Ja ubolewam nad tym, że wielu właścicieli łowisk nie ma dobrze zrobionej strony, pod względem informacyjnym. Nie ma ani podanych głębokości, ani ryb które tam są. Zarówno łowisko u Roberta jak i Batorówka mnie urzekają - z jednej strony mamy do czynienia z większą głębokością i trudniejszym łowieniem, z drugiej zaś mogą być inni turyści (jeżeli nas będzie mniej) - wędkowanie zaś może być zbyt proste.
Trzeba decydować Panowie!

Zanim otworzę ankietę odnośnie łowiska, chciałbym abyście wpisali się na listę, i napisali swoje za lub przeciw - odnośnie obydwu miejsc. Już mamy sporo informacji

Co więc wybieracie?

1. Kafarszczak Woj. Zachodniopomorskie. Wstępnie mam dogadaną podróż z Arunio oraz Zbyszek321
2. Zbyszek321, zachodniopomorskie.
3. Mosteque, skierniewickie.
4. Nedia (Jacek)-wielkopolskie-wstępnie mam dogadany wyjazd z żoną
5. Kop3k - kalifat londynistanu- jadę z dziewczyną
6. Ostap, Warszawa - żona + syn
7. Michał, dolnośląskie
8. Mario8 , Zduńska Wola
9. Cezarym, Poznań, żona + 2 dzieci
10. johnny - centrala Polska, Krośniewice
11. Marcin, Dolny Śląsk (Gryfów Śląski)
12. Radar, Łódź +2 osoby jeżeli zlot nie będzie nie na Batorówce
13. matchless, śląsk, Gliwice
14. Daniel (niezalogowany), Warszawa - kolega Ostapa
15. Michał Mikuła, Poznań - może z kolegą i narzeczoną (ale to na łowisko U Roberta, jak bliżej wschodu to się określę po wybraniu miejsca)
16. Luk - jadę z Opola