Autor Wątek: Gmina Stare Juchy  (Przeczytany 709 razy)

Offline matuch86

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Gmina Stare Juchy
« dnia: 22.07.2024, 09:43 »
Witam serdecznie 😃
W najbliższym czasie wybieram się z rodziną nad jezioro Łaśmiady.
Pytanie do osób z tych stron. Czy polecacie państwo jakieś inne jeziora w gminie stare juchy i okolicach, bądź gdzie na łaśmiadach można szukać miejscówek.
Głównie interesuje mnie wędkowanie na feeder z brzegu .
Jestem świadomy stanu wód na Mazurach , średniej dostępności wód z brzegu, ale może polecacie Pańatwo jakieś jeziorko na którym można jeszcze coś połowić 😎💪
Pozdrawiam 🫡

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 33 513
  • Reputacja: 2077
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Gmina Stare Juchy
« Odpowiedź #1 dnia: 22.07.2024, 10:06 »
Nic do tematu nie wniosę po za tym, że młode lata spędzałem na wakacjach w Zelkach i od razu Stare Juchy mi w głowie zaświtały, że kojarzę :)
Krwawy Michał

Viva la libertad, carajo!

Offline matuch86

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Gmina Stare Juchy
« Odpowiedź #2 dnia: 22.07.2024, 10:07 »
:fish: :narybki:

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 872
  • Reputacja: 376
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Gmina Stare Juchy
« Odpowiedź #3 dnia: 22.07.2024, 10:48 »
Kilka lat temu byłem tam na wakacjach, ale bez wędek. Konkretnie miejscowość Gorło, nad jeziorem Ułówki, połączonym z Łaśmiadami. Z tego, co widziałem, to większość wędkowania tam odbywa się z łodzi, ewentualnie z pomostów, niestety w ogromnej większości prywatnych. Nie było stanowisk na brzegach, nie widziałem też nikogo tak wędkującego, a łodzią i kajakiem opłynąłem tam kawał wody. Na Ułówkach były ładne okonie i płocie, jedna ekipa pływała też na Rekąty, za szczupakiem. Na północ od Gorła są w lesie fajne oczka, typowy lin-karaś. Jezioro Jędzelewo, koło wieży widokowej ze świetną knajpką nota bene, wyglądało dość dziko, ale też raczej bez łódki nie połowisz - brzegi zarośnięte szuwarami. Tyle pobieżnych obserwacji ;)
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline matuch86

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Gmina Stare Juchy
« Odpowiedź #4 dnia: 22.07.2024, 11:14 »
Dzięki bardzo za odpowiedź :fish: :narybki Pozdrawiam