Autor Wątek: Tyczki z UK  (Przeczytany 5073 razy)

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 528
  • Reputacja: 201
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Tyczki z UK
« Odpowiedź #15 dnia: 28.08.2017, 23:30 »
Napisz wiadomosc do sklepu. Będziesz miał pewność że nie mają i nie będą mieli ;)

Offline Adik

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Tyczki z UK
« Odpowiedź #16 dnia: 29.08.2017, 20:04 »
Własnie to zrobiłem, za pomocą translatora :facepalm: ale będą mieli bekę chłopaki z Anglii ;D

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 528
  • Reputacja: 201
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Tyczki z UK
« Odpowiedź #17 dnia: 30.08.2017, 23:05 »
Trzeba było napisać na forum. Nie brakuje ludzi którzy mogą napisać kilka zdań po angielsku.

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Tyczki z UK
« Odpowiedź #18 dnia: 27.12.2018, 09:08 »
Panowie poszukuje na stronach Angielskich sklepów bezskutecznie tyczki Maver Definition Carp w paku XL tj:

-kij 13,5 m z topem Match + 2 x top Match 4 elementowy +1 x top do kubka 3 elementowy długości 4 elementowego + reszta gratów


takie zestawy są u do kupienia w Polsce, chciałem zaoszczędzić kilka stówek i szukam gdzieś po stronach Angielskich  i nie mogę znaleźć, jeśli ktoś widział taki zestaw bardzo proszę o link. stawiam dobre
 
I jak dokonałeś zakupu?
Też jestem zainteresowany kupnem tego kija.

Wysłane z mojego EML-L09 przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 706
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Tyczki z UK
« Odpowiedź #19 dnia: 27.12.2018, 10:35 »
Własnie to zrobiłem, za pomocą translatora :facepalm: ale będą mieli bekę chłopaki z Anglii ;D
Niekoniecznie. Anglicy czasami pisać nie potrafią i się tym nie przejmują. Jeśli korzystasz z tych translatorów to koniecznie pisz proste zdania. Przy złożonych może być bałagan.


timken

  • Gość
Odp: Tyczki z UK
« Odpowiedź #20 dnia: 28.12.2018, 00:13 »
Panowie poszukuje na stronach Angielskich sklepów bezskutecznie tyczki Maver Definition Carp w paku XL tj:

-kij 13,5 m z topem Match + 2 x top Match 4 elementowy +1 x top do kubka 3 elementowy długości 4 elementowego + reszta gratów


takie zestawy są u do kupienia w Polsce, chciałem zaoszczędzić kilka stówek i szukam gdzieś po stronach Angielskich  i nie mogę znaleźć, jeśli ktoś widział taki zestaw bardzo proszę o link. stawiam dobre :beer:
 
Myślę,że raczej ciężko będzie znaleźć pack z topami 4 elementowymi, w zdecydowanej większości będą 3 elementowe. Pozostaje dokupienie 4-tych elementów ale to już trochę kosztuje ;) Niemniej warto szukać. Sam kupowałem kiedyś tyczkę Maver Powerlite 14,5 m z czterema topami i cenowo wyszło o 40% taniej niż w Polsce ???