Jak pisałem wyżej ja na 100% bd plus osoba towarzysząca:)
Jak bd rozwiązany temat noclegów, w sensie miejsc jest 20 później pozostaje pole namiotowe jak zostaną rozdzielone te pokoje ?
To dopisz się do listy i wypełnij ankietę.
Pokoje przy łowisku będziemy rozdzielać jak kto woli. Jak będzie problem, to rozdzieli się według listy zapisanych osób.
Są noclegi w nadleśnictwie, także jak zabraknie pokoi na łowisku to będzie można tam spać. Podobno to kilka km od łowiska.
Panowie, jeśli chodzi o siatki to jeszcze to ustalimy, ale na zawodach będą konieczne. Jeśli ktoś nie ma siatki a chce startować, to po prostu nie będzie klasyfikowany wg wagi ryb na miejsca, ale może brać udział w klasyfikacji na największą rybę. Pamiętajcie, że tyby tam pływają różne. Ważyć, mierzyć i wypuszczać - nikt tego nie ogarnie bo musiało by być tyle samo osób obsługi co startujących. Jak ktoś będzie łowił płotki i leszczyki to nie wyobrażam sobie by te ryby liczyć, ktoś by musiał biegać od stanowiska do stanowiska i spisywać to wszystko.
Ważone natychmiast będą tylko duże ryby, których zapewne nie będzie dużo i sędzia będzie mógł podejść do osoby i zważyć taką rybę, zeby można było ją od razu wypuścić. W przypadku małych karpików nie damy rady biegać do każdego i go ważyć. A jak ktoś będzie łowił płotki albo okonie bacikiem? Jedna za drugą? Jak to wtedy ogarniemy?