Autor Wątek: Jak często kupujecie przez allegro? I czy towar przychodzi cały?  (Przeczytany 6424 razy)

Offline masakroff

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Piła
  • Ulubione metody: feeder
Dość często korzystam z allegro, kupuje tam nie tylko sprzęt wędkarski, ale też wiele innych rzeczy jak np. buty czy odzież rowerową. Póki co nie mogę narzekać.
Lekko zawiodłem się na sklepie, który sprzedawał na allegro pellet Lorpio. Mianowicie kupiłem w opcji "kup teraz" 3 opakowania po 700 g. Okazało się, że sklep wystawił na sprzedaż coś, czego nie ma. Zadzwonili do mnie z przeprosinami i zapytali czy zamiast 3 opakowań po 700 g, może być w tej samej cenie 11 opakowań po 200 g. Oczywiście się zgodziłem, bo nie robiło mi to żadnej różnicy, mały niesmak jednak pozostał, bo sklep który miał bardzo wysokie oceny sprzedaży, wystawił na sprzedaż coś czego nie posiada w swoim asortymencie. Koniec końców jednak się dogadaliśmy, więc zakupy były mimo wszystko udane.
Często trafiają się natomiast bardzo sumienni sprzedawcy. Po kupieniu od niego przedmiotu, dzwoni i jeszcze ustala szczegóły, co jest wielkim pozytywem :)
Nigdy też nie byłem zawiedziony co do sposoby zapakowania kupionych przedmiotów.
Kluczem do zrobienia dobrych zakupów na allegro jest chyba sprawdzanie danego sprzedawcy, patrzenie na oceny sprzedaży i komentarze. Ja tak zawsze robię i cieszę się z udanych zakupów, czego i Wam życzę :)

Pozdrawiam
Masakroff

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Również jak kolega wyżej kieruję się ocenami i doświadczeniem sprzedawcy.
Jeśli tylko mogę to wybieram sprzedawców z min 98% pozytywnych komentarzy i przynajmniej 1000 pkt, nie jakiegoś nowicjusza, który jest niepewny :P
Dawid

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Ja kupuję na Alle bardzo długo (10 lat) i nie otrzymałem przez ten czas jednej zamówionej rzeczy. Wirtualnej zresztą.

Wielokrotnie wymieniałem towar i zwracałem i zawsze wszystko było w jak najlepszym porządku.

Towar zawsze przychodził cały ale od jakiegoś czasu zdarza się, tak jak piszecie, że sprzedawcy pakują paczki w zwykłą czarna folię lub worki na śmieci (to nie wina serwisu), a takiemu sprzedawcy zawsze można wystawić odpowiedni komentarz i dać 1 gwiazdkę w ocenie.

Reasumując serwis godny polecenia, no i w większości niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Jak gnoje wprowadzą podatek "internetowy" to ceny skoczą. Dodatkowo jak kupisz cos w niedziele albo święto to będzie większy podatek.
Dawid