Autor Wątek: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...  (Przeczytany 36899 razy)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #150 dnia: 17.01.2017, 09:31 »
Luk teraz jest wiele osób chętnych lecz jak przychodzi co do czego to okazuje się ze nie mogą przyjechać. Na Batorowce Pani Renata nie widziała problemu w dostawianiu miejsc do spania. Mysle ze jezeli pogoda pozwoli można sie połasić na spanie pod namiotem. Sanitaria bez problemowo udostępnia mieszkańcy domków.
Najwięcej krzyczą ci, co nie przyjadą na zlot :)

Tak jest zazwyczaj 👍
Krzysztof

Offline maniek9926

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Graviora manent!
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #151 dnia: 17.01.2017, 10:16 »
Hola hola w tamtym roku bylem i w tym tez bede :)

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #152 dnia: 17.01.2017, 10:20 »
Filip ja bym nie ryzykował. Ostap tak karpie karmi, że skubane wychodzą na brzeg i kradną wędki :)
Zbyniu pochwal się na czyj kij rybę zlotu swoją złowiłeś? liczy się podwójnie bo korbka nie z tej strony
Złowiłem na Twoją wędkę, bo polazłeś gdzieś zamiast łowić ryby. Nie zdawałem sobie sprawy, że kręcenie korbką z prawej strony przy karpiu 4-5 kg, to taki problem :)
Zbyszek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #153 dnia: 17.01.2017, 13:33 »
Ja umiem na dwie łapy kręcić lecz wygodniej mi z prawej
Pojechałem po paszę do biedry wtedy




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #154 dnia: 17.01.2017, 13:39 »
Panowie oglądałem relację z II zlotu "Maniaków" SiG i powiem szczerze, że w tym roku coraz bardziej się nakręcam, aby się zjawić niezależnie od miejsca :D Towarzystwo doborowe, a historie przy tym z serii tych "nie do uwierzenia" :D
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 848
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #155 dnia: 17.01.2017, 13:49 »
Luk teraz jest wiele osób chętnych lecz jak przychodzi co do czego to okazuje się ze nie mogą przyjechać. Na Batorowce Pani Renata nie widziała problemu w dostawianiu miejsc do spania. Mysle ze jezeli pogoda pozwoli można sie połasić na spanie pod namiotem. Sanitaria bez problemowo udostępnia mieszkańcy domków.

Pani Renata da radę na bank! :D

Ja myślę jednak, ze nas może być dużo więcej. Nie liczę osób towarzyszących ??? Jakiś festiwal się szykuje, trzeba będzie scenę ustawić :D
Lucjan

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #156 dnia: 17.01.2017, 14:09 »
Witaycie, byłem w tamtym roku na Zlocie, poznałem wspaniałych ludzi, ludzi którzy przyjechali po to aby się spotkać, wymienić na żywo poglądami z różnych sfer życia i to skłoniło mnie do zapisania się do Tego forum (sorry ale nawet na facebooku nie istnieje) Nie zauważyłem żadnej spinki (oprócz jednego Pana co się spinał na początku zawodów pomimo wcześniejszych Jego apeli aby "spinki nie było bo to koleżeńskie zawody :)" a może źle go odebrałem nie istotne. Pamiętam również i chyba nie tylko ja kolegę który zgubił szpadel i chodził po całym łowisku szukając go :) i teraz moje pytanie czy komuś to przeszkadzało? Czy ktoś miał z tym problem? Liczę się z tym, iż za chwilę pojawi się wpis typu jedziemy tam, nie po to żeby czyjeś dzieci latały mi za głowami i krzyczały czy pies szczekał.... Każdy z nas ma prawo do wyrażania własnej opinii na każdy temat to, że ktoś bardziej bądź mniej jest spięty i szkoda mu czasu na rozmowy lub inne wspólne zajęcia po prostu odchodził i zajmował się "swoimi " sprawami i czy komuś to przeszkadzało? Prawdopodobnie będzie tak , jak już zostanie miejsce wybrane każdy z nas się zastanowi czy jedzie czy nie, później termin, znowu jednemu pasuje drugiemu nie a trzeciemu który chciał jechać coś wypadnie (życie). W ogólnym rozrachunku stanie się tak, iż prawdopodobnie połowa z dyskutujących TU nie przyjedzie z różnych względów i co należy na nich psy wieszać? Zastanawiam się nad Ideą tego spotkania czemu ono ma służyć czy temu aby każdy miał blisko? Czy z rodzinami, pupilami? Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.....  A niektórzy zamiast ciągłego narzekania co do miejsca weź się jeden z drugim i zoorganizuj taki wypad, wtedy zobaczysz ile spraw należy ogarnąć, dlaczego nie wskazałeś innego miejsca??? Proszę o odpowiedź jaka TERAZ Idea przyświeca temu spotkaniu? Moje zdanie jest takie nieważne gdzie a z kim.... Przepraszam że nie piszę Nickami ale nie potrafię jeszcze skojarzyć wszystkich, zapamiętałem paru kolegów i z tego miejsca chcę jeszcze raz podziękować za wspólne towarzystwo, za chwilę relaksu i wytchnienia w tym szybkim życiu. Szczególne podziękowania Dla Mario 8, Jarka ( pyszny słoik był :)), Grzegorza i Ostapa za pomoc w jednym temacie. Pozdrawiam i słoneczka życzę.
Słońca życzę

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #157 dnia: 17.01.2017, 14:25 »
Panowie oglądałem relację z II zlotu "Maniaków" SiG i powiem szczerze, że w tym roku coraz bardziej się nakręcam, aby się zjawić niezależnie od miejsca :D Towarzystwo doborowe, a historie przy tym z serii tych "nie do uwierzenia" :D

Historie opowiadane przez niektórych mogą się wydawać nieprawdopodobne, jednak były prawdziwe.
Ot, zwykłe wędkarskie opowieści ;)
Jacek

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #158 dnia: 17.01.2017, 14:34 »
Kurdę a kto szpadla szukał? :)
Zbyszek

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #159 dnia: 17.01.2017, 14:48 »
Kolega który "napracował" się jak szpadel :) i odwiedzał wszystkich z tą radosną nowiną:) powodując same pozytywne reakcje, nie znam Nicku ale koledzy na pewno Ci zaraz podrzucą.
Słońca życzę

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #160 dnia: 17.01.2017, 14:55 »
Panowie oglądałem relację z II zlotu "Maniaków" SiG i powiem szczerze, że w tym roku coraz bardziej się nakręcam, aby się zjawić niezależnie od miejsca :D Towarzystwo doborowe, a historie przy tym z serii tych "nie do uwierzenia" :D

Historie opowiadane przez niektórych mogą się wydawać nieprawdopodobne, jednak były prawdziwe.
Ot, zwykłe wędkarskie opowieści ;)

 :D ;D :beer:
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #161 dnia: 17.01.2017, 16:18 »
Kolega który "napracował" się jak szpadel :) i odwiedzał wszystkich z tą radosną nowiną:) powodując same pozytywne reakcje, nie znam Nicku ale koledzy na pewno Ci zaraz podrzucą.
Siemano koleszko

Kusiłeś tym cudnym trunkiem

Co do pomocy, nie ma problemu. Polecam się bo nadal trzeźwy




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #162 dnia: 17.01.2017, 21:56 »
Witaycie, byłem w tamtym roku na Zlocie, poznałem wspaniałych ludzi, ludzi którzy przyjechali po to aby się spotkać, wymienić na żywo poglądami z różnych sfer życia i to skłoniło mnie do zapisania się do Tego forum (sorry ale nawet na facebooku nie istnieje) Nie zauważyłem żadnej spinki (oprócz jednego Pana co się spinał na początku zawodów pomimo wcześniejszych Jego apeli aby "spinki nie było bo to koleżeńskie zawody :)" a może źle go odebrałem nie istotne. Pamiętam również i chyba nie tylko ja kolegę który zgubił szpadel i chodził po całym łowisku szukając go :) i teraz moje pytanie czy komuś to przeszkadzało? Czy ktoś miał z tym problem? Liczę się z tym, iż za chwilę pojawi się wpis typu jedziemy tam, nie po to żeby czyjeś dzieci latały mi za głowami i krzyczały czy pies szczekał.... Każdy z nas ma prawo do wyrażania własnej opinii na każdy temat to, że ktoś bardziej bądź mniej jest spięty i szkoda mu czasu na rozmowy lub inne wspólne zajęcia po prostu odchodził i zajmował się "swoimi " sprawami i czy komuś to przeszkadzało? Prawdopodobnie będzie tak , jak już zostanie miejsce wybrane każdy z nas się zastanowi czy jedzie czy nie, później termin, znowu jednemu pasuje drugiemu nie a trzeciemu który chciał jechać coś wypadnie (życie). W ogólnym rozrachunku stanie się tak, iż prawdopodobnie połowa z dyskutujących TU nie przyjedzie z różnych względów i co należy na nich psy wieszać? Zastanawiam się nad Ideą tego spotkania czemu ono ma służyć czy temu aby każdy miał blisko? Czy z rodzinami, pupilami? Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.....  A niektórzy zamiast ciągłego narzekania co do miejsca weź się jeden z drugim i zoorganizuj taki wypad, wtedy zobaczysz ile spraw należy ogarnąć, dlaczego nie wskazałeś innego miejsca??? Proszę o odpowiedź jaka TERAZ Idea przyświeca temu spotkaniu? Moje zdanie jest takie nieważne gdzie a z kim.... Przepraszam że nie piszę Nickami ale nie potrafię jeszcze skojarzyć wszystkich, zapamiętałem paru kolegów i z tego miejsca chcę jeszcze raz podziękować za wspólne towarzystwo, za chwilę relaksu i wytchnienia w tym szybkim życiu. Szczególne podziękowania Dla Mario 8, Jarka ( pyszny słoik był :)), Grzegorza i Ostapa za pomoc w jednym temacie. Pozdrawiam i słoneczka życzę.

Cieszymy się, że byłeś i jesteś zadowolony. Nasza pasja ma łączyć, nie dzielić ;)

Konto zarejestrowałeś wczoraj, więc na ostatnim zlocie nie byłeś jako forumowicz, a raczej jako "osoba towarzysząca". Na to wychodzi, takie są fakty. Przypomnisz siebie, swoje imię, miejsce połowu? Aha, z kim byłeś, jakiemu "czynnemu" forumowiczowi towarzyszyłeś? Nie ciekawość przeze mnie przemawia, a raczej chęć poznania kolegi. Jeszcze lepszego poznania :)
Jacek

Offline Paul John

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 277
  • Reputacja: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #163 dnia: 17.01.2017, 23:59 »
My name is  John,  Paul  John.  Tak serio  Robert,  skorzystałem  z zaproszenia  mojego serdecznego kolegi  Mario 8 . Tak zapisałem się  wczoraj jak tylko dowiedziałem się że szykuje się kolejny wypad,  przyznaję  iż z braku czasu  wolnego  nie mogę sobie  pozwolić  na  wnikliwe śledzenie  SIG.  Nie sztuką  jest  wypad na ryby  ale w tak doborowym  towarzystwie  aż miło spędzić czas  i to  przeważyło aby zapisać się. Przepraszam  ale  jeszcze nie potrafię  odpisać  cytując  wiadomość  ktoś  pomoże jak to zrobić?  Z góry dzięki.
Słońca życzę

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wybieramy miejsce na III Zlot SiG...
« Odpowiedź #164 dnia: 18.01.2017, 00:04 »
W prawym, górnym rogu każdej wiadomości jest taka mała karteczka z dopiskiem "Cytuj". Prosta sprawa :)
Pozdrawiam Darek