Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 805232 razy)

Offline meteo76

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #720 dnia: 27.02.2016, 19:44 »
A ja mimo tych wszystkich ochów i achów mam pewne, małe zastrzeżenia. Złożyłem zamówienie drobiazgów za 310 zeta co by przesyłkę gratisową wyłapać. Byłem akurat pobiegać gdy odebrałem tele, że czegoś tam nie ma i kontaktujący zaproponował abym wziął innej marki. Zaproponowana zamiana wiązała się ze zwiększeniem kwoty. Między innymi domówiłem koszyki do metody Prestona gdyż początkowo chciałem Browning w komplecie. Oczywiście kwoty na bieżąco mi rozmówca nie podał twierdząc, ze przyśle e-maila. Wróciłem do domu i po sprawdzeniu kwoty (389 zł) zadzwoniłem dokupując dodatkowy koszyk co w konsekwencji przekroczyło kwotę 400 zł i uzyskałem  dodatkowy rabat. Uważam, że kontaktująca się ze mną osoba sama powinna zwrócić mi na ten fakt uwagę, może to mała kwota 12 złotych rabatu ale fakt się liczy a nie wartość. Zawsze to jeden koszyk za free. Oczywiście obsługa miła, szybka i w tym względzie wszystko na +.
Widzisz a ktoś inny mógłby powiedzieć że sprzedawca naciąga, "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" - nie głupi to wymyślił
Wojtek

Offline Nedia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #721 dnia: 27.02.2016, 19:57 »
Nie wiem czy dobrze się wyraziłem. Chodzi o to, że skoro dokupiłem 5 koszyków i cena oscylowała o kwotę, na którą można uzyskać rabat to raczej powinien mi sprzedający zaproponować dokupienie 1 sztuki więcej. Tym bardziej, że w konsekwencji ta sztuka i tak była za free. Tak myślę, że powinno się traktować klientów, którym notabene proponuje się towar zastępczy.

Offline meteo76

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 280
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #722 dnia: 27.02.2016, 20:00 »
Tak jak Ci napisałem wyżej a ktoś inny odebrałby to inaczej.
Wojtek

Offline Nedia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #723 dnia: 27.02.2016, 20:23 »
Nie sądzę aby ktokolwiek komu zaproponowano dokupienie koszyka za 12,5 złotych, by tym samym uzyskać rabat w podobnej wysokości miał do oferenta pretensje. Kilka razy spotkałem się z podobną sytuacją w sklepach i wracałem tam z chęcią z czego zapewne w dzisiejszych czasach każdy dobry sprzedawca zdaje sobie sprawę. Być może rzeczywiście dzwoniący nie zdawał sobie sprawy z wysokości kwoty zamówienia. A ja kuźwa kruszę kopię. >:O minus dla mnie.

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #724 dnia: 27.02.2016, 22:30 »
Panowie, nie ma idealnego świata, więc cieszmy się z tego co mamy i starrajmy się to ulepszać. Ludzie z Drapieżnika czytają naszee forum i na 100% wezmą to pod uwagę.
Trzeba przyznac, że robią dobra robotę i oby tak dalej. Mam porównanie z innymi sklepami i tutaj obsługa jest na ***** gwiazdek i czasem warto zapłacić kilka złotych więcej i mieć wszystko na tip-top niż kupować taniej i martwić się czy zdąży na czas dojechać.
Robert

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 450
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #725 dnia: 27.02.2016, 23:00 »
Kto Polakowi dogodzi....
Darek

Offline carrek

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #726 dnia: 27.02.2016, 23:02 »
Poza  tym to bardzo mili ludzie często tam zaglądam. :thumbup:

Offline Nedia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #727 dnia: 27.02.2016, 23:24 »
Widzę na tym forum, że jak ktoś ma odmienne od ogółu zdanie to zaraz jakieś dziwne komentarze. Wypowiedziałem swoje zdanie w normalnym tonie nie negując profesjonalizmu sklepu czy też fachowości jego obsługi. Po prostu takie miałem uwagi i to wszystko. Ale od razu znajdą się tacy, którzy muszą rzucić swoje trzy grosze w tonie negacji. Nie jesteśmy dziećmi aby jak po sznurku iść w jednym kierunku bez własnego przemyślenia. Myślę, że moja wypowiedź była w temacie
a komentarze typu "zawsze się znajdzie..., kto Polakowi dogodzi" są nie na miejscu. Miałem kiedyś sklep wędkarski i doskonale wiem o czym mówię. Czasami warto stracić 10 złotych a zyskać klienta, który nie dość, że sam zostawi kasę to poleci sklep innym. Proszę Was jeżeli na prawdę ktoś ma odmienne zdanie niech wypowiada się równie konstruktywnie a nie tylko rzuca wytarte slogany bo to świadczy tylko o nim.

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 450
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #728 dnia: 27.02.2016, 23:33 »
Czy ja kogoś uraziłem? Gdybyś przeczytał wcześniejsze moje wypowiedzi wiedziałbyś, ze wypowiadam sie w tonie "jesteśmy tylko ludźmi". Ten sklep także ma ludzi gdzie reprezentuje wydaje mi sie najwyższy poziom i takie wrzutki chyba nikt mu nie sprzyjają a chłopaki Drapieżniki starają sie jak nikt inny. Ale szanuje zdanie innych. Uszanuj moje. Kto Polakowi dogodzi...
Darek

Offline Nedia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #729 dnia: 27.02.2016, 23:41 »
Tzn, że nie mogę ja mieć swojego zdania? Mam uszanować twoją lakoniczną wypowiedź a sam zarzucasz, że moja jest nie w porządku bo może zaszkodzić sklepowi. No kuźwa bez przesady. Nie pisałem tego aby komukolwiek zaszkodzić ani aby komukolwiek się podlizać. Jak kiedyś podałem, że kupiłem coś w innym poznańskim sklepie, to zaraz komentarz poleciał, że mają tanio i to jest podejrzane. Spytałem tylko czy ktoś ma jakieś w tym temacie informacje bo sam wole kupować drożej ale u spoko ludzi. Nie negowałem tego komentarza tak jak Ty to czynisz. Jeżeli tak ma być, że w jednej sprawie należy zachować poprawność a w innej można jechać po bandzie to czym stanie się forum. Chyba samym zamysłem forum jest aby wymieniać się informacjami, wzajemnie pomagać a nie aby tylko zachwalać jedno wspólnym głosem a negować inne bez względu na zdanie własne. Jeszcze raz powiem nie negowałem sklepu, też podoba mi się jego szybka i fachowa obsługa. Podałem jednak przykład z autopsji bo wiem, że tez czytają te posty i raczej mam na celu ich dobro a nie szkodzenie.

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 450
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #730 dnia: 27.02.2016, 23:52 »
Może przesadziłem. Przepraszam Cię więc osobiście. Najzwyczajniej bardzo ich lubię za profesjonalizm i subiektywnie będę negował negatywne wypowiedzi. Tak na marginesie odrzucam poprawność zarówno polityczną jak i osobistą w ważnych dla mnie sprawach. Przyjmiesz więc odembie  :beer:??? Sypię głowę popiołem.
Darek

Offline Nedia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #731 dnia: 27.02.2016, 23:55 »
Spoko nie masz za co przepraszać po to jest to forum aby sobie wytłumaczyć. Z chęcią przyjmuję i odsyłam świeżego :beer:, zimnego Leszka

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 450
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #732 dnia: 27.02.2016, 23:58 »
No tego jednego jeszcze zmieszczę😊  Jeszcze raz  :'(. Za dużo dzis emocji. Szkoda gadać. Pozdrawiam.
Darek

Offline Nedia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 230
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #733 dnia: 28.02.2016, 00:01 »
Pozdrawiam :D

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #734 dnia: 28.02.2016, 00:07 »
To i ja Wam Panowie dorzucę po jednym ;) różnice pojawiają się zawsze. Sztuka to umieć się dogadać :)

Pozdrawiam,
Maciek

Pozdrawiam,
Maciek