Autor Wątek: ŁÓŻKO AVENGER S/BAG & BEDCHAIR SYSTEM 8 LEG  (Przeczytany 318 razy)

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 990
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
ŁÓŻKO AVENGER S/BAG & BEDCHAIR SYSTEM 8 LEG
« dnia: 11.11.2023, 10:29 »
Cześć Pytanko czy ktoś użytkuje bądź miał styczność z tym modelem, może coś powiedzieć?

Szukam czegoś o kompaktowych rozmiarach powiedzmy max 200 cm ale na 8 nogach i opcja ze śpiworem wydała mi się ciekawą alternatywą, na pewno wygodną jeśli chodzi o transport i jest w atrakcyjnej cenie w zestawie za 700 zł można już nowy trafić.

Czy możecie coś powiedzieć o tym śpiworze po za tym ze jest trzy sezonowy, daje radę czy lepiej zerknąć na coś innego, nie koniecznie w zestawie ?

Używany będzie raczej sporadycznie na kilka zasiadek w ciągu roku, głównie weekendowo czasami może dłużej w porach raczej cieplejszych powiedzmy od 10-15 stopni. Do tej pory używałem polówki z materacem i było spoko czasami był problem z wypoziomowaniem >:(

To co mnie interesuje to aby był w miarę kompaktowy, mobilny chodzi o transport i przechowywanie.- bo miejsca już zaczyna brakować na to wszystko.
Stabilny i bez bólu pleców o poranku ;) Często ustawiam łóżko po skosie, prawie wzdłuż  do wejścia i siadam na końcu łóżka przy wylocie dlatego 8 nóg, a przy 200cm do brolki wejdą dwa łóżka po skosie.


W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

Online Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 050
  • Reputacja: 672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: ŁÓŻKO AVENGER S/BAG & BEDCHAIR SYSTEM 8 LEG
« Odpowiedź #1 dnia: 11.11.2023, 10:40 »
Posiadam ten właśnie model.
Dla mnie rozwiązanie jest świetne. Łóżko bardzo wygodne,stabilne,do tego śpiwór jest ciepły. Spałem w namiocie ,gdy temp.w nocy miała 10 stopni i było ok,tyle co założyłem bieliznę termo.
Ja polecam,ale od razu mówię,że po złożeniu nie jest to kompaktowy pakunek i do tego dosyć ciężki.
W Plecionie masz fajną cenę.

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 990
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: ŁÓŻKO AVENGER S/BAG & BEDCHAIR SYSTEM 8 LEG
« Odpowiedź #2 dnia: 11.11.2023, 11:34 »
Tak wiem w Pecionie i w iCap podobna cena, dzięki za info zastanawiam się czy czekać do czarnego piątku hmmmmm :-\

ps. Czy przy zdjętym śpiworze w lato plecki mokre ? 
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek