Czy ktoś używał kulki tej firmy ? Na stronie producenta pojawiła się promocja i zastanawiam się nad zakupem ich kulek na przyszły sezon na próbę. Niestety cena robi się w miarę atrakcyjna (34,84zł/kg z wysyłką) dopiero przy zakupie 25kg. Jeśli znalazłoby się więcej chętnych to można by kupić po 25kg z obu smaków i podzielić na mniejsze porcje. Są chętni ?