Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2016  (Przeczytany 1292726 razy)

Offline MichalZ

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 983
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://posciel.to
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7605 dnia: 05.11.2016, 07:03 »
Marcin mam identyczny zestaw wędek nad jezioro. Selektor + mikado black draft :)
Michał

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7606 dnia: 05.11.2016, 08:25 »
Ładniutkie płocie panowie :bravo:

Online Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 448
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7607 dnia: 05.11.2016, 09:16 »
Marcin piękne płocie :bravo:TY
Ładne te "płotki" :bravo:

Łucek, może w końcu kupiłbyś sobie jakąś ciepłą czapkę, taką z nausznikami? Paradujesz w tym berecie, narażając nas na wstrząs termiczny, oczywiście od samego patrzenia. Nie po to siedzę w cieple przed komputerem, żeby przeszywały mnie ciarki.
Będę chciał zmarznąć, to sobie pojadę na ryby :)

Może coś takiego mu kupimy?  http://makarfish.pl/mobile/pl/p/Kominiarka-Savage-Gear-rozmiar-L---EXTRA-Czaszka/6797#
Pozdrawiam
Mirek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7608 dnia: 05.11.2016, 17:04 »
Dzisiaj z Jędrulą klasyczny blank, na ulubionej wodzie :-[ Biała ryba nie wykazywała aktywności. Mariusz podjechał do nas nieco pózniej, ze spinem. Udało mu się ustrzelić małego szczupaczka i okonisko 31 cm. :thumbup: Ludzi na żwirowni masa...dziadki siedzą do ciemnego, jeden na drugim. Jeden wpierdzielił się tobołami 5 metrów ode mnie, zadowolony tak wędkował :facepalm: Widać, że zarybiali >:O

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7609 dnia: 05.11.2016, 17:08 »
Dzisiaj z Jędrulą klasyczny blank...

Hehe lubię to hasło :D Aż chyba koszulkę zamówię sobie z tym napisem :) Klasyczny blank 8)

Kucus, Jędrula :beer:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7610 dnia: 05.11.2016, 17:19 »
Dzisiaj z Jędrulą klasyczny blank...

Hehe lubię to hasło :D Aż chyba koszulkę zamówię sobie z tym napisem :) Klasyczny blank 8)

Kucus, Jędrula :beer:

Nieskromnie napiszę, że po raz pierwszy od miesiąca zszedłem dzisiaj bez ryby ;) Czułem w kościach, że coś się uda jednak przekonać do brania, ale tak bywa ;) Nawet dziadki przeżywały, że "kur.. nawet jazie nie biorą".

Offline greg13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 525
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7611 dnia: 05.11.2016, 17:34 »
Hej,

Ja wczoraj też "klasyczny blank". trzy godziny marznięcia i jedno słabe branie... Jest nas więcej blankujących :beer:
Grzesiek

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7612 dnia: 05.11.2016, 17:45 »
Niestety tak to czasem bywa :) I to jest piękne w naszej pasji :) ta niepewność... 8)

Dobry blank nigdy nie jest zły :D :beer:
Pozdrawiam,
Maciek

Offline SNAJPEROO7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nooo wypuszczam aby pan mógł sobie złapać
  • Lokalizacja: Niemcy
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7613 dnia: 05.11.2016, 17:50 »
A mi się dziś poszczęściło ,po 3ech godzinach bez dotknięcia z nudów zaczęło się kąbinowanie hak taki a może taki , to może przypon za kródki a może za długi, trzy białe eeee za mało pięć za dużo. Następnie przyszła pora na dipy :halibut ani dotyku, krab ni hu hu,muszle to samo i w końcu wpada mi w ręce dip o zapachu krewetki iiii woala woda się otwiera, tyle co zestaw się ustawił łup i bez haka szybkie wiązanie rzut 5min i znów łup żadne tam puknięcia tnę i znów bez haka . Rezygnuje z 12stki stroft i wiąże 16tkę i rybki zaczęły wyjeżdżać jedna po drugiej nie jakieś tam rekordy , ale wyjąłem pare w przedziale 40-55cm z tym ,że ten 55 był tyko jeden. Oczywiście wszystkie rybki w dobrej formie wróciły do wody. Dzień zaliczam do udanych . Połamania
Nie kłuć się z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona  doświadczeniem.

Offline stoperjagi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • moczę kije bo lubię
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7614 dnia: 06.11.2016, 10:42 »
Byłem wczoraj z kolegą na komercji, i jestem w szoku, że w listopadzie ryba tak dobrze reagowała. Złowiłem 8 karpi i sam nie wiem ile karasi. Po zważeniu szok :fish: Jak na 9 godzin to wynik spoko. Karpie tylko małe tak ok kilograma. Taktyka: postanowiłem nie strzelać z procy, zamiast tego zwiększyłem częstotliwość posyłanych koszyków do wody, w pierwszych 30 min co ok 3 min. Łowiłem na 2 wędki , więc praktycznie pierwsze 30 min to było tylko zarzucanie zestawów i budowanie miejscówki. Na jednym zestawie podawałem mix 50/50 a na drugim sam pellet. Mix dał więcej karpi, ale sztukowo bardzo podobnie. Dla mnie wyjazd bardzo udany, dla żony nie, bo znowu w weekend będę na rybach.
Mirek

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7615 dnia: 06.11.2016, 10:50 »
Ładny wynik!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Online Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 902
  • Reputacja: 161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7616 dnia: 06.11.2016, 11:03 »
Byłem wczoraj z kolegą na komercji, i jestem w szoku, że w listopadzie ryba tak dobrze reagowała. Złowiłem 8 karpi i sam nie wiem ile karasi. Po zważeniu szok :fish: Jak na 9 godzin to wynik spoko. Karpie tylko małe tak ok kilograma. Taktyka: postanowiłem nie strzelać z procy, zamiast tego zwiększyłem częstotliwość posyłanych koszyków do wody, w pierwszych 30 min co ok 3 min. Łowiłem na 2 wędki , więc praktycznie pierwsze 30 min to było tylko zarzucanie zestawów i budowanie miejscówki. Na jednym zestawie podawałem mix 50/50 a na drugim sam pellet. Mix dał więcej karpi, ale sztukowo bardzo podobnie. Dla mnie wyjazd bardzo udany, dla żony nie, bo znowu w weekend będę na rybach.

Serio? Przez kilka godzin przetrzymywać ryby w sieci tylko po to, żeby się pochwalić łączną wagą... nie lepiej kupić sobie kliker za 5 zł i na nim odznaczać każdą złowioną rybę i zrobić zdjęcie końcowe wyniku?
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline Mario8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 444
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7617 dnia: 06.11.2016, 11:03 »
Super wynik :bravo: :thumbup:

Ja wczoraj całe trzy sztuki , wielkości dłoni :D
1 karpiczek koi
2 karasie srebrzyste

Offline stoperjagi

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 143
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • moczę kije bo lubię
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7618 dnia: 06.11.2016, 11:09 »
Byłem wczoraj z kolegą na komercji, i jestem w szoku, że w listopadzie ryba tak dobrze reagowała. Złowiłem 8 karpi i sam nie wiem ile karasi. Po zważeniu szok :fish: Jak na 9 godzin to wynik spoko. Karpie tylko małe tak ok kilograma. Taktyka: postanowiłem nie strzelać z procy, zamiast tego zwiększyłem częstotliwość posyłanych koszyków do wody, w pierwszych 30 min co ok 3 min. Łowiłem na 2 wędki , więc praktycznie pierwsze 30 min to było tylko zarzucanie zestawów i budowanie miejscówki. Na jednym zestawie podawałem mix 50/50 a na drugim sam pellet. Mix dał więcej karpi, ale sztukowo bardzo podobnie. Dla mnie wyjazd bardzo udany, dla żony nie, bo znowu w weekend będę na rybach.

Serio? Przez kilka godzin przetrzymywać ryby w sieci tylko po to, żeby się pochwalić łączną wagą... nie lepiej kupić sobie kliker za 5 zł i na nim odznaczać każdą złowioną rybę i zrobić zdjęcie końcowe wyniku?
kliker da Ci odpowiedź na to ile sztuk złapałeś, a nie to jaką masz wagę. Trenowaliśmy przed zawodami i chodziło o to aby wiedzieć jaki wynik będzie. Na zawodach liczy się waga a nie ilość, poza tym ryby przechowywane w dobrych siatkach wracają w dobrej kondycji do wody.
Mirek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 442
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #7619 dnia: 06.11.2016, 11:23 »
Panowie gratuluje dla łowiących !
Osobiście uważam że w tym okresie roku trzeba sie cieszyć z każdej rybki choćby z najmniejszej.
Samo bycie nad woda moze byc kojace - aura nie rozpieszcza.
Maciek