Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2015  (Przeczytany 1181127 razy)

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2430 dnia: 10.05.2015, 19:58 »
Piękne leszcze maniek. Trafiłeś w ich gusta... Pewnie szukały i szukały tej ochotki a to tylko podpucha;-) trochę się też napily wiec niezła imprezę im zafundowales;-) swoją drogą niezła i droga mieszanka.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2431 dnia: 10.05.2015, 20:20 »
dzisiejszy wypad na nieznaną mi wodę PZW, ryby  współpracowały słabo (albo ja byłem słabo przygotowany ;))  trafiły się dwa leszczyki na methode
Maniek gratulacje leszczy ,może nie uwierzysz ale dziś przerobiłem tą samą sytuacje z haczykami co ty, tylko, że ja zmieniłem na 14 :)
Mateo w jednym z poprzednich postów opisał sytuacje z haczykami,przy haczykach Drennana miałem konkretne ugięcia szczytówki lecz ryby się nie zapinały ,po zmianie wpadły dwa leszcze. Patrząc po wpisach to weekend był mocno leszczowy :fish:
Pozdrawiam
Jacek

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2432 dnia: 10.05.2015, 20:37 »
dzisiejszy wypad na nieznaną mi wodę PZW, ryby  współpracowały słabo (albo ja byłem słabo przygotowany ;))  trafiły się dwa leszczyki na methode
Maniek gratulacje leszczy ,może nie uwierzysz ale dziś przerobiłem tą samą sytuacje z haczykami co ty, tylko, że ja zmieniłem na 14 :)
Mateo w jednym z poprzednich postów opisał sytuacje z haczykami,przy haczykach Drennana miałem konkretne ugięcia szczytówki lecz ryby się nie zapinały ,po zmianie wpadły dwa leszcze. Patrząc po wpisach to weekend był mocno leszczowy :fish:
dobre i to Jaco.no właśnie mi spinały sie w połowie cholu,aż w pewnym momencie pomyślałem kur... zaraz mi sie splosza,ale zmiana chaczyka pomogła no i lechom pewnie popić sie chciało :D :P

Offline michał1995

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2433 dnia: 10.05.2015, 20:59 »
Gratuluję Rybek ! :)
Pozdrawiam
Michał ;)

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 352
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2434 dnia: 10.05.2015, 21:18 »
gratulacie  dla łowców :bravo:
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2435 dnia: 10.05.2015, 21:19 »
Dziś i mi udało się skoczyć na rybki, co prawda do "burdelu", ale lepsze to niż nic. Nad wodą byłem ok 5 rano całkiem sam. Dość nietypowa sytuacja jak na niedziele.  Podczas drogi na swoje stanowisko widziałem sporo karpi, które wyjadały jakieś smakołyki spod burt :) łowiłem tylko 4 godziny, bo w pewnym momencie przyszła tak ulewa, ze miałem wodę nawet w butach. Złowiłem 7 karpi najwiekszy 63cm niestety nie ważyłam, oraz sporo karasi. Podczas mojej ostatniej wizyt nad wodą, również borylalem się ze spinkami na haki drennana. Dziś postanowiłem dać im drugą szansę, ale zamiast zwykłego podajnika założyłem ten z gumą.  Żadna ryba mi nie spadła nawet mała. Jeśli ktoś łowi na komercji polecam sprawdzić te podajniki. Jako zanęty używałem match method mix z SB i na drugim kiju pellet 2mm. Efekty tu i tu bardzo dobre. Na każdą z uzytych dziś przynęt złowiłem jakąś rybę :) a łowiłem na qq z Cukk truskawka, miód,  brzoskwinia,  rum śliwka, pellet pikantna kiełbasa, kulki SB tuti fruti oraz kulki fluo bait techa.

Jožin z bažin

Grendziu

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2436 dnia: 11.05.2015, 11:56 »
Wszystkim miejsce zlotu jest znane  i zbliża się ono  małymi krokami, więc pod linkiem relacja z tego co działo się w weekend nad jeziorem Czarnym

http://czarne.info/czarne-zasiadka-majowa/

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2437 dnia: 11.05.2015, 12:37 »
brawo Kubator. Piękny prosiaczek :thumbup:
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2438 dnia: 11.05.2015, 12:46 »
Wszystkim miejsce zlotu jest znane  i zbliża się ono  małymi krokami, więc pod linkiem relacja z tego co działo się w weekend nad jeziorem Czarnym

http://czarne.info/czarne-zasiadka-majowa/
No to się będzie działo ;)
Rybki czekają na  Zlot :)
Robert

Offline Wiśnia

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź/Toruń
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2439 dnia: 11.05.2015, 14:01 »
Cześć wszystkim ! Gratuluję wyników.

Mam na imię Tomek, ale nawet mój syn (3 lata) wie że trzeba mówić Wiśnia ;) W tym roku na dobre rozpocząłem powrót do wędkowania po 15 latach przerwy, a ostatnia sobota sprawiła że ciągnie mnie nad wodę jeszcze bardziej :) Przetestowałem dotychczas zgromadzony sprzęt (nadal duuuuże braki) i część przynęt na wodzie mojego koła. Wynik 6 karpi ksero 44 do 47 cm 4:2 dla Metody, ale 2 na waggler dały mi sporo emocji tym bardziej że jeden z karpi po zrobieniu efektownego młynka przy powierzchni spadł z haka nr 18 (drennan) i jakimś trafem zapiął się przy ogonie. Delikatny zestaw dał radę (gotowy przypon 0.10 z drennana). Ryby zdecydowanie preferowały kolor żółty, 4 karpie na kukurydzę, dwa na dumbellsa ananasowego 10 mm, wersja tutti frutii - zero odzewu. Tutaj dodam, że brania na kukurydzę były bardziej stanowcze, powinienem wybrać mniejszego dumbellsa. Nęciłem mixem 50/50 na bazie match method mix z peletem 2mm ringersa, donęcałem małymi partiami, trochę strzelałem białymi i kukurydzą. Po kwadransie od pierwszego nęcenia pojawiły się pęcherzyki, przez moment myślałem że może lin ... ale to chyba marzenie na tym zbiorniku :/ Łowiłem 2 i pół godziny od 8:30 do 11. Na fotce największa ryba.

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2440 dnia: 11.05.2015, 14:18 »
Kolego wiśnia na fot. prezentuję się piękny duży Jaz ;D :bravo:

Offline Wiśnia

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź/Toruń
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2441 dnia: 11.05.2015, 14:33 »
Jazia nigdy nie złowiłem, może siła sugestii - zarybienia pełnołuskim podobno w tym roku były ... ryby były dosłownie chwilkę na brzegu. Ale wtopa, nigdy bym się nie spodziewał ... płytka zatoka, jeziorko 4h max 2 metry. Bąble świadczące o ryciu dna, przynęta roślinna ... nad brzegiem się nawet nie zastanawiałem, chociaż powiem że jak oglądałem zdjęcia- niestety z komórki to pojawiła się chwila zwątpienia ...

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2442 dnia: 11.05.2015, 14:37 »
ładna rybka, witamy nowego kolege :)
Krzysztof

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2443 dnia: 11.05.2015, 14:40 »
Jazia nigdy nie złowiłem, może siła sugestii - zarybienia pełnołuskim podobno w tym roku były ... ryby były dosłownie chwilkę na brzegu. Ale wtopa, nigdy bym się nie spodziewał ... płytka zatoka, jeziorko 4h max 2 metry. Bąble świadczące o ryciu dna, przynęta roślinna ... nad brzegiem się nawet nie zastanawiałem, chociaż powiem że jak oglądałem zdjęcia- niestety z komórki to pojawiła się chwila zwątpienia ...

Nie ma się czego wstydzić ;D Można tylko pozazdrościć pierwszy Jazik w życiu i9 od razu medalowy :bravo:

Offline Wiśnia

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź/Toruń
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #2444 dnia: 11.05.2015, 14:46 »
Witam, witam ... koledzy w pracy się pytają dlaczego jestem taki czerwony na twarzy :D
Słuchajcie, trafiło się jak nie powiem co ... ale 6 sztuk ?