Autor Wątek: Portfel na przypony 4" Ringers  (Przeczytany 4807 razy)

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 640
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #15 dnia: 14.04.2017, 11:18 »
Mam prośbę nie  mogę znaleść tego portfela na stronie sklepu jestem zainteresowany zakupem portfela bo jeszcze takowego nie posiadam i ten mi się podoba czy była by możliwość abyś mi taki kupił i wysłał a może poleciłbyś mi jakiś inny
Ps:fajna recka która zachęciła mnie do zakupu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja myślę że lepszym rozwiązaniem będzie kontakt ze sklepem http://ringerbaits.pl/. Pan Piotr ogarnie Ci wszystko razem z przesyłką. Ja jestem trochę ograniczony czasowo, ale jak już nie bedziesz miał innego wyjścia to podjadę do sklepu, kupię i Ci wyślę, niestety nie mogę obiecać że będzie to w przyszłym tygodniu. Podejrzewam też, że niebawem pojawią się również w innych sklepach np. w Drapieżniku.
Zrobiłem tak jak mówiłeś zadzwoniłem pogadałem i zamówiłem portfelik i dobrałem jeszcze kuleczki białe 8mm shellfish a w gratisie dostałem słoiczek różnych ringersow na próbę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline flipers

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #16 dnia: 14.04.2017, 16:08 »
Podoba mi się ten portfelik i też chętnie bym zakupił, gdyby się pojawił gdzieś w sklepie internetowym. Jeśli chodzi o łączenia plastikowe w takich portfelach to mam stonfo i nic sie nie dzieje.

Już pojawił się w sklepie u Drapieżników.
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/oferta-ringers/22090-pudelko-na-przypony-ringers.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #17 dnia: 14.04.2017, 16:35 »
Szkoda że kolor jakiś taki nie tego.....a i  fajne pudełka składane są ,ciekawe jaka pojemność??

Offline ANDREJZ1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 12
Odp: Portfel na przypony 4" Ringers
« Odpowiedź #18 dnia: 14.04.2017, 18:55 »
Właśnie też zobaczyłem w Drapieżniku. Dzięki.