Autor Wątek: 2 wędki z kołowrotkami do method feeder (do 1000 zł za całość)  (Przeczytany 43171 razy)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Na pikery ludziska kilku kilowe karpie zapodają!! Więc nie martwił bym się o precision!! Trabucco ma naprawdę dobre blanki!!! Jaka może być wielkość poławianych ryb na twojej wodzie?? 3-8kg??? A nawet jeśli trafiają się większe to sama wędka nie holuje!! Jest jeszcze hamulec i żyłka!! Rozterki są zawsze ;) ale trzeba się na coś zdecydować!!!
Arek

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 235
  • Reputacja: 80
Dzięki za podpowiedzi,kto szuka ten znajdzie.

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
@mirek,
Delikatny feederek ze szczytowkami 0,5oz/1oz/1,5oz bedzie dobrym uzupelnieniem tego co juz masz.
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Jeszcze co do tematu to nie wiem jaki masz budżet ? Ale tu masz Polski sklep a wnim kij który polecał p^k!!  http://www.askari.pl/produkt/blazer-method-feeder-wedka
Arek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Kupno tego Balzera w ma sens tylko w tym zestawie: http://www.askari.pl/produkt/blazer-method-feeder-zestaw
[sam kolowrotek kosztuje 240zl]:
2 dni temu mozna bylo okazyjnie kupic Shimanowskie Speedmastery 3,3m cw.70g w cenie 399zl a to kije duzo lepsze niz ten Balzer, ktory jest w podobnej cenie.
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 401
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Paweł niezły komplecik znalazłeś za super cene
Maciek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
To byla prawdziwa okazja jak zawsze koncowka roku i trafic mozna na dobre wyprzedaze.
Rozeszly sie momentalnie. Jakby nie patrzec to ok.350zl mniej niz ma konkurencja.
Speedmatery Heavy byly po 489zl <szok> cena hurtowa to 640zl. Nie wiem dlaczego dystrybutor pozbywal sie ich w tej cenie ale kto sie zalapal to ma swietny sprzet prawie za polowe ceny. Przy odsprzedazy mnie bedzie bolec ;) 
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 235
  • Reputacja: 80
Arunio kilka stówek mogę przeznaczyć na kijka,skłaniam się do trzech firm,Traubucco,Daiwa i Shimano.Feederka potrzbuję pod karpia jakiego pzw zarybia,na większego karpia mam karpiówki.     

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Ja bym w takim razie celował w 70g na wodzie stojącej i 330cm . Chyba Karpia nie łowisz głębiej jak 3m! Każda firma którą wymieniłeś powinna cię usatysfakcjonować!!
Arek

Offline andrzej

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 471
  • Reputacja: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: WADOWICE
  • Ulubione metody: method feeder
Witam wszystkich ,jak już doradzacie to co sadzicie o sprzęcie fox matrix .Nie robię reklamy ale mam pod nosem sklep to zamierzam coś tam kasy zostawićhttp://www.fishpoint.pl/fox-matrix-carboflex-10ft-p-13165.html .Chodzi mi po głowię taka wędką ,warto. :-X

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Seria CarpMaster i Horizon to flagowe modele tego producenta.
Carboflex to nizsza polka. Niestety nie mialem ich w rece ale widze, ze chwala http://www.integralpeche.fr/blog/canne-feeder-matrix-11-carbo-flex/
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 235
  • Reputacja: 80
Ja bym w takim razie celował w 70g na wodzie stojącej i 330cm . Chyba Karpia nie łowisz głębiej jak 3m! Każda firma którą wymieniłeś powinna cię usatysfakcjonować!!
Na łowisku pzw gdzie zaglądam głębokość nie przekracza 2m,na razie numero uno Traubucco 330/70.Mam pickerki 25g i 40g teraz miałbym 70g,W tym roku bylem na Nysie dwa razy,jak w przyszłym roku mi sie spodoba to kupię typowo rzeczne feedery kupię a na zaporówkę mam 360/90.

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Jak dla mnie Trabucco to dobry wybór!! Jeśli masz jeszcze możliwość machnąć tym kijem przed zakupem!! To jesteś w domu!!
Arek

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 235
  • Reputacja: 80
Niema takiej opcji.

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Ostatnio spędziłem w sklepie dwie godziny ,oglądałem feedery różnych firm w tym w Daiwa Procaster . Trabucco niestety nie było ,jestem pod wrażeniem wędek Daiwa,jakość wykonania na wysokim poziomie każdy szczegół dopracowany.DAM gt4 carp picker do którego się przymierzałem okazał się wiekim niewypałem jakość wykonania beznadziejna ,to pokazuje że jak tylko jest możliwość trzeba obejrzeć wędki na żywo,zakup przez internet jest ryzykowny.
Pozdrawiam
Jacek