Autor Wątek: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?  (Przeczytany 45525 razy)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #270 dnia: 27.01.2022, 00:20 »



Piszesz o niczym bez poparcia tego konkretnymi badaniami i faktami.

Człowieku, ja nie piszę o niczym, co nie zostało poparte badaniami. Sprawdzam źródła tych badań, i nie wykorzystuje pojedyńczych opracowań, aby głosić jedyną słuszną prawdę, wykorzystując te badania, które akurat sprzyjają mojej wypowiedzi.
Tak, przytoczyłem dane badania, aby pokazać, że przystosowanie genetyczne ma wpływ na jakość populacji. Tak, Twoim kontrargumentem były badania o gatunku rozmnażającym się wsownie ze względu na ograniczenie różnorodności genetycznej mające wpływ na zmniejszenie populacji ze względu na specjalizację i ich korelacji do zmiany w środowisku, a nie potrafisz spojrzeć szerzej. Nie możesz być naukowcem. Możesz być nauczycielem.
Ja nawet nie specjalizuje się w biologii, bo medycynę skończyłem 20 lat temu, a nie zarabiam w ten sposób. Teraz zajmuję się fizyką i nie zarabiam w ten sposób. Genetyka, hodowla i odżywianie, to jest to, z czego czerpię zyski, a w wolnej chwili pracuję nad zastosowaniem pól do stałych pomiarów kwantowych, choć jest to kwestia ostatnich dwóch miesięcy i pewnie ślepy zaułek. Na aktualny stan.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #271 dnia: 27.01.2022, 06:28 »



Piszesz o niczym bez poparcia tego konkretnymi badaniami i faktami.

Człowieku, ja nie piszę o niczym, co nie zostało poparte badaniami. Sprawdzam źródła tych badań, i nie wykorzystuje pojedyńczych opracowań, aby głosić jedyną słuszną prawdę, wykorzystując te badania, które akurat sprzyjają mojej wypowiedzi.
Tak, przytoczyłem dane badania, aby pokazać, że przystosowanie genetyczne ma wpływ na jakość populacji. Tak, Twoim kontrargumentem były badania o gatunku rozmnażającym się wsownie ze względu na ograniczenie różnorodności genetycznej mające wpływ na zmniejszenie populacji ze względu na specjalizację i ich korelacji do zmiany w środowisku, a nie potrafisz spojrzeć szerzej. Nie możesz być naukowcem. Możesz być nauczycielem.
Ja nawet nie specjalizuje się w biologii, bo medycynę skończyłem 20 lat temu, a nie zarabiam w ten sposób. Teraz zajmuję się fizyką i nie zarabiam w ten sposób. Genetyka, hodowla i odżywianie, to jest to, z czego czerpię zyski, a w wolnej chwili pracuję nad zastosowaniem pól do stałych pomiarów kwantowych, choć jest to kwestia ostatnich dwóch miesięcy i pewnie ślepy zaułek. Na aktualny stan.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Katmay mistrzu wróciłeś i to w pięknym stylu :bravo: :thumbup: :beer:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #272 dnia: 27.01.2022, 06:29 »
Coś wam długo zeszło z Cypisem ,gość się woził ,a ewidentnie Jonasz ;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 844
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #273 dnia: 27.01.2022, 07:53 »
Nie rozumiem. Zawsze musisz mieć rację jak jej nie masz?

Jakby co to wyjaśnię. A więc osobnik cyprinus zalogował się i mocno agitował w sprawie PZW (konkretnie Misia), zdradzając, że jest działaczem, cholera wie skąd, prawdopodobnie z Opola. Na konkretne pytania nie odpowiadał, po czym zaczął sprowadzać dyskusję na inne tory, umiejętnie wykręcając się od zadawanych wcześnie pytań. Po drodze stał się wielkim fanem Polskich Wód i nowego programu, ale w bardzo dziwny sposób. DLatego wg mnie to ktoś powiązany z zarządem okręgu,jakiś kumpel Macha (amoże to sam major Henryk?), i nie widzę powodu aby tu mieszał. Bo to właśnie robi. A właściwie robił :)
Lucjan

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #274 dnia: 27.01.2022, 08:02 »
Nie rozumiem. Zawsze musisz mieć rację jak jej nie masz?

Jakby co to wyjaśnię. A więc osobnik cyprinus zalogował się i mocno agitował w sprawie PZW (konkretnie Misia), zdradzając, że jest działaczem, cholera wie skąd, prawdopodobnie z Opola. Na konkretne pytania nie odpowiadał, po czym zaczął sprowadzać dyskusję na inne tory, umiejętnie wykręcając się od zadawanych wcześnie pytań. Po drodze stał się wielkim fanem Polskich Wód i nowego programu, ale w bardzo dziwny sposób. DLatego wg mnie to ktoś powiązany z zarządem okręgu,jakiś kumpel Macha (amoże to sam major Henryk?), i nie widzę powodu aby tu mieszał. Bo to właśnie robi. A właściwie robił :)


Ale oczywiście, że to kret. Już wcześniej o tym pisałem. Nie rozumie dlaczego tak długo pozwolono mu tu wnosić meble >:O

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 984
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #275 dnia: 27.01.2022, 08:05 »
Mam przeczucie ,że Cyprinus i Kiel to ten sam gość ,obym się mylił Lucjan :)

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #276 dnia: 27.01.2022, 08:30 »
Ja też mam inne zdanie, też kompletnie nie przemawiają do mnie teorie Luka.
Jestem gorącym zwolennikiem PZW - konkretnie jego rozpadu.
I bardzo podoba mi się kierunek, w którym zmierzają  Polskie Wody.
Jeszcze tylko dopisać kogo znam... I będę kretem...😁

Naprawdę myślicie, że ktokolwiek z PZW przejmuje się zdaniem grupki osób z forum ? Stworzyli w PZW dział do śledzenia wpisów na forum 😁

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 693
  • Reputacja: 1998
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #277 dnia: 27.01.2022, 08:37 »

Naprawdę myślicie, że ktokolwiek z PZW przejmuje się zdaniem grupki osób z forum ? Stworzyli w PZW dział do śledzenia wpisów na forum 😁

Mało wiesz.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #278 dnia: 27.01.2022, 08:40 »

Naprawdę myślicie, że ktokolwiek z PZW przejmuje się zdaniem grupki osób z forum ? Stworzyli w PZW dział do śledzenia wpisów na forum 😁

Mało wiesz.

Ta odpowiedź napawa nadzieją :) Byłoby bardzo dobrze, żeby czytali.
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #279 dnia: 27.01.2022, 08:46 »

Naprawdę myślicie, że ktokolwiek z PZW przejmuje się zdaniem grupki osób z forum ? Stworzyli w PZW dział do śledzenia wpisów na forum 😁

Mało wiesz.

Ta odpowiedź napawa nadzieją :) Byłoby bardzo dobrze, żeby czytali.


Czytają i są tutaj codziennie. To forum ma wielką moc przyciągania...😉 Mało tego, w pewnych kręgach robi się screeny naszych wątków i postów. Niektórzy mają pełne foldery takich plików.

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 002
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #280 dnia: 27.01.2022, 08:57 »
Chcąc nie chcąc stajemy się wędkarskimi celebrytami 8) :P
FEEDER KLUB MAZOWSZE

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #281 dnia: 27.01.2022, 08:57 »

Naprawdę myślicie, że ktokolwiek z PZW przejmuje się zdaniem grupki osób z forum ? Stworzyli w PZW dział do śledzenia wpisów na forum 😁

Mało wiesz.



Ta odpowiedź napawa nadzieją :) Byłoby bardzo dobrze, żeby czytali.


Czytają i są tutaj codziennie. To forum ma wielką moc przyciągania...😉 Mało tego, w pewnych kręgach robi się screeny naszych wątków i postów. Niektórzy mają pełne foldery takich plików.

Powinni wieszać sobie to jeszcze na ścianach w domu, a nawet suficie, by widzieć to wszystko gdy chodzą spać :D
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #282 dnia: 27.01.2022, 09:17 »
Liczący 600 tys. Członków związek śledzi wpisy 200,300 osób, z których większość wiesza psy na władzach PZW, ale jednoczesnie straszy skutkami zniesienia monopolu i agituje za utrzymaniem monopolu....

Już pisałem PZW powinno dorzucać się do utrzymania forum za za agitacje przeciw prawdziwym zmianom.

Offline mrucin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 526
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #283 dnia: 27.01.2022, 10:10 »
Ja też mam inne zdanie, też kompletnie nie przemawiają do mnie teorie Luka.
Jestem gorącym zwolennikiem PZW - konkretnie jego rozpadu.
I bardzo podoba mi się kierunek, w którym zmierzają  Polskie Wody.
Jeszcze tylko dopisać kogo znam... I będę kretem...😁

Naprawdę myślicie, że ktokolwiek z PZW przejmuje się zdaniem grupki osób z forum ? Stworzyli w PZW dział do śledzenia wpisów na forum 😁
A ja jestem zawiedziony tym, że Wody Polskie rozmawiały z jakąś tam fundacją, a nie reprezentacją tego forum! Może czas założyć obok forum fundację?

Tak na poważnie Wody Polskie spotkały się z Fundacją SWP Nasze Wody, bo PZW się na nich wypięło.
Zresztą już na spotkaniu komisji w grudniu Prezes Wód Polskich określił swój cel porównując przychody z dzierżaw i ze sprzedaży pozwoleń.
Ja na razie mówię "czekam".
Wykupiłem w tym roku ich zezwolenie, bo mam 2 jeziora do 15km od siebie i zobaczymy.
Już mi się podoba zapis w regulaminie o górnych wymiarach dla drapieżnika. Teraz zobaczymy, jak będzie wyglądać opieka na wodami.
Kolega miał zezwolenie już w 2021 i 2 kontrole zaliczył, a żadnych siat (odłowów) nie widział.

Myślę, że jedna opłata na wszystkie wody to strzał w "10" z punktu widzenia wizerunkowego oraz zagrania na nosie PZW, które śmie nazywać się "POLSKI Związek Wędkarski".
Dla mnie powinien mieć w nazwie "Wojewódzki" lub "Regionalny".
Przecież obligatoryjne powinny być porozumienia między sąsiednimi okręgami, tak by nie wykluczać możliwości połowu członkom mieszkającym ich granicach.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 733
  • Reputacja: 305
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Koledzy, jak wrażenia po konferencji Wody Polskie Nasze Łowiska?
« Odpowiedź #284 dnia: 27.01.2022, 11:03 »
Panowie wróbelki cwierkają że ZG tez korzystał z  Pegasusa i wszystko juz wiedzą :D :P
A tak serio to nie wiedziałem że prowadzicie ewidencje " agentów" :)


-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz