Autor Wątek: Milo Carp Masters 2016  (Przeczytany 65011 razy)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #45 dnia: 22.12.2015, 22:17 »
Do Grębowa to z 500 chyba będzie
Staś
Klasyczny Feeder

Offline andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: WADOWICE
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #46 dnia: 22.12.2015, 22:27 »
A jak zakwalifikujesz się do finału,to odpuścisz mi się wydaje ze 500km nie będzie przeszkoda.
Chyba trochę zaśmiecamy temat. :-\

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #47 dnia: 22.12.2015, 22:30 »
Fajna impreza :D Czarek wypadałoby żeby chociaż na Jagielu ktoś reprezentował Mazovia Fishing Team? :) Batorówka też nie jest daleko.

Dla mnie im wyższy poziom tym lepiej. Więcej się nauczę a jak zajmę ostatnie miejsce to nie będę płakał. Za to sukces ile przyniesie radości ;D Każde zawody to super sprawa do doskonalenia swojego wędkarstwa a do takich to trzeba się mocno przyłożyć. Ja to lubię taką zabawę więc może będzie mi dane chociaż na jednych się pojawić
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #48 dnia: 22.12.2015, 22:31 »
Ja juz w batorówce mam nocleg dla całej FAMILI  zaklepany :) więc się spieszcie. Ogólnie odradzam noclegi na łowisku bo czasami to się zle konczy :) ale….. Sam zaczynałem starty 3 lata temu na Sesnasie we grodzisku i też miałem obawy, prawda jest taka że wszyscy są ludzmi, wiadomo zdarzają się wyjątki ale jak się z kimś siądzie wieczorem z piwkiem to już granice się zacierają. Ja mam szczęście do noclegów bo zawsze z jakimś wędkarzem na obiekcie jestem a to też ważne bo zawody do 16 tylko. Wiadomo w Losowaniu Janusza L. nikt nie przeskoczy ale on też czasami przegrywa:) nie bać się i zapisywać.
Panowie Ja mam do grębowa 600 i ostatnio wyjechałem o 17 a do domu dojechałem o 2giej a kobita powiedziała że więcej zemną nie jedzie bo jak zombi wyglądam(rano na 7:00 do roboty).
Łukasz Białas, Wałcz

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #49 dnia: 22.12.2015, 22:34 »
Integracja ;D
Staś
Klasyczny Feeder

Offline andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: WADOWICE
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #50 dnia: 23.12.2015, 16:05 »
Ja juz w batorówce mam nocleg dla całej FAMILI  zaklepany :) więc się spieszcie. Ogólnie odradzam noclegi na łowisku bo czasami to się zle konczy :) ale….. Sam zaczynałem starty 3 lata temu na Sesnasie we grodzisku i też miałem obawy, prawda jest taka że wszyscy są ludzmi, wiadomo zdarzają się wyjątki ale jak się z kimś siądzie wieczorem z piwkiem to już granice się zacierają. Ja mam szczęście do noclegów bo zawsze z jakimś wędkarzem na obiekcie jestem a to też ważne bo zawody do 16 tylko. Wiadomo w Losowaniu Janusza L. nikt nie przeskoczy ale on też czasami przegrywa:) nie bać się i zapisywać.
Panowie Ja mam do grębowa 600 i ostatnio wyjechałem o 17 a do domu dojechałem o 2giej a kobita powiedziała że więcej zemną nie jedzie bo jak zombi wyglądam(rano na 7:00 do roboty).
Lukasz nie zakładasz wątku o zawodach TUBERTINI CARP 2016 . 

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #51 dnia: 23.12.2015, 18:02 »
Eh  Andrzeju, ale kusicie tymi zawodami, oj kusicie .... ;D :P :bravo:
Znów jestem

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #52 dnia: 23.12.2015, 18:53 »
Temat jest założony ale czek na akceptacje przez Moderatora. Spokojnie chłopaki zrobią regulamin i zaraz po nowym roku wszytko będzie jasne.
Łukasz Białas, Wałcz

Offline andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: WADOWICE
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #53 dnia: 23.12.2015, 21:06 »
Eh  Andrzeju, ale kusicie tymi zawodami, oj kusicie .... ;D :P :bravo:
Witaj Dfg dawno cie nie widziałem na forum,co do zawodów to możne się skusisz ;). Wyjazdy troszkę dalekie ale idzie przeżyć,na Dolinie Będkowskiej chyba już koniec z takimi imprezami .
Możemy jakiś Team założyć ,nasz znajomy z zawodów Michał wybiera się na zawody w przyszłym roku .     

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #54 dnia: 24.12.2015, 10:43 »
Hej, Andrzej ;D

Pomyślimy nad tym po  Nowym Roku. Muszę z moją drugą połówką przedyskutowac ten temat ;)
Na dwudniowe wyjazdy to chyba nie dam rady, ale jakies pare jednodniówek to moze (raczej nie cała edycja).
Bardziej to Tubertini Cup mi chodzi po głowie, bo blizej (ale o to juz popytam cie pozniej na priv).
Na Doline Bedkowską w tym roku sie nie pisze - nawet gdyby były organizowane zawody.
Co najwyzej jakies pojedyncze wypady (nie bede mial tyle wolnego co w ubiegłym).
Michał to ten szczupły, młody chłopak ze swoją dziewczyną czy ktos inny, bo nie kojarze ;-)

Wesołych Świąt, Andrzeju :flowers: :fish: 8)
Znów jestem

Offline andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: WADOWICE
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #55 dnia: 24.12.2015, 18:51 »
Tak o tego Michała chodzi co piszesz ,kilka razy byliśmy na rybach po zakończeniu zawodów w Dolinie B. Ja na wszystkie zawody tez nie jadę nie będzie czasu.
Zdrowych i radosnych świąt, ;D   

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #56 dnia: 04.01.2016, 12:17 »
Wstępnie zapisany na Batorowkę i Jagiel. Wysłałem przelew za Batorowkę. Puki co będę piętnasty. Miejsc 30 więc jak ktoś chce to niech się pospieszy.
Marcin

Offline andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: WADOWICE
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #57 dnia: 04.01.2016, 12:45 »
Ja czekam jeszcze ,nie jestem wstanie przewidzieć czy dam rade uczestniczyć.Ale wstępnie planuje Grębów i Batorówkę a później się zobaczy .     

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #58 dnia: 04.01.2016, 13:00 »
Grębów trochę za daleko dla mnie. Na finał to się wybiorę, w końcu żeby wygrać trzeba być ;)
Ale tak na serio puki co pierwsza 15 mnie urządza. No chyba, że będzie więcej osób to rozszerzę założenia.
Nigdy na zawodach nie byłem, więc zastanawia mnie wstępne nęcenie. Ile dać towaru, żeby nie przesadzić, a skusić ryby.
Normalnie to bym 4, 5 podajników, a tak jak wszyscy walą na raz...
Marcin

Offline andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: WADOWICE
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Milo Carp Masters 2016
« Odpowiedź #59 dnia: 04.01.2016, 16:31 »
Grębów trochę za daleko dla mnie. Na finał to się wybiorę, w końcu żeby wygrać trzeba być ;)
Ale tak na serio puki co pierwsza 15 mnie urządza. No chyba, że będzie więcej osób to rozszerzę założenia.
Nigdy na zawodach nie byłem, więc zastanawia mnie wstępne nęcenie. Ile dać towaru, żeby nie przesadzić, a skusić ryby.
Normalnie to bym 4, 5 podajników, a tak jak wszyscy walą na raz...
Mam do Grębowa 250 km do Batorówki prawie tyle samo,idzie to jakoś przeżyć.
Ja troszkę ambitniejszy plan mam ,po 12 miejscu w finale w 2015 roku mierz na ten rok w pierwszą dziesiątkę.
Co do nęcenia to na Milo dużo zawodników strzela kulami ,różny to efekt przynosi czasem ryba się odsuwa a nieraz jest odwrotnie.
Ja używam koszyka do nęcenia wstępnego można masę towaru  dostarczyć .
Co do Grębowa to proponuje Ci odwiedzić to łowisko przed zawodami ,ryby tam są naprawdę waleczne można się zdziwić nieraz .
Na Grębowie jest zakaz zabierani ryb od 5 lat bodajże,same cwane lisy tam pływają i z  niejednego haka już jadły.