Autor Wątek: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)  (Przeczytany 75582 razy)

Offline MarioG

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #60 dnia: 14.09.2015, 21:38 »
Dzięki za listy Panowie.
Ta jest dłuższa więc ją wykorzystam.
Od teraz trzymamy się tego.

Przy takiej jakby nie było już całkiem imponującej liście można powiedzieć że Mazovia Fishing Team rusza pełną parą.

Na szybko zorientuję się w temacie czapeczek i poproszę jednego z moich grafików o logo ktoŕe mam nadzieję w najbliższym czasie Wam przedstawię.

Jak będzie logo to może ktoś będzie miał pomysł na inne wykorzystanie i zrobienie innych gadźetów.

Bo rozumiem, że mój pomysł na logo przeszedł?

Przydałoby się jakieś spotkanie i wybranie jakieś grupy zarządzajacej lub jakiegoś podziału zadań.
Czekam na propozycje.

Kolejna sprawa.
Czy na chwilę obecną skupiamy się na wzajemnym poznawaniu i wspólnym wędkowaniu a poważniejsze plany odkładamy na później czy już teraz chcemy coś więcej. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to dobrze jakby z miejsca zająl się również jego realizacją.
Nie mam np. Pojęcia o zawodach ale wiem że Wy tak więc można podejść również z tej strony.
Warto przemyśleć czy np.chcemy w przyszlości wprowadzić jakieś składki czy po prostu będziemy robić bieżąxe zrzutki.



Lista członków:

1.MarioG
2.Adeptus
3.Długi
4.Ostap
5. Mosteque
6. Maslak_102
7. Kop3k
8. Czarosław



Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #61 dnia: 14.09.2015, 21:43 »
Dla mnie Panowie, lepiej jakby to było na wiosnę. Nie bede ukrywać, liceum sie zaczęło, czasu bardzo mało, do tego dziewczyna, aczkolwiek myśle, ze na wiosnę było by wiecej czasu ;)
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline Długi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darek
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #62 dnia: 14.09.2015, 21:44 »
Ja mocno myślę nad wydzierżawieniem jakiegoś akwenu i stworzenie ostoi właśnie dla takiego klubu czy coś.
Ale do tego to jeszcze długa droga, bo z tymi komuchami i ubekami starymi w pseudo PZW nic się nie da zrobić. Musiało by to wszystko wymrzeć, o i takie jest moje zdanie.
Mazovia Fishing Team

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 690
  • Reputacja: 1998
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #63 dnia: 14.09.2015, 21:45 »
Dajmy sobie czas na lepsze się poznanie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Długi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darek
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #64 dnia: 14.09.2015, 21:48 »
Zgadzam się między czasie będziemy omawiać jakieś sprawy i przestawiać nieobecnym
Mazovia Fishing Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #65 dnia: 14.09.2015, 22:31 »
Zawody na komercji z miesięcznym wyprzedzeniem można ogarnąć ale czy chcecie? Może na razie wewnętrzne? Albo ograniczyć do np 20 osob i zaprosić tylko konkretne osoby a nie wszystkich z łapanki.

Można jeszcze poczekać na więcej osób. Napiszę do chłopaków którzy jeszcze są z mazowieckiego niech też mają prawo głosu o ile oczywiście są zainteresowani. Z drugiej strony kuj żelazo póki gorące. Co do zarządu i składek to jeszcze się wstrzymajmy. Teraz to fakt że najważniejsze jest poznanie się i integracja

A jaki to projekt logo? Chyba trzeba będzie trochę poprzerzucać chyba że od razu nam się coś spodoba.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline MarioG

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #66 dnia: 14.09.2015, 22:52 »
Uwazam ze przydało by sie wybrac kogoś do "szefowania" zeby pociagnal dalej temat. Ja nie chce by to wyladowalo na mojej glowie. Ja tylko zalozylem temat i podrzucilem temat na nazwe. 
Uwazam ze kilku z Was stworzylo by piekny Zarzad. Grunt to rozni ludzie i rozne poglady i spojrzenia na wazne sprawy. Wtedy ma sie ogolna wizje i mozna wypracowac kompromisy.
Zarzad to nie Ci ktorzy decyduja ale po prostu taka grupa napedowa.

Na zgloszenia czlonkow czekamy caly czas i bedziemy czekac zawsze.

Jest nas niewielu wiec przyznam racje ze moze na razie warto zwolnic w pewnych kwestiach.

W kwestii logo dajmy sobie np.czas do konca wrzesnia na przedstawienie projektow. Kazdy kto ma pomysl moze to zrobic.
Pamietajcie jednak by byly to swieze projekty bo na prawach autorskich mozna latwo umoczyc.

W tym roku ograniczmy sie do czapeczek max.
Jednak dobre oznakowanie czlonkow to piekny widok nad woda tym bardziej ze gleboko wierze w to ze dzieki naszym umiejetnosciom i wiedzy zdobytej dzieki temu forum wyrozniamy sie wsrod innych lowiacych. Wiec nawet lowiac pojedynczo gdy bedzie nas widac mozemy zyskax sympatykow lub nowych czlonkow nawet.

W kwestii zawodow trzeba kogos z pomyslem i kto by od razu zaczal ogarniac temat i szykowac to.
Nalezy jednak uwzglednic zaintersowania czlonkow i moze zrobic 2 etapowe? PZW + komercja?
Startujac indywidualnie z ramienia klubu kazdy z was przyniesie radosc i dume pozostalym i to niezaleznie od wyniku.

Za chwile konczy sie nam sezon i do wiosny bedzie troche czasu na dopinanie i przygotowanie planow na przyszly rok.

Pamietajcie ze nikt nie ma monopolu na prawdy objawione a zdanie kazdego z nas ma ta sama wartosc.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #67 dnia: 14.09.2015, 23:09 »
Mario ale Ty sobie tak ładnie radzisz i ogarniasz że i tak zostaniesz wybrany na prezesa :P Na razie to jest nas tylu że wszyscy w zarządzie mogą być:D Z wyborem zarządu możemy się wstrzymać i tak myślę że się wykreują pewne osoby które będą ogarniały i nie trzeba ich wybierać.

Jakby się udało to podforum ogarnąć to możemy zrobić temat z propozycjami na logo i pod koniec września coś wybrać na zasadzie głosowania.

Na razie czapeczki albo naszywki wystarczą. Poza sezonem będzie czas na inne rzeczy. Wtedy też się ustali jakie, gdzie i ile zawodów. Czy z jakąś ligą czy bez. Najlepiej byłoby 2 na PZW i 2 na komercji będzie super różnorodność i będzie trzeba być wszechstronnym. W tym roku to możemy zrobić zawody integracyjne albo takie właśnie na mało osób i pozapraszać tylko jakieś konkretne osoby(chłopaków z innych rejonów, kolegów wędkarzy, znajomych właścicieli sklepów wędkarskich itp). Zrobić po zawodach grilla i pogadać. Tylko teraz to najwcześniej pewnie za miesiąc a wtedy to już pogoda może nam figla zrobić. Mogę się tym zająć jak chcecie? Oczywiście na komercji ale wybiorę coś dobrego dla każdego. Termin jaki by wchodził w grę to pewnie sobota albo niedziela w drugi lub trzeci weekend października
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline MarioG

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #68 dnia: 15.09.2015, 08:39 »
Super jakbys sie zajal tym.
Ja w kazda sobote od prawie 20 lat pracuje wiec moze znalezliby sie chetni na niedziele?
Z pewnoscia wybierzesz jakies fajne miejsce.
Podaj moze propozycje to chlopaki wybiora wiekszoscia glosow.
Mam nadzieje ze raz na jakis czas Ci nie lowiacy na komercji tez dadza sie namowic na takie integracyjne lowienie.
Mysle ze jesli chodzi o komercje to trzeba celowac tak by cena za wejscie byla stosunkowo niska by przekonac kolegow lowiacych na PZW.
Pamietajmy tez o pomocy w transporcie dla niezmotoryzowanych ;-)

Moze pierwsze wedkowanie zorganizowac we wlasnym gronie?

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #69 dnia: 15.09.2015, 10:56 »
Mi to wszystko jedno czy sobota czy niedziela. Myślałem o stawach Grzegorzowice(wjazd chyba 15 albo 20). Dlaczego tam?
1. Są dwa stawy więc pewnie nie byłoby problemu żebyśmy sobie przygarnęli ten mniejszy
2. Jak byłem tam 3 razy(2 treningi i zawody) to złapałem chyba 2 karpie. Na zawodach wagę zbudowały mi leszcze takie po 700-800gr, karasie po 0,5, płotki, jazie, klenie(trafił się też lin na treningu). Ale największą rybą zawodów był karp 6kg więc są też większe rybki. Tutaj macie co nieco o wodzie i wybadanie terenu:P http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1291.msg30287#msg30287
3. Przy parkingu są altanki i restauracja która wtedy chyba nie prosperowała ale grilla myślę że dało by się dogadać.

Więc przede wszystkim rybostan mnie przekonuje i jest fajnie dla spławikowców i grunciarzy. Ale możemy też pomyśleć o innym miejscu.
Zawody we własnym gronie to nie trzeba za wiele organizować bo na razie to optymistycznie uzbierałoby się nas 5 osób(Czarosław ma szkołę i nie wiem czy przyjedzie, jeden kolega w UK, ktoś tam się wykruszy jeszcze na pewno). Można zrobić i zaprosić jeszcze po prostu takie osoby które chcieli byście wciągnąć w tą organizację czyli kolegów po kiju itp. Samych zaufanych ludzi tak do max 20 osób.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 690
  • Reputacja: 1998
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #70 dnia: 15.09.2015, 11:19 »
Na temat Grzegorzowic słyszałem wiele o chamstwie właścicieli, tak że ja nie za bardzo chcę tam jechać. Wystarczy poczytać trochę w sieci.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #71 dnia: 15.09.2015, 11:33 »
Też słyszałem i czytałem ale nie uświadczyłem więc nie ma co się chyba źle nastawiać. Poza tym jakiś taki minus znajdziemy na każde łowisko i ciężko będzie coś wybrać.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #72 dnia: 15.09.2015, 18:33 »
Koledzy, ja dziś planuję utworzyć w tym dziale specjalne poddziały dla każdego teamu.
Chciałbym w tytułach tych poddziałów użyć stosownych nazw teamów.
Rozumiem, że w Waszym przypadku będzie to Mazovia Feeder Team. Proszę o potwierdzenie.
Pozdrawiam
Mateusz

Offline MarioG

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #73 dnia: 15.09.2015, 19:24 »
Prosiłbym o tytuł wątku:
Mazovia Fishing Team.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Długi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 600
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Darek
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Mazovia Fishing Team - rozmowy na tematy rozwojowe :)
« Odpowiedź #74 dnia: 15.09.2015, 19:31 »
Prosilibyśmy Meteo :) :) :)
Mazovia Fishing Team