej masy filmów na youtubie) i jeżeli miałbym wolne 500 zł, to zdecydowanie brałbym to Garbolino i nie patrzył nawet na nisko-średnią półkę Tubertini... no ale każdy sam decyduje co woli :beer:

Offline Łowca42

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 4
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #20 dnia: 20.11.2020, 17:00 »
Tutaj na forum wiele osób kupuje używane wędki i nie narzekają, ale rozumiem że wolisz po prostu mieć nową wędkę. W tej cenie to Garbolino jest naprawdę dobrym wyborem. Mamy bowiem do czynienia z topową serią stworzoną przez Francuzów przy współpracy z Darrenem Coxem (znanym chociażby z całej masy filmów na youtubie) i jeżeli miałbym wolne 500 zł, to zdecydowanie brałbym to Garbolino i nie patrzył nawet na nisko-średnią półkę Tubertini... no ale każdy sam decyduje co woli :beer:

Oprócz tego że jest używana to cw 60 wygląda biednie w porównaniu do Tubertini Flexo, szukam czegoś mocniejszego a ten Garbolino to bardziej parabolik

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 029
  • Reputacja: 261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #21 dnia: 20.11.2020, 17:05 »
Selektor dobrze radzi. Raczej Tubertini to bieda w porównaniu do Garbolino. Chcesz rady czy abyśmy Cię utwierdzili że dobrze wybrałeś ?

Offline Thompson

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 354
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowieckie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #22 dnia: 20.11.2020, 17:20 »
Tutaj na forum wiele osób kupuje używane wędki i nie narzekają, ale rozumiem że wolisz po prostu mieć nową wędkę. W tej cenie to Garbolino jest naprawdę dobrym wyborem. Mamy bowiem do czynienia z topową serią stworzoną przez Francuzów przy współpracy z Darrenem Coxem (znanym chociażby z całej masy filmów na youtubie) i jeżeli miałbym wolne 500 zł, to zdecydowanie brałbym to Garbolino i nie patrzył nawet na nisko-średnią półkę Tubertini... no ale każdy sam decyduje co woli :beer:

Oprócz tego że jest używana to cw 60 wygląda biednie w porównaniu do Tubertini Flexo, szukam czegoś mocniejszego a ten Garbolino to bardziej parabolik

Widac ze nie masz pojecia o wedkach a jak bys mial to bys nie zadawal tego pytania na forum. Tubertini Flexo wygląda biednie przy tym Garbolino. Rob jak chcesz twoje pieniądze dla mnie możesz nawet łowić nawet na kij od szczotki.
Uważam ze temat dyskusji został wyczerpany i decyzja co kupisz należy tylko do Ciebie 

Przy okazji kupowałem dużo droższe wędki przez giełdę Spławik i grunt w stanie sklepowym i nie mam żadnych problemów przy z ich użytkowaniem

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 285
  • Reputacja: 548
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #23 dnia: 20.11.2020, 17:20 »
Z cw wędek jest jak z rozmiarem buta. Ja mimo posiadania niezmiennie tej samej długości stopy to buty mam w przedziale od 43 do 46.

Posiadam też wędkę która ma cw 60 gram a jest bardziej witkowata niż wędka z cw 35 gram. Szacunki są często zanizone albo zawyżone. Głównym parametrem który najwięcej Ci powie na sucho o wedce są zalecane grubości żyłki oraz przekrój szczytowek.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #24 dnia: 20.11.2020, 17:33 »
Garbolino to bieda w porównaniu do Tubertini. Śmiała teza. :)
Zauważyłem ostatnio zmianę  trendu na forum. Kiedyś polecane były kijki  Drennana, później Flagman,  a teraz widzę Tubertini na topie ;)
Adam

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 029
  • Reputacja: 261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #25 dnia: 20.11.2020, 17:40 »
Garbolino to bieda w porównaniu do Tubertini. Śmiała teza. :)
Zauważyłem ostatnio zmianę  trendu na forum. Kiedyś polecane były kijki  Drennana, później Flagman,  a teraz widzę Tubertini na topie ;)

Pewnie jakiś sklep zainwestował w reklamę u Youtuberów.
Ale nadal przeświadczenie że im większe cw tym lepiej jest żywe :bravo:

Offline Łowca42

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 4
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #26 dnia: 20.11.2020, 17:44 »
Tutaj na forum wiele osób kupuje używane wędki i nie narzekają, ale rozumiem że wolisz po prostu mieć nową wędkę. W tej cenie to Garbolino jest naprawdę dobrym wyborem. Mamy bowiem do czynienia z topową serią stworzoną przez Francuzów przy współpracy z Darrenem Coxem (znanym chociażby z całej masy filmów na youtubie) i jeżeli miałbym wolne 500 zł, to zdecydowanie brałbym to Garbolino i nie patrzył nawet na nisko-średnią półkę Tubertini... no ale każdy sam decyduje co woli :beer:

Oprócz tego że jest używana to cw 60 wygląda biednie w porównaniu do Tubertini Flexo, szukam czegoś mocniejszego a ten Garbolino to bardziej parabolik

Widac ze nie masz pojecia o wedkach a jak bys mial to bys nie zadawal tego pytania na forum. Tubertini Flexo wygląda biednie przy tym Garbolino. Rob jak chcesz twoje pieniądze dla mnie możesz nawet łowić nawet na kij od szczotki.
Uważam ze temat dyskusji został wyczerpany i decyzja co kupisz należy tylko do Ciebie 

Przy okazji kupowałem dużo droższe wędki przez giełdę Spławik i grunt w stanie sklepowym i nie mam żadnych problemów przy z ich użytkowaniem

Ja to nie ty, chce kupić ze sklepu i proszę uszanuj to. Nie będę wydawać 750zł na kij, jeszcze nie ogłupiałem. Widocznie ty nie masz pojęcia co ja chcę  i wydaje ci się że jak ty tak chcesz to inni również, jak masz tak pisać to lepiej nic nie pisz, przynajmniej nie w moim wątku. Bez odbioru.

Offline Łowca42

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 4
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #27 dnia: 20.11.2020, 17:45 »
Selektor dobrze radzi. Raczej Tubertini to bieda w porównaniu do Garbolino. Chcesz rady czy abyśmy Cię utwierdzili że dobrze wybrałeś ?
Tylko, że ta wędka nie mieści się w moim budżecie a chcę nową ze sklepu. Tak ciężko to zrozumieć?

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #28 dnia: 20.11.2020, 17:51 »
Tutaj na forum wiele osób kupuje używane wędki i nie narzekają, ale rozumiem że wolisz po prostu mieć nową wędkę. W tej cenie to Garbolino jest naprawdę dobrym wyborem. Mamy bowiem do czynienia z topową serią stworzoną przez Francuzów przy współpracy z Darrenem Coxem (znanym chociażby z całej masy filmów na youtubie) i jeżeli miałbym wolne 500 zł, to zdecydowanie brałbym to Garbolino i nie patrzył nawet na nisko-średnią półkę Tubertini... no ale każdy sam decyduje co woli :beer:

Oprócz tego że jest używana to cw 60 wygląda biednie w porównaniu do Tubertini Flexo, szukam czegoś mocniejszego a ten Garbolino to bardziej parabolik

Widac ze nie masz pojecia o wedkach a jak bys mial to bys nie zadawal tego pytania na forum. Tubertini Flexo wygląda biednie przy tym Garbolino. Rob jak chcesz twoje pieniądze dla mnie możesz nawet łowić nawet na kij od szczotki.
Uważam ze temat dyskusji został wyczerpany i decyzja co kupisz należy tylko do Ciebie 

Przy okazji kupowałem dużo droższe wędki przez giełdę Spławik i grunt w stanie sklepowym i nie mam żadnych problemów przy z ich użytkowaniem

Ja to nie ty, chce kupić ze sklepu i proszę uszanuj to. Nie będę wydawać 750zł na kij, jeszcze nie ogłupiałem. Widocznie ty nie masz pojęcia co ja chcę  i wydaje ci się że jak ty tak chcesz to inni również, jak masz tak pisać to lepiej nic nie pisz, przynajmniej nie w moim wątku. Bez odbioru.
Kolego, spuść trochę z tonu. Znam osobiście kilka osób z forum, które używają kijków dużo droższych od tych 750 złotych i wcale nie uważam Ich za ogłupiałych. To jest forum publiczne i każdy może wyrazić swoje zdanie. Niekoniecznie pokrywające sie z Twoim. Wątek będzie Twój jak założysz prywatne forum.
Adam

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Feeder 3,3 do 500 zł
« Odpowiedź #29 dnia: 20.11.2020, 17:52 »
Nie będę wydawać 750 zł na kij, jeszcze nie ogłupiałem.

 :)
Jacek