Autor Wątek: Portfel na przypony 4" Ringers  (Przeczytany 5009 razy)

Offline flipers

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Portfel na przypony 4" Ringers
« dnia: 13.04.2017, 21:29 »
Witam!
W dniu dzisiejszym w jednym z łódzkich sklepów wędkarskich na R… zakupiłem portfel na przypony firmy RINGERS.



Pudełko wykonane jest z fajnego lśniącego tworzywa, w środku posiada pięć torów. Przystosowane jest do przyponów 10cm (4inch.) a jego wymiary to: 142mm x 73mm x 17mm.
Spokojnie pomieści około 30 przyponów.









W zestawie nie ma nic poza pudełkiem, żadnych naklejek itp. jak w przypadku portfela z Guru.

Według mnie jest bardzo starannie wykonane, nie mogłem doszukać się żadnych nadlewek czy ostrych krawędzi. Zamykane jest na dwa zatrzaski i jeden mały uchwyt ułatwiający otwieranie. Podobno wychodzi z jednej formy, w przyszłości będą również inne kolory jak np. niebieski, pomarańczowy i czerwony.

Pudełko może być dobrą alternatywą dla plastikowych małych portfeli z Prestona czy Stonfo, ale czy też dla portfela z Guru? – chyba raczej nie.
Jedyny minus jaki na razie zauważyłem to łatwo rysujący się plastik. ☹️

Czy się sprawdzi? Przekonam się o tym w tym sezonie i postaram się napisać parę słów, jak pudełko trafi ze mną kilka razy nad wodę.

I na koniec cena. Zapłaciłem za nie całe 17,90zł.
Według mnie, cena jest naprawdę dobra.

Proszę Was o wyrozumiałość, gdyż jest to moja pierwsza recenzja/prezentacja na forum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #1 dnia: 13.04.2017, 21:38 »
Świetna recenzja :thumbup:
Zastanawiam się tylko jak z trwałością takiego pudełka gdzie zamiast zawiasów jest zginany plastik? Sam niedawno kupiłem portfel na przypony Prestona z identycznym rozwiązaniem i nie wiem czy po jakimś czasie się to nie rozleci na dwie części.
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 123
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #2 dnia: 13.04.2017, 21:39 »
Świetna prezentacja :thumbup:  i ciekawy portfel, pierwszy raz go widzę.
Tomek

Offline DarekM

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 546
  • Reputacja: 67
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź / Burzenin
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #3 dnia: 13.04.2017, 21:49 »
Fajna prezentacja :bravo: :thumbup:
Co Wy z tym sklepem na R, znaczy się w Wędkarskim Raju?
Pozdrawiam Darek

Offline alisowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #4 dnia: 13.04.2017, 22:07 »
Fajna prezentacja :bravo: :thumbup:
Co Wy z tym sklepem na R, znaczy się w Wędkarskim Raju?
Bingo :)
Andrzej Lisowski

Offline pawel899

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #5 dnia: 13.04.2017, 22:57 »
Recenzja :thumbup:

Ale co do trwałości to chyba racja że po pewnym czasie łączenie się przerwie, zmęczenie materiału :-)

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 641
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #6 dnia: 14.04.2017, 07:31 »
Mam prośbę nie  mogę znaleść tego portfela na stronie sklepu jestem zainteresowany zakupem portfela bo jeszcze takowego nie posiadam i ten mi się podoba czy była by możliwość abyś mi taki kupił i wysłał a może poleciłbyś mi jakiś inny
Ps:fajna recka która zachęciła mnie do zakupu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #7 dnia: 14.04.2017, 07:39 »
Mam prośbę nie  mogę znaleść tego portfela na stronie sklepu jestem zainteresowany zakupem portfela bo jeszcze takowego nie posiadam i ten mi się podoba czy była by możliwość abyś mi taki kupił i wysłał a może poleciłbyś mi jakiś inny
Ps:fajna recka która zachęciła mnie do zakupu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zadzwoń do nich to Ci wyślą.

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 863
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #8 dnia: 14.04.2017, 08:08 »
Portfele przeznaczone do przechowywania przyponów są po to by mieć szybki i łatwy dostęp do nich. Wiadomo że lepszy będzie taki portfel w torbie niż szukanie w niej właściwego opakowania z przyponami który akurat chcemy zmienić lub założyć.Przeglądając opakowania z gotowymi przyponami zauważyłem że zawsze jest ich 8 sztuk. W takim razie portfel na przypony powinien mieć takie wymiary by na każdym torze przeznaczonym do ich ułożenia  zmieściło się te 8  jednej wielkości a nie jak wynika ze zdjęcia 5 chyba że kolega miał ich tylko tyle i zrobił fotkę do prezentacji. Jeżeli zmieści się ich 8 na jednym torze to ok. Kupując całe opakowanie  gotowców nie wyobrażam sobie by umieścić ich część w portfelu a pozostałą część mieć gdzieś w swoich szpargałach gdzie zbyt często nie zaglądam co możne doprowadzić do tego że na rybach może zabraknąć czasem jakiegoś rozmiaru. Można na ryby zabierać portfel z przyponami, można też brać pozostałe przypony w opakowaniach producenta ale a takim razie po co ten portfel skoro te opakowania w których umieścił gotowe przypony producent są mniejsze. Do tego nigdy już więcej nie kupię żadnego pudełka na ryby w którym zagięcia są wykonane jak na zdjęciu. Można przecież wykonać plastikowe zawiasy które z pewnością będą trwalsze. Portfel jak na fotkach za tą cenę ok tylko te zagięcia i powinien być trochę grubszy. 5 torów do rożnych wielkości  przyponów z pewnością wystarczy.Odniosłem się tutaj tylko do kupowanych gotowców. Ja akurat stosuje rozmiary haków 8,10 i 12 wiec mógł bym ich więcej tam umieścić

2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline flipers

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #9 dnia: 14.04.2017, 08:27 »
Mam prośbę nie  mogę znaleść tego portfela na stronie sklepu jestem zainteresowany zakupem portfela bo jeszcze takowego nie posiadam i ten mi się podoba czy była by możliwość abyś mi taki kupił i wysłał a może poleciłbyś mi jakiś inny
Ps:fajna recka która zachęciła mnie do zakupu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja myślę że lepszym rozwiązaniem będzie kontakt ze sklepem http://ringerbaits.pl/. Pan Piotr ogarnie Ci wszystko razem z przesyłką. Ja jestem trochę ograniczony czasowo, ale jak już nie bedziesz miał innego wyjścia to podjadę do sklepu, kupię i Ci wyślę, niestety nie mogę obiecać że będzie to w przyszłym tygodniu. Podejrzewam też, że niebawem pojawią się również w innych sklepach np. w Drapieżniku.


Offline ANDREJZ1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 12
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #10 dnia: 14.04.2017, 09:14 »
Podoba mi się ten portfelik i też chętnie bym zakupił, gdyby się pojawił gdzieś w sklepie internetowym. Jeśli chodzi o łączenia plastikowe w takich portfelach to mam stonfo i nic sie nie dzieje.

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #11 dnia: 14.04.2017, 09:40 »
Podoba mi się ten portfelik i też chętnie bym zakupił, gdyby się pojawił gdzieś w sklepie internetowym. Jeśli chodzi o łączenia plastikowe w takich portfelach to mam stonfo i nic sie nie dzieje.

Długo już używasz ten portfel Stonfo?
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline ANDREJZ1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 12
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #12 dnia: 14.04.2017, 10:14 »
Ze trzy sezony. Wcześniej miałem z jaxona, takie z pianką do wczepiania haczyków, po sezonie zaczął się rozrywać. Przy tych plastikowych trzeba się nauczyć  wiązać równe przypony. Mam też skrzynkę na przypony drewnianą, jej nie używam bo jest nie wygodna. Polecam plastikowe ze stonfo, sa lekkie, wygodne, nie niszczą żyłki i haczyków. Ten Ringersa przydał by się do methody.

Offline bibosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfino
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #13 dnia: 14.04.2017, 10:23 »
Jeżeli wytrzymał 3 sezony to nie jest źle. Bałem się, że takie łączenie może rozlecieć się po niecałym sezonie ;)
Pozdrawiam - Robert


Feeder Maniak
https://www.facebook.com/FeederManiak/

Offline ANDREJZ1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 12
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #14 dnia: 14.04.2017, 10:30 »
Nic się nie dzieje. Solidna konstrukcja. Kiedyś na filmie widziałem że Martin z MRK.CZ używał podobnego.