Magazyn Spławik i Grunt, numer luty-marzec, w papierowej wersji!

Magazyn Spławik i Grunt, po ponad półtorarocznej przerwie, znów się ukazuje, tym razem w nowej, bogatszej odsłonie.

Pismo jest skierowane przede wszystkim do fanów wszelkich metod spławikowych i gruntoiwych, i porusza zagadnienia związane z technikami połowów, informacjami z kraju, zagranicy, zawiera też publicystykę wędkarską, opowiadania, opisy łowisk, nowości sprzętowych, katalogi, galerie. Czyli wszystko to co pismo takowe zawierać powinno!

Magazyn jest bezpłatny, i będzie do wzięcia z dobrych sklepów wędkarskich, których lista stale się powiększa, będzie go można również zamówić, opłacając koszty przesyłki, oraz ściągnąc w formie pliku PDF.

Bez tytułu

Numer luty-marzec to seria artykułów:

Płocie z zimnej wody - wytrawny grunciarz Artur Kraśnicki dzieli się swoimi przepisami na złowienie wielkich płoci z rzeki gdy jest zimno,

Czas na feeder! -wywiad z Pawłęm Zuziakiem, przedstawicielem firmy Matrix, uznanym feederowcem, który opowiada o tym jak się zorganizować, jak łowić w zawodach komercyjnych. Świetna dawka wiedzy dla każdego!

Podajnik do Metody i siatek PVA - Luk opisuje jak przerobić zwykły podajnik na taki do montażu torebek PVA, jak go używać i kiedy. Ta modyfikacja łowi większość gatunków!

Łowiska no kill - konieczność dla PZW. Tutaj w krótki sposób Michal Radecki ukazuje jakie plusy przynoszą łowiska gdzie wypuszcza się ryby, korzystają z tego wszyscy. Bardzo istotny artykuł!

Brzana w chłodne dni. Grzesiek  'Greg' Dytkowski omawia swoje techniki łowienia brzan wtedy gdy jest chłodno. Te przepisy sprawdzą się wszędzie, nie tylko w UK!

Karaś pospolity - na ratunek zagrożonemu gatunkowi. Peter Rolfe opisuje jak chronić karasia i pomagac mu przetrwać, poprzez założenie małych hodowli. 

Integracja i wspólne działanie - to wywiad z Michałem Dziemianko, wiceprezesem Polish Anglers Association, polskiego klubu na Wyspach

Jak dbać i pielęgnowac kołowrotki - to artykuł Cześka Dudy, który rozpoczyna serię artykułów o pielęgnacji i konserwacji kołowrotków. To trzeba wiedzieć!

Zimowe lekcje - Jon Arthur, czołowy wędkarz ze stajni Drennana dzieli się informacjami o tym, jak łowić tyczką na zimowej lub wczesnowiosennej komercji.

Zimne karpie - brytyjczyk Steve Spurgeon dzieli się swoim doświadczeniem z polowania na karpie zimową porą. Zestaw bardzo cennych informacji!

Francja Elegancja - czyli wyprawa na rzekę Marne, to relacja Luka i jego kompanów z wyprawy na tę uroczą, francuską rzekę.

Łowisko Pod Borem - opis świetnego zbiornika komercyjnego w województwie śląskim, w miejscowości Ochaby. Czyli co, gdzie, jaki za ile. 

Włos - przełomowe odkrycie, to artykuł opowiadający historię jak wymyślono słynny i popularny karpiowy 'włos'.

Pies wędkarski - to przezabawne opowiadanie Gienka Wrzosoka, o njalepszym psie do wędkarskich wypraw.

Oprócz tego informacje z kraju, ze świata, oraz nowości!

 

 

Magazyn jest do ściągnięcia tutaj:

http://splawikigrunt.pl/pliki/articles/MagazynSiG_1_2017.pdf

 

W sprawie współpracy, wszelkich zgłoszeń do konkursu, zamieszczenia artykułów, kolportażu, prosimy o kontakt pod adresem e-mail redakcji: splawikigrunt@gmail.com

W sprawie współpracy reklamowej, prosimy o kontakt z działem reklamy: reklamasplawikigrunt@gmail.com