Autor Wątek: Sklep Duxonshop  (Przeczytany 35617 razy)

Offline perkusista30

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Reputacja: 36
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #60 dnia: 18.12.2017, 19:45 »
Mi udało się skorzystać, kupiłem pickera Mikado Black Draft i feedera Mikado UV 360/90 okazyjne ceny, nie dostał bym tego w tych pieniądzach. Miało być Trabucco w wyszlo Mikado. Jeszcze przeglądam ofertę.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 033
  • Reputacja: 222
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #61 dnia: 18.12.2017, 19:56 »
Przejrzałem ofertę, współczuję konkurencji, wygląda mi to na totalną wyprzedaż ( może zmiana marek lub likwidacja działów a może sklepu ???
Jak pisałem wcześnie, na sklepie stacjonarnym większość towaru wystawione na większym upuście, niektóre praktycznie sprzedawane po cenie zakupu.
Możesz podać przykład ? Bo aż mi się wierzyć nie chce i jutro specjalnie pojade 50 km, ale jak mnie oszukałeś to nie ma sensu...

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 735
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #62 dnia: 18.12.2017, 20:08 »
Przepraszam ale nie rozumie Twojego wpisu ??? Jak mam Ciebie oszukać i w jakim celu ? Rozmawiałem z dwoma osobami które dzisiaj były w sklepie i odstały 45 minut do kasy. Poinformowały mnie że na sklepie przy cenach wisiały kartki na których były większe upusty niż w sklepie internetowym.
 O godz. 17 większości ciekawego sprzętu już nie było.
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 050
  • Reputacja: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #63 dnia: 18.12.2017, 20:11 »
Ja dzisiaj trochę kulek pokupowałem i ceny naprawdę konkretnie w dół. Na szybkości dostawy mi nie zależy może być i po nowym roku. Kumpel dzisiaj też u nich zamówienie zrobił na jakieś 1200zl i 600zl do zapłaty. Jakieś 100kg zanęt :D ciekawe jak mu to dostarczą :D przesyłka free.

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #64 dnia: 18.12.2017, 20:13 »
Przejrzałem ofertę, współczuję konkurencji, wygląda mi to na totalną wyprzedaż ( może zmiana marek lub likwidacja działów a może sklepu ???
Jak pisałem wcześnie, na sklepie stacjonarnym większość towaru wystawione na większym upuście, niektóre praktycznie sprzedawane po cenie zakupu.

Taka sama akcja była w tamtym roku ,sklep dalej funkcjonuje i mamy kolejną akcję wyprzedaży :thumbup: Zapewne w 2018 będzie podobnie.
Pozdrawiam
Jacek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #65 dnia: 18.12.2017, 22:09 »
Przejrzałem ofertę, współczuję konkurencji, wygląda mi to na totalną wyprzedaż ( może zmiana marek lub likwidacja działów a może sklepu ???
Jak pisałem wcześnie, na sklepie stacjonarnym większość towaru wystawione na większym upuście, niektóre praktycznie sprzedawane po cenie zakupu.

A ja konkurencji nie współczuję lecz się cieszę z takiego obrotu spraw, bo być może inny sklep też wymyśli dobrą kampanię, a my po prostu będziemy beneficjentami tego całego kierunku. Co tu dużo mówić - po prostu jest z czego spuszczać. Żeby nie być gołosłownym: Shimano Baitrunner X-aero 4000 FA kupiłem w online w UK za 90 funtów. U nas zaś w stałej cenie 620-680 zł a w promocji max 100 zł mniej. Wędka Shimano Tribal TX2 w promocji w UK 55 funtów (niestety nie zdążyłem kupić). U nas 500 zł sztuka, choć sprzedawca chce puścić 100 zł mniej.
Pozdrawiam Seba

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 735
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #66 dnia: 18.12.2017, 22:33 »
Sebula tak masz rację gdyby wszyscy ( sklepy ) kupowali w jednakowej cenie a tak niestety nie jest i nigdy nie będzie.
A propos tej całej wyprzedaży to mój znajomy który dzisiaj był na miejscu, kupował towar do swojego sklepu, gdyż jak twierdzi on kupuję drożej a wcale nie ma małego rabatu u producenta. :o 
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #67 dnia: 18.12.2017, 22:53 »
Sebula tak masz rację gdyby wszyscy ( sklepy ) kupowali w jednakowej cenie a tak niestety nie jest i nigdy nie będzie.
A propos tej całej wyprzedaży to mój znajomy który dzisiaj był na miejscu, kupował towar do swojego sklepu, gdyż jak twierdzi on kupuję drożej a wcale nie ma małego rabatu u producenta. :o

Pełna zgoda Enzo ! Ja dokładnie wiem, że jest to proces złożony itd. Jednak na końcu tego wszystkiego jest klient, który kalkuluje i dokonuje wyboru. A propos Duxona, skoro tyle sprzedają to też wiele zamawiają, więc dlatego mogą pozwolić sobie na takie upusty. Po drugie uważam, że wyprzedanie m.in. kulek, pelletów i przynęt jest im na rękę, bo zamówią świeże i biznes będzie się kręcić. Działasz w tym biznesie i na pewno wiesz o wiele więcej ode mnie ;)
Pozdrawiam Seba

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #68 dnia: 19.12.2017, 14:19 »
Zamówiłem i ja małe co nieco, zobaczymy jak się sprawują method mixy, ziarna i pellety Roda Hutchinsona 8)
A przeceny faktycznie bardzo konkretne, oby więcej takich akcji w PL!

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #69 dnia: 19.12.2017, 14:23 »
Głupia akcja. Pewnie przez nią, moja paczka z BlackFriday do nowego roku nie dojdzie... >:O :P :facepalm:

Jak tak dalej pójdzie, to odbiorę ją osobiście na Rybomanii w Poznaniu 8)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 033
  • Reputacja: 222
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #70 dnia: 20.12.2017, 17:53 »
Jak robiliście zakupy z płatnością przez PayU to mieliście jakiś status ?
Bo nie wiem czy dostali płatność, Payu ma status OPŁACONA, ale chyba powinno coś u nich się w systemie pojawić, bo nie ma tam żadnej informacji, że przesyłka została opłacona.
Tak to wygląda:

Za pobraniem miałem odrazu status: Przygotowywanie w toku - czy coś takiego.

Offline Novac

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #71 dnia: 20.12.2017, 18:17 »
Panowie, robiąc przelew, zamiast wysłać na konto do płacenia z Polski, wysłałem kasę na konto do płacenia z zagranicy. Jak myślicie, kasa do nich dojdzie, tylko okrężną drogą?
Damian

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #72 dnia: 21.12.2017, 11:00 »
Głupia akcja. Pewnie przez nią, moja paczka z BlackFriday do nowego roku nie dojdzie... >:O :P :facepalm:

Jak tak dalej pójdzie, to odbiorę ją osobiście na Rybomanii w Poznaniu 8)
Fifi dostałeś paczkę ?

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 956
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #73 dnia: 21.12.2017, 11:03 »
Novac: dzwoń tam na obsługę klienta

Ja złożyłem zamówienie 18.12.2017. Dzwoniłem, obiecali że po Świętach wyślą. :-\
;)

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #74 dnia: 21.12.2017, 11:06 »
Jak robiliście zakupy z płatnością przez PayU to mieliście jakiś status ?
Bo nie wiem czy dostali płatność, Payu ma status OPŁACONA, ale chyba powinno coś u nich się w systemie pojawić, bo nie ma tam żadnej informacji, że przesyłka została opłacona.
Tak to wygląda:

Za pobraniem miałem odrazu status: Przygotowywanie w toku - czy coś takiego.
Chyba się nie obrabiają z wysyłkami :'( Z drugiej strony sam pracowałem z wysyłkowym sklepie i nie było opcji żeby nie wysłać samemu 70 paczek dziennie,jak nas było dwoje to 100 pękała w 8 godzinach pracy.A nie były to tylko pojedyncze artykuły.Maja urwanie h...... przez ta promocje ,jednak powinni się wywiązywać z obowiązków.