Autor Wątek: Balzer Method Feeder by Michael Zammataro  (Przeczytany 3115 razy)

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Balzer Method Feeder by Michael Zammataro
« dnia: 07.04.2015, 21:35 »
Witam

Czy ktoś używa do methody tego programu ?

http://www.askari.pl/kategoria/balzer-method-feeder

Chodzi mi zwlaszcza o koszyki, przypony i przynęty, tanie nie są więc wolę poznać opinie . Koszyki kuszą mnie ksztaltem który może zapobiegać zagłębianiu się w muł . Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tymi produktami ?
Pozdrawiam - Gienek

elvis77

  • Gość
Odp: Balzer Method Feeder by Michael Zammataro
« Odpowiedź #1 dnia: 07.04.2015, 21:45 »
Jeszcze tego nigdzie nie widziałem,ale wygląda dość ciekawie. Te skrzydełka mogą faktycznie  pomóc na miękkim dnie.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 784
  • Reputacja: 1991
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Balzer Method Feeder by Michael Zammataro
« Odpowiedź #2 dnia: 07.04.2015, 21:45 »
Nie mam, ale nie przekonuje mnie ta budowa, przynajmniej nie wierzę, że zatrzymuje się ten koszyk na mule. Cena dużo wyższa niż Drennana o dziwo...
Zawsze możesz sprawdzić... ;)
Lucjan

Offline fish007

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 508
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Method Feeder Fishing
    • Galeria
    • Method Feeder Fishing
  • Lokalizacja: Bad Jastrzemb
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Balzer Method Feeder by Michael Zammataro
« Odpowiedź #3 dnia: 07.04.2015, 22:02 »
Oglądałem je w sklepie w Czechach , w sumie jak się weźmie do ręki to takie jakieś dziwne i prymitywne, kolega chciał kupić właśnie na miękkie muliste dno ale na poczekaniu wymyśliłem mu coś innego na muł, a mianowicie doklejkę do koszyka Drennana. Wygląda to tak że na poliwęglanie , /została mi płytka 30x30 o grubości 0,6 mm z czasów  jak chciało mi się strugać woblery i z tego poliwęglanu robiłem stery /, odrysowuje się kształt koszyka w tym wypadku Drennan Large, następnie wycina o 2 max 3 mm większy niż się narysowało, wystarczy wyszlifować, przykleić od spodu Poxipolem i już mamy gotowy koszyk na miękkie dno, nie przesadzać z wielkością bo będzie się obracać na odwrót czyli zanętą w dół !!! - sprawdzone , potem trzeba było przyszlifować. Zamiast poliwęglanu może być przezroczyste pudełko po CD ale ten plastik jest słabszy od poliwęglanu.