Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia 21.05.2024, 21:50 »
Kuchenka to model Rsonic RS-7000DFS, który kupiłem razem z kartuszami w komplecie:

https://allegro.pl/oferta/kuchenka-turystyczna-gazowa-slim-rsonic-walizka-palnik-2w1-plus-4-kartusze-15427342991

W porównaniu do modelu Rsonic RS-138, który nabyłem chyba z 12 lat temu (służy do dzisiaj), model 7000 jest bardziej kompaktowy, płyta z palnikiem jest zrobiona z nierdzewki (chyba), palnik posiada dwa rzędy płomieni i jest osłonięty od wiatru kołnierzem, potencjometr do gazu jest bardzo precyzyjny a walizka transportowa jest dość gruba i sztywna, więc spełnia funkcje transportowo-ochronne. Testy w terenie wkrótce, ale całość sprawia wrażenie dokładnego i solidnego wykonania. Stara kuchenka służy mi obecnie do gotowania ziaren w piwnicy, więc siłą rzeczy nowy zakup wchodzi na piedestał ;).
Do kuchenki zakupiłem torbę na laptopa od firmy Mil-Tec, która idealnie mieści kuchenkę w walizce, 3-4 zapasowe kartusze, osłonę przed wiatrem i inne drobne przydasie...

https://allegro.pl/oferta/torba-na-laptopa-turystyczna-mil-tec-laptop-briefcase-bag-oliwkowa-11808395579





Osłona od wiatru też się nieźle prezentuje, zważywszy, że kosztowała ok.25zł (obecnie na allegro najtańsza oferta za 45zł), a jest dwa razy dłuższa od chociażby osłony Foxa, która kosztuje 4 razy więcej 8).

https://allegro.pl/oferta/oslona-przeciwwiatrowa-kuchenki-planika-skladana-13702071514
92
Przywitaj się / Odp: witam
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miwol dnia 21.05.2024, 21:46 »
Cześć 🙂
93
Zanęty / Odp: Atraktor/dip własnej produkcji - robimy 'killera'
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zwykly_michal dnia 21.05.2024, 21:43 »
Stworzyłeś recepturę która się sprawdza a klasyfikacja co jest czym to sprawa bez znaczenia. Kiedy uruchomisz masową produkcję to sobie doczytasz ;)

Podziwiam zaangażowanie :beer:
94
Zawody i imprezy / Odp: Kilka pytań odnosnie regulaminu zawodów spławikowych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miwol dnia 21.05.2024, 21:38 »
Odgrzeję kotleta. Wkrótce będę pierwszy raz startował w zawodach spławikowych (lokalnych) i mam kilka pytań:
Czy podczas etapu łowienia dozwolone jest zaciśnięcie kulki zanęty wokół przynęty (oczywiście jedną ręką) przed rzutem zestawu?
Czy muszą być specjalne pojemniki w których trzymana jest zanęta/robaki podczas sprawdzania oraz łowienia?
Co z dowilżaniem podczas łowienia zanęty, która przeschła i już się nie klei?
Dzięki za odpowiedzi :)
95
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hakon dnia 21.05.2024, 21:20 »
Małe ognisko a na nie kilka gałązek z świeżymi liśćmi, efekt gwarantowamy :)

Może gwarantowany ale raczej krótkotrwały... Do tego przytym zagrożeniu pożarowym jak teraz pomyśl średni.
96
Giełda / Odp: (S) Wyprzedaż sprzętu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Adrian_ess90 dnia 21.05.2024, 21:12 »
Okuma sprzedana. Została tylko cresta
97
Zanęty / Odp: Ekonomiczne kulki Essential od Ultimate
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wojtek8583 dnia 21.05.2024, 21:06 »
Podepnie się pod pytanie co sądzicie o kulasach EcoBaits seria ekonomiczna?.Dopiero zaczynam tak sobie karpiować i szukam jakiś kulek do nęcenia,będę je mieszał z ziarnem i pelletem na wodach PZW i czasem na komercji.
98
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Majki dnia 21.05.2024, 21:03 »






zabawa na xul ;)
99
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez katystopej dnia 21.05.2024, 21:01 »
Małe ognisko a na nie kilka gałązek z świeżymi liśćmi, efekt gwarantowamy :)
100
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hakon dnia 21.05.2024, 20:56 »
Nie wiem czy było jako sposób. Palona kawa. Nad wodą nie próbowałem ale na balkon jest ok.
Strony: 1 ... 8 9 [10]