Autor Wątek: Sklep wędkarski z produktami Sonubaits, Drennan, Preston - Warszawa  (Przeczytany 11616 razy)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Oj to prawda.
W Trotce jest fajnie jeśli chodzi o te produkty.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline fabikks

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Byłem dzisiaj w Trotce. Zatrzęsienie towaru z SonuBaits - pellety, zanęty, LAVA, haczykowe, sosiki, ozingi, nowa linia przynęt (rozmiar 14mm) i dużo innych :D ceny na poziomie białostockiego sklepu - nie wyższe.
Wysyłkę też robią.

W końcu także dogadali się z dostawcą i mają podajniki Prestona. Na razie elastyki, ale plan jest szeroki !!
Ciężko było wyjść stamtąd. Cieszę się, że ten mały sklepik na "Modzelaku" tak się rozwinął.
Powodzenia chłopaki !!
Ja też się dzisiaj zaopatrzyłem :D
Fabian

Offline Sebastian J

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dawidy Bankowe
  • Ulubione metody: feeder
Wiecie może koledzy, czy w Trotce mają podajniki do metody Mikado?
Pozdrawiam
Sebastian

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Tak.
Są we wszystkich rozmiarach.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Sebastian J

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Dawidy Bankowe
  • Ulubione metody: feeder
Tak.
Są we wszystkich rozmiarach.
Dziękuję za informację. Trzeba się będzie wybrać. :)
Pozdrawiam
Sebastian

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Najlepiej jak najszybciej póki świeżo po dostawie są.
Nie zapomnij pochwalić się, że z forum jesteś ;D

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Cześć wszystkim.
Pozwolę sobie opisać jak u mnie wyglądało odkrywanie sklepów w Warszawie.

Gdy odkryłem filmy Luka to zacząłem się interesować czymś ambitniejszym w wędkarstwie niż zarzucanie zestawu z rurką i koszykiem wyładowanym traperem byle gdzie czekając na cud. Szło za tym większe zapotrzebowanie na "specjalistyczny" sprzęt.

Tak odkryłem sklep Raven Fishing w Forcie Wola. Pierwsze wrażenie niesamowite, ile tego tam jest, oj oj oj. Dopiero po jakimś czasie zrozumiałem, że ich zasoby są niezbyt kompletne, a ceny niebotyczne. Wg mnie to sklep dla naprawdę bogatych karpiarzy, ewentualnie łowców sumów i wyspecjalizowanych spininngistów. Choć tam kupiłem pierwszą paczkę MMM z Sonubaitsa to szybko przestałem odwiedzać to miejsce.

Potem brat dał cynk o Centrum Wędkarstwa. Po raz kolejny pozytywny szok, naprawdę spory asortyment. Są rzeczy do metody, duży wybór zanęt i przynęt. Choć teraz zauważam brak oferty Sonubaitsa, skromność wystawy Drennana. Jedyne czego mi tam brakowało to kontaktu z obsługą, która to wydaje mi się niezbyt miłą, mam wrażenie, że tam przychylniej się patrzy tylko na ludzi gotowych zostawić tam grube kafle. Oczy otworzyły mi się zupełnie, gdy zobaczyłem ile tam kosztuje kołowrotek Daiwa Laguna 3000 FD, za który zapłaciłem w gdzie indziej 114 zł. Otóż w CW kosztował jedyne 190 zł. Skończyła się moja przygoda z Wybrzeżem Gdyńskim, teraz jedynie po robunki wracając z pracy.

I wreszcie odkryłem Trotkę. Częściowo dzięki Wam na tym forum. Od razu mówię, że nie jest to reklama, nie jestem związany z tym sklepem. Ale wiem, że tylko tam będę zostawiał ciężko zarobione pieniądze :D Wielka oferta Sonubaits, Drennana, TandemBaits. Jest nawet pellet łowcy, ale tego raczej nie kupię nigdy. Po prostu asosrtyment jest ogromny, mimo, że sam sklep niewielki. Ludzie w środku mili, idzie z nimi pogadać jak z kimś z kim uprawia się to samo hobby, ma się tę samą pasję. Wszystko można otworzyć, poniuchać, pomacać. Jakieś drobne rabaty, extra zamówienia. Podobną ofertę ma Drapieżnik.pl, ale mi tam z kolei brakuje kilku drobnostek Mikado czy Jaxona.
Po prostu szczerze polecam.
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 786
  • Reputacja: 1991
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark

I wreszcie odkryłem Trotkę. Częściowo dzięki Wam na tym forum. Od razu mówię, że nie jest to reklama, nie jestem związany z tym sklepem. Ale wiem, że tylko tam będę zostawiał ciężko zarobione pieniądze :D Wielka oferta Sonubaits, Drennana, TandemBaits. Jest nawet pellet łowcy, ale tego raczej nie kupię nigdy. Po prostu asosrtyment jest ogromny, mimo, że sam sklep niewielki. Ludzie w środku mili, idzie z nimi pogadać jak z kimś z kim uprawia się to samo hobby, ma się tę samą pasję. Wszystko można otworzyć, poniuchać, pomacać. Jakieś drobne rabaty, extra zamówienia. Podobną ofertę ma Drapieżnik.pl, ale mi tam z kolei brakuje kilku drobnostek Mikado czy Jaxona.
Po prostu szczerze polecam.

Miejmy nadzieję, że coraz więcej będzie takich sklepów, z miłą i rzetelną obsługą. Też bym kupował tam gdzie mnie dobrze traktują i się interesują moimi potrzebami :)
Lucjan

Offline Merkusz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 301
  • Reputacja: 15
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Widzę pochlebne opinie o Trotce ale najgorsze jest to że znajduje się na granicy Mordoru :) korki :(

Offline cumbajszpil

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 050
  • Reputacja: 40
  • Volenti non fit iniuria...
Widzę pochlebne opinie o Trotce ale najgorsze jest to że znajduje się na granicy Mordoru :) korki :(
Pojedź tramwajem. I mały spacerek zalecam. :P

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Autobusem też się całkiem spoko dojeżdza.
A Trotkę chwalę od pierwszej wizyty.
Do tej pory nie mogę uwierzyć, że na tak małej powierzchni miesci się tak wiele.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 658
  • Reputacja: 1998
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Drapieżnik jest mniej więcej tej samej wielkości. Może większy o kilka metrów2. Po prostu chcieć, to móc. Mnie śmieszą salony typu Raven. 10x większe i 10x mniej towaru :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Wpisałem już i w swoim watku o Trotce.
Właśnie weszli w produkty FB.
I są jakieś probki do rozdawania.
Ktos się wybiera?

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline iras-m66

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 351
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wa-wa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Dzięki Panowie, będę musiał odwiedzić ten sklep bedac w potrzebie. :thumbup:
Złów i wypuść (choćby po to, by mieć co łowić w przyszłości)
Irek