Witajcie,
Mam nadzieję, że
n0cny się nie obrazi
Jedzie do mnie paczuszka z kulkami, których raczej nie trzeba przedstawiać.
Rozmiary pod większą metodę/lekkie karpiowanie: 10-15mm
Każda paczuszka to około 200g towaru. Każda będzie zważona i opisana. W fajnym pojemniczku z zamknięciem 350ml.
Cena takiego opakowania to około 15zł + wysyłka. Wysyłka tylko paczka PP. Pewnie około 13zł. Jak wszystko będę miał na miejscu poporcjowane to napiszę dokładnie ile za co.
Wysyłam minimum 3 opakowania. Z każdego rodzaju kulek będę miał 2 pudełka.
W razie zainteresowania proszę napisanie w temacie oraz PW.
Wykaz pudełek:
1 CCMore Live System Shelf Life 15mm x2 - 13zł/szt
2 Dynamite Baits Squid&Octopus 12mm x2 - 10zł/szt
3 Dynamite Baits: The Source 10mm x2 - 14zł/szt
4 Massive Baits Bolsena Squid 14mm x2 - 14zł/szt
5 Nash Instant Action Pineapple Crush 12mm x2 - 12zł/szt
6 Nash Instant Action Squid & Krill 12mm x2 - 12zł/szt
7 Nash Instant Action Strawberry Crush 12mm x2 - 12zł/szt
8 Solar Shelf Life Red Herring 15mm x2 - 14zł/szt
9 Starbaits Hot Demon 14mm x2 - 13zł/szt
Pudełeczko o takie:

Będę jeszcze co najmniej raz kupował taką paczkę najbardziej interesujących mnie/najbardziej polecanych przynęt 12-16mm. Wtedy pewnie też wystawię nadmiar.
Wieczorem wstawię zdjęcie The Source 10mm. To mam już na stanie, spakowane.
Jeżeli ogłoszenie w takiej formie jest niedopuszczalne na forum to proszę o usunięcie.
Nie robię tego by na tym zarabiać (choć po przeliczeniu kulek i pudełek pewnie ze 3zł marży na pudełku będzie dla mnie) lecz jak najszybciej "przerobić" interesujące mnie kulki niekoniecznie wydając fortunę zostawiając sobie 1kg opakowania czy kupując małe, nieopłacalne opakowania.
Ogłoszenie wystawiam przed otrzymaniem towaru bo nie wiem jakie i czy w ogóle będzie zainteresowanie. Może niepotrzebnie kupiłem już 30 pudełeczek