Autor Wątek: Przemek Solski  (Przeczytany 85989 razy)

Offline RysiekS

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #75 dnia: 09.08.2020, 19:36 »
Przemek robi dobrą robotę. Bardzo ciekawe filmy, same konkrety. Uczy podejścia do tematu. Nie daje gotowych recept na sukces, zachęca do myślenia, kombinowania. Oby tak dalej. :bravo:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #76 dnia: 09.08.2020, 19:39 »
Przemek opanował swoje metody ,jak sam mówił zajęło mu to kilka lat ,szacun za to co robi i w jaki sposób pokazuje,a fakt że pokonał śmietankę brytoli na dużych zawodach, dowodzi na to, że wie doskonale co robi :bravo: :thumbup:

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #77 dnia: 09.08.2020, 20:40 »
Sztos.
Powtarzam się ale szczegóły jakie sprzedaje są przełomowe w produkcjach metod feder na you tube w wydaniu pl.
Dla mnie petarda.



Maciej, ja w sumie nie wiem co mam myśleć...? Przemek zdradza wszystkie zawodnicze tematy i nic nie zostawia dla siebie. Prawdopodobnie w ''tym'' środowisku może stać się mało popularny... ;) A wiem, co mówię, bo w ostatnich latach brałem udział w organizowaniu największych zawodów MF w kraju.  Tak czy inaczej, kanał bardzo pomocny, chłop ma wiedzę, którą chce przekazać swoim widzom.

On pracuje na siebie, a nie na „środowisko zawodnicze”, zrobił najlepsza promocje z możliwych, neurolingwistyczna reklama Daiwy czy innych potentatów jest gorsza.
Tutaj mamy żywego człowieka który do nas mówi zrozumiałym językiem, a nie film reklamowy który tak naprawdę nic nie pokazuje.

Podejrzewam, ze do wielu spraw doszedł sam, jak widać skutecznie
Ma swoj sposób na wygrywanie i ja mu kibicuje.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 394
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #78 dnia: 09.08.2020, 20:44 »
Sztos.
Powtarzam się ale szczegóły jakie sprzedaje są przełomowe w produkcjach metod feder na you tube w wydaniu pl.
Dla mnie petarda.



Maciej, ja w sumie nie wiem co mam myśleć...? Przemek zdradza wszystkie zawodnicze tematy i nic nie zostawia dla siebie. Prawdopodobnie w ''tym'' środowisku może stać się mało popularny... ;) A wiem, co mówię, bo w ostatnich latach brałem udział w organizowaniu największych zawodów MF w kraju.  Tak czy inaczej, kanał bardzo pomocny, chłop ma wiedzę, którą chce przekazać swoim widzom.

On pracuje na siebie, a nie na „środowisko zawodnicze”, zrobił najlepsza promocje z możliwych, neurolingwistyczna reklama Daiwy czy innych potentatów jest gorsza.
Tutaj mamy żywego człowieka który do nas mówi zrozumiałym językiem, a nie film reklamowy który tak naprawdę nic nie pokazuje.

Podejrzewam, ze do wielu spraw doszedł sam, jak widać skutecznie
Ma swoj sposób na wygrywanie i ja mu kibicuje.

Ja również mu kibicuje .
Trzymam za niego kciuki.
Chętnie by się połowiło razem.
Maciek

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #79 dnia: 09.08.2020, 20:46 »
W wywiadzie na kanale siwego mówił że łowi na metodę od 2004 roku wiec 16 lat... ja łowię 4 rok.
Paweł

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #80 dnia: 14.08.2020, 21:50 »
Obejrzałem ostatni filmik. Trzeba przyznać, że Przemek jest wytrawnym metodowcem. Warto zwrócić uwagę na różne ciekawe techniki, sposoby, czasem detale, którymi dzieli się z widzem (wiązanie haczyka z włosem, samego włosa, nabijanie podajnika, podbieranie, wypuszczanie ryby z podbieraka i wiele innych). Zapewne wielu z nas doskonale je zna, ale myślę, że równie wielu odkryje coś nowego, co może przełożyć się na lepsze wyniki ;-)
Muszę przyznać, że przy tym wszystkim zaskoczyła mnie jednak jedna rzecz. A mianowicie sposób zarzucania.
Zwróćcie uwagę, że Przemek, zarzucając wahadłem, obraca kij o ponad 90 st. w prawo.
Nastawiłem tutaj przykładowe momenty z zarzucania:
https://youtu.be/UtGfndb5OMI?t=873
https://youtu.be/UtGfndb5OMI?t=1591

Być może to jakiś nawyk. Wydaje się jednak niezbyt korzystny z punku widzenia precyzyjnego zarzucania. Nie wspominając już o konieczności wykonania dalekich zarzutów. Wędka podczas wymachu zmienia bowiem swoje położenie - łatwiej wtedy o jej niepożądane odchylenie. W dodatku obrót w nadgarstku powoduje, że chwyt wędki staje się mniej pewny, ręka przestaje być przedłużeniem przedramienia jako dźwigni.
Zapewne jest tak, że jeśli ktoś tak zarzuca od wielu lat, to opanował już tę swoją technikę i niekoniecznie musi to skutkować gorszą celnością. Szczególnie przy niezbyt mocnych rzutach. Ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić zarzucania w ten sposób ciężkim zestawem czy spombem na dalekie odległości.
Pozdrawiam
Mateusz

Chub

  • Gość
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #81 dnia: 14.08.2020, 22:30 »
Mateo

Myśle, że wielu by chciało rzucać ponad 100m 11ft ;)
Z celnością też problemu nie ma.
Także możesz spać spokojnie ;)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #82 dnia: 14.08.2020, 22:33 »
Jedenastką ponad 100m ,a jakim kijem jak można zapytać :) :)

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #83 dnia: 14.08.2020, 22:35 »
Tak powstają bogowie... i mity ;)
Pozdrawiam,
Maciek

Chub

  • Gość
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #84 dnia: 14.08.2020, 22:42 »
tomasz

SLR widać na filmach😉

Co do Bogów i mitów no cóż pozostaje nie komentować :)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #85 dnia: 14.08.2020, 22:47 »
Ok dzięki :beer:

Offline jazgarek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 476
  • Reputacja: 118
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #86 dnia: 14.08.2020, 22:56 »
Widziałem stumetrowe rzuty dwunastką, więc nie widzę problemu żeby taki kozak osiągał taką odległość feederem 11 ft. Ale łowić na takich dystansach to trzeba umić.
Kuba

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #87 dnia: 14.08.2020, 22:57 »
SLR...

Co do Bogów i mitów no cóż pozostaje nie komentować :)

Ja nie mówię, że się nie da... mówimy o powtarzalności i sensie łowienia :)
Głupi Steve Ringer na takie dystanse bierze wędki 4,20 lub 4,50 m :( Chyba nie wie co sygnuje chłopina :(
Na jednym z filmików Joe Carass cieszy się osiągnięciem 97 m wędką 12 ft, gdzie widać, że wiatr mu sprzyja ;)
O tu:
Pozostaje się tylko cieszyć, że mamy takiego człowieka jak Przemek... Szczerze mu kibicuję i czekam na mistrzostwa świata w feederze!
Wreszcie mamy szanse!
Pozdrawiam,
Maciek

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #88 dnia: 14.08.2020, 23:00 »
Rzucić, a łowić powtarzalnie na takim dystansie 11ft, to już co innego chłopaki :beer:

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Przemek Solski
« Odpowiedź #89 dnia: 14.08.2020, 23:30 »
Ze spokojnym snem w mojej profesji różnie to bywa. Szczególnie, kiedy umiera ktoś, kto nie powinien umrzeć :-(
Zapewne więc technika zarzucania Przemka nie jest w stanie spędzić snu z moich powiek ;-)
Nie zmienia to faktu, że przy dbałości Przemka o te wszystkie detale, zwróciło to moją uwagę. Nieczęsto bowiem spotyka się, żeby zawodnicy zarzucali w ten sposób. Jasna sprawa, że łowiąc na bliższych odległościach wcale nie musi to negatywnie wpływać na rzuty, Być może, łowiąc odległościówką, feederem dystansowym lub karpiówkami Przemek zarzuca inaczej. Tego nie wiemy. A pogadać na temat technik zawsze można.
A propos zarzucania. Mam takiego znajomego, który zarzuca w ten sposób, że wędkę trzyma jedną ręką. Drugą zaś napina żyłkę między kołowrotkiem, a pierwszą przelotką. W taki trójkąt. Też mu całkiem celnie wychodzi :-) A na muchę nigdy nie łowił :-)

Koledzy, nie chciałbym, żebyśmy tu się spierali, ile kto jaką wędką zarzuci :-) Dyskusje o technikach mają być przecież dla nas przyjemnością. Odskocznią od ciężkiej pracy.
To nie boisko czy ring :-)

Ja też kibicuję Przemkowi. Fajnie byłoby, gdyby do nas zawitał na forum.
Pozdrawiam
Mateusz