Autor Wątek: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...  (Przeczytany 41904 razy)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 693
  • Reputacja: 1998
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #120 dnia: 28.12.2016, 12:44 »
Teraz jest full wypas :thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #121 dnia: 28.12.2016, 13:17 »
Koledzy mam do Was pytanie, używa ktoś haczyków bezzadziorowych Seri 805?
Interesuje mnie ich jakość, bo kształtem przypominają Qm1 a ich cena jest bardzo ciekawa :-\
Robert

Offline Biały

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 703
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wałcz, Zach.-Pom.
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #122 dnia: 28.12.2016, 13:40 »
Fotki podpórki:
Łukasz Białas, Wałcz

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #123 dnia: 28.12.2016, 14:22 »
Koledzy mam do Was pytanie, używa ktoś haczyków bezzadziorowych Seri 805?
Interesuje mnie ich jakość, bo kształtem przypominają Qm1 a ich cena jest bardzo ciekawa :-\
Pisałem o nich kilka postów wyżej. Ja po kilku miesiącach testów na razie odpuszczam. Może w końcu dzisiaj zrobię zdjęcia jak wyglądają te haczyki po spotkaniu z karpiami na Rożanym spod trzcin.
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #124 dnia: 28.12.2016, 14:39 »
Michał, wybacz ale nie czytałem  :(
Jako, że łowimy na tym samym łowisku, to wiem o czym piszesz.
Jest tylko jedna sposób, powinienem sam to sprawdzić :-\
Robert

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #125 dnia: 28.12.2016, 14:49 »
Chce dać im jeszcze jedną szansę. Problem jest latem gdy ryby były bardzo żwawe, jesienią i wiosną było dobrze.
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline bula1973

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 1
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #126 dnia: 28.12.2016, 18:13 »
Witam.
Chciałbym po części wyjaśnić kwestię dotyczącą sklepu sport-fishing.
Jak doskonale koledzy wiedzą, nowy sklep internetowy istnieje od połowy tego roku.
Samo wpisywanie produktów do oferty sklepu zajęło nam 2 miesiące (jeśli ktoś z Was posiada sklep internetowy to wie jak żmudna i czasochłonna jest to praca.
Staramy się aby poszczególne produkty były opisane rzetelnie, a nie tylko skopiowane z katalogu lecz nie ma fizycznej możliwości aby taki opis był robiony ,,z głowy'' bo nie będzie to miało żadnego sensu. Nie sztuką jest wciskanie ludziom ciemnoty i zachwalanie każdej wędki, kołowrotka itd.
Chcemy żeby były to opisy dla wędkarzy, a nie tylko po to żeby zrobić marketing i sprzedawać wszystko jak leci, BO WSZYSTKO CO NASZE JEST NAJLEPSZE.
Sukcesywnie dodajemy opisy sprzętu, lecz nie ma możliwości aby wszystko rzetelnie opisać bez przetestowania a to się wiąże z czasem.
Na pewno od wiosny będą do opisów dodawane zdjęcia z testów które przeprowadzać będziemy nad wodą.
Najważniejszą rzeczą dla mnie, jako właściciela firmy, jest oferowanie klientom towaru który osobiście sprawdziłem i przetestowałem.
Począwszy od haczyków aż do tyczek. Możecie mi wierzyć że jest to naprawdę żmudna praca,sprawdzić i potem opisać tysiące produktów.
A więc proszę o wyrozumiałość kolegów co do kwestii opisów, bo brakuje mi jak i Białemu czasu żeby zrobić wszystkie(rzetelnie) ,,na już'' bo dochodzą jeszcze targi, zawody i wiele innych rzeczy.
Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami dotyczącymi poszczególnych produktów (a nie ma opisu na stronie), to proszę o kontakt telefoniczny ze mną lub ze sklepem.
Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Z pozdrowieniami.
Krzysztof Bukojemski

Krzysztof Bukojemski, sport-fishing.pl

Offline alisowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #127 dnia: 28.12.2016, 18:28 »
Buła pozdrowienia z Wrocławia. Powodzenia
Andrzej Lisowski

Offline bula1973

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 1
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #128 dnia: 28.12.2016, 18:56 »
Dzięki Andrzejku.
Pozdrawiam
Krzysztof Bukojemski, sport-fishing.pl

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #129 dnia: 28.12.2016, 19:04 »
Witam.
Chciałbym po części wyjaśnić kwestię dotyczącą sklepu sport-fishing.
Jak doskonale koledzy wiedzą, nowy sklep internetowy istnieje od połowy tego roku.
Samo wpisywanie produktów do oferty sklepu zajęło nam 2 miesiące(jeśli ktoś z Was posiada sklep internetowy to wie jak żmudna i czasochłonna jest to praca.
Staramy się aby poszczególne produkty były opisane rzetelnie a nie tylko skopiowane z katalogu lecz nie ma fizycznej możliwości aby taki opis był robiony ,,z głowy'' bo nie będzie to miało żadnego sensu. Nie sztuką jest wciskanie ludziom ciemnoty i zachwalanie każdej wędki, kołowrotka itd.
Chcemy żeby były to opisy dla wędkarzy a nie tylko po to żeby zrobić marketing i sprzedawać wszystko jak leci,BO WSZYSTKO CO NASZE JEST NAJLEPSZE.
Sukcesywnie dodajemy opisy sprzętu, lecz nie ma możliwości aby wszystko rzetelnie opisać bez przetestowania a to się wiąże z czasem.
Na pewno od wiosny będą do opisów dodawane zdjęcia z testów które przeprowadzać będziemy nad wodą.
Najważniejszą rzeczą dla mnie jako właściciela firmy jest oferowanie klientom towaru który osobiście sprawdziłem i przetestowałem.
Począwszy od haczyków aż do tyczek. Możecie mi wierzyć że jest to naprawdę żmudna praca,sprawdzić i potem opisać tysiące produktów.
A więc proszę o wyrozumiałość kolegów co do kwestii opisów, bo brakuje mi jak i Białemu czasu żeby zrobić wszystkie(rzetelnie) ,,na już''bo dochodzą jeszcze targi, zawody i wiele innych rzeczy.
Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami dotyczącymi poszczególnych produktów (a nie ma opisu na stronie), to proszę o kontakt telefoniczny ze mną lub ze sklepem.
Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Z pozdrowieniami.
Krzysztof Bukojemski

I teraz wszystko już jasne 8)

Z drugiej strony, co raz to zacne osoby goszczą na tym forum. Aż się miło na sercu robi ;) :thumbup: ;) Pozdrawiam :beer:
Z poważaniem Marcin

Offline Buba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 772
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #130 dnia: 28.12.2016, 19:23 »
Witam.
Chciałbym po części wyjaśnić kwestię dotyczącą sklepu sport-fishing.
Jak doskonale koledzy wiedzą, nowy sklep internetowy istnieje od połowy tego roku.
Samo wpisywanie produktów do oferty sklepu zajęło nam 2 miesiące(jeśli ktoś z Was posiada sklep internetowy to wie jak żmudna i czasochłonna jest to praca.
Staramy się aby poszczególne produkty były opisane rzetelnie a nie tylko skopiowane z katalogu lecz nie ma fizycznej możliwości aby taki opis był robiony ,,z głowy'' bo nie będzie to miało żadnego sensu. Nie sztuką jest wciskanie ludziom ciemnoty i zachwalanie każdej wędki, kołowrotka itd.
Chcemy żeby były to opisy dla wędkarzy a nie tylko po to żeby zrobić marketing i sprzedawać wszystko jak leci,BO WSZYSTKO CO NASZE JEST NAJLEPSZE.
Sukcesywnie dodajemy opisy sprzętu, lecz nie ma możliwości aby wszystko rzetelnie opisać bez przetestowania a to się wiąże z czasem.
Na pewno od wiosny będą do opisów dodawane zdjęcia z testów które przeprowadzać będziemy nad wodą.
Najważniejszą rzeczą dla mnie jako właściciela firmy jest oferowanie klientom towaru który osobiście sprawdziłem i przetestowałem.
Począwszy od haczyków aż do tyczek. Możecie mi wierzyć że jest to naprawdę żmudna praca,sprawdzić i potem opisać tysiące produktów.
A więc proszę o wyrozumiałość kolegów co do kwestii opisów, bo brakuje mi jak i Białemu czasu żeby zrobić wszystkie(rzetelnie) ,,na już''bo dochodzą jeszcze targi, zawody i wiele innych rzeczy.
Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami dotyczącymi poszczególnych produktów (a nie ma opisu na stronie), to proszę o kontakt telefoniczny ze mną lub ze sklepem.
Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Z pozdrowieniami.
Krzysztof Bukojemski

Witam i życzę powodzenia "w interesie" w Nowym Roku, bo sprzęt zacny. Posiadam 4 kijki Tubertini, ciężki feeder i matchówka z dolnej półki już prezentują niezły poziom, a baciki area pro (posiadam 6 i 7m) to już poezja.
Pozdrawiam

Offline bula1973

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 1
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #131 dnia: 28.12.2016, 20:03 »
Dziękuję i sukcesów wędkarskich Życzę.
Krzysztof Bukojemski, sport-fishing.pl

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #132 dnia: 28.12.2016, 20:10 »
Witam.
Chciałbym po części wyjaśnić kwestię dotyczącą sklepu sport-fishing.
Jak doskonale koledzy wiedzą, nowy sklep internetowy istnieje od połowy tego roku.
Samo wpisywanie produktów do oferty sklepu zajęło nam 2 miesiące (jeśli ktoś z Was posiada sklep internetowy to wie jak żmudna i czasochłonna jest to praca.
Staramy się aby poszczególne produkty były opisane rzetelnie, a nie tylko skopiowane z katalogu lecz nie ma fizycznej możliwości aby taki opis był robiony ,,z głowy'' bo nie będzie to miało żadnego sensu. Nie sztuką jest wciskanie ludziom ciemnoty i zachwalanie każdej wędki, kołowrotka itd.
Chcemy żeby były to opisy dla wędkarzy, a nie tylko po to żeby zrobić marketing i sprzedawać wszystko jak leci, BO WSZYSTKO CO NASZE JEST NAJLEPSZE.
Sukcesywnie dodajemy opisy sprzętu, lecz nie ma możliwości aby wszystko rzetelnie opisać bez przetestowania a to się wiąże z czasem.
Na pewno od wiosny będą do opisów dodawane zdjęcia z testów które przeprowadzać będziemy nad wodą.
Najważniejszą rzeczą dla mnie, jako właściciela firmy, jest oferowanie klientom towaru który osobiście sprawdziłem i przetestowałem.
Począwszy od haczyków aż do tyczek. Możecie mi wierzyć że jest to naprawdę żmudna praca,sprawdzić i potem opisać tysiące produktów.
A więc proszę o wyrozumiałość kolegów co do kwestii opisów, bo brakuje mi jak i Białemu czasu żeby zrobić wszystkie(rzetelnie) ,,na już'' bo dochodzą jeszcze targi, zawody i wiele innych rzeczy.
Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami dotyczącymi poszczególnych produktów (a nie ma opisu na stronie), to proszę o kontakt telefoniczny ze mną lub ze sklepem.
Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Z pozdrowieniami.
Krzysztof Bukojemski

Krzysztofie, rejestrując się tutaj, wyrażając chęć odpowiadania na nasze pytania, jedną rzecz musicie sobie uświadomić: forum jest areną, my jesteśmy lwami, Wy - pierwszymi chrześcijanami ;)

Powodzenia :)
Jacek

Offline MichalZ

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 983
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://posciel.to
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #133 dnia: 28.12.2016, 21:25 »
 Christians To The Lions :) !!
Michał

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Tubertini - pytania, odpowiedzi, opinie...
« Odpowiedź #134 dnia: 28.12.2016, 21:54 »
Arek