Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2016  (Przeczytany 1292683 razy)

Offline damiannn1993

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Września
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #975 dnia: 12.03.2016, 22:54 »
Ładne :fish: Panowie  :D :bravo:
Co do brań karpi to ja przyznam się szczerze że też na nie liczyłem, jednak nie miałem z żadnym kontaktu. Rozmawiałem chwile temu ze znajomym który dzisiaj też był na rybach, na łowisku komercyjnym o powierzchni 1,5h na, na którym jest bardzo dużo karpi i nikt nic nie złowił. Siedziało 6 osób i każdy bez brania. Dodam że w poprzedni weekend właśnie na tym łowisku padło ok 20 sztuk. A dzisiaj nic. Coś ewidentnie musiało im nie pasować. U mnie ciśnienie od raza było 1013 a na sam koniec sesji 1019 hPa.

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #976 dnia: 12.03.2016, 23:14 »
Ciśnienie, panowie, mówicie, hmmm to dlatego tak słabo miałem :narybki: u mnie dzisiaj było 1028 hPa.
Z poważaniem Marcin

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #977 dnia: 12.03.2016, 23:23 »
Ciśnienie, panowie, mówicie, hmmm to dlatego tak słabo miałem :narybki: u mnie dzisiaj było 1028 hPa.

7 karpi to bardzo przyzwoity wynik, nawet jak na komercję ;) :D

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #978 dnia: 12.03.2016, 23:38 »
Gratulacje dla wszystkich co połapali i spędzili troszkę czasu nad wodą :bravo::bravo:

I ja również dzisiaj wybrałem się nad wodę , miałem siedzieć troszkę dłużej , ale nie dostosowałem ubrania do warunków panujących na dworze ( ale to wyszło z czasem siedzenia na zbiorniku :-\ ) Muszę przyznać że dzisiaj zmarzłem i zawinełem się szybko do domu . W sumie zależało mi na przetestowaniu koszyczków i formy z Guru , a do tego wpadło mi 7 karpi , tylko że wszystko praktycznie pod ten sam wymiar więc i fotek nie chciało mi się wszystkich robić :-[
Marcin, musimy się na ryby zgadać. Jak patrzę na twoje wyniki, to tylko pozazdrościć.  Znajdę trochę wolnego latem, to uderzam w góry. Tym razem bardziej na wschód ;)
Marcin

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #979 dnia: 13.03.2016, 00:50 »
Ode mnie również gratulacje dla wszystkich kolegów!
Nie było mnie od 2 dni na forum i dopiero teraz dotarłem do tego wątku, przeglądając wszystkie pozostałe nowe wpisy.

Najważniejsze, że nadchodzi piękna Pani Wiosna! :)
Pozdrawiam
Mateusz

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #980 dnia: 13.03.2016, 01:03 »
Gratulacje Panowie.
Miło patrzeć na wasze wyniki.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 862
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #981 dnia: 13.03.2016, 01:08 »
Jutro też pewnie będą fotki może dużo więcej - chłopaki z MFT pokażą szkołę na Szczęsnym.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #982 dnia: 13.03.2016, 01:12 »
Jutro też pewnie będą fotki może dużo więcej - chłopaki z MFT pokażą szkołę na Szczęsnym.
Liczę na Twoją obecność.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 862
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #983 dnia: 13.03.2016, 01:17 »
Jutro też pewnie będą fotki może dużo więcej - chłopaki z MFT pokażą szkołę na Szczęsnym.
Liczę na Twoją obecność.

Niestety, jak wcześniej pisałem, byłem u chrześnicy na 18-stce i myślałem że będę nocował w Warszawie, ale wróciłem ok. 23 do Płońska. Gdyby nie to, to bym przyjechał. Szkoda. Następnym razem dołożę większych starań.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline maciej1970

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Iława
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #984 dnia: 13.03.2016, 06:20 »
Panowie, wielkie brawa dla tych, co połowili. Miło popatrzeć na wasze wyniki.

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #985 dnia: 13.03.2016, 08:45 »
Ciśnienie, panowie, mówicie, hmmm to dlatego tak słabo miałem :narybki: u mnie dzisiaj było 1028 hPa.

7 karpi to bardzo przyzwoity wynik, nawet jak na komercję ;) :D

Na komercji w tym roku jeszcze nie byłem , może pora się wybrać , ale obawiam się że jeszcze zamknięte mają . A wczoraj byłem na wodach pzw :narybki:

Gratulacje dla wszystkich co połapali i spędzili troszkę czasu nad wodą :bravo::bravo:

I ja również dzisiaj wybrałem się nad wodę , miałem siedzieć troszkę dłużej , ale nie dostosowałem ubrania do warunków panujących na dworze ( ale to wyszło z czasem siedzenia na zbiorniku :-\ ) Muszę przyznać że dzisiaj zmarzłem i zawinełem się szybko do domu . W sumie zależało mi na przetestowaniu koszyczków i formy z Guru , a do tego wpadło mi 7 karpi , tylko że wszystko praktycznie pod ten sam wymiar więc i fotek nie chciało mi się wszystkich robić :-[
Marcin, musimy się na ryby zgadać. Jak patrzę na twoje wyniki, to tylko pozazdrościć.  Znajdę trochę wolnego latem, to uderzam w góry. Tym razem bardziej na wschód ;)

Dzisiaj też miałem zamiar się wybrać , ale po wczorajszym dniu odpuszczam sobie . Jednak wczorajsza pogoda i zimny (chociaż słaby) wiatr zrobiły swoje . No chyba że słoneczko wyjdzie ... :-[ :D  Lato jeszcze przed nami a i wyników u każdego będzie z dnia na dzień na pewno więcej :narybki: :narybki:
Z poważaniem Marcin

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #986 dnia: 13.03.2016, 10:10 »

Wodzę że większość pięknie połowiła :) Wielkie gratulację :bravo:
Ja również wybrałem się dzisiaj na rybki. W końcu na feedery! tego mi brakowało! :)
Wstałem o 6.30 zrobiłem jedzenie, herbatę, spakowałem sprzęt i w drogę. Wybrałem się na komercję na łowisko Stroszki. Byłem sam. Wybrałem stanowisko nr 1. Cale szczęście, że pożyczyłem od kolegi brolly. Uratowało mnie od deszcze i wiatry.  Godzina 8 wędki w wodzie. Jeden zestaw metoda, drugi zwykły koszyk na bocznym troku. Jest pierwsze branie i melduje się wzdręga, taka nie za duża. Później branie na metodzie i jest coś godnego uwagi! Melduje się amur (niecałe 3kg). Brania miałem cały czas. Siedziałem do 16.30. Połapałem ładnych wzdręg i płoci (od 20-30 cm miałem ponad 30 sztuk). Jeden amur spiął mi się przy brzegu i spięła mi się również wzdręga przy samym podbieraku. Miała grubo ponad 35 cm ??? To była ryba dnia której nie udało się wyciągnąć :( Do tej pory mi jej szkoda bo na pewno była by to moja życiówka. Sam właściciel był zdziwiony rozmiarami tych wzdręg i płoci tak samo jak ja. Jechałem bardziej z nastawieniem na leszcza, karpia i karasia a tu taka miła niespodzianka :) Na dzisiejszym wypadzie testowałem również kołowrotki Zaubery oraz Pudle Chuckera method feeder, które kupiłem kilka dni temu. Młynki super. Jestem z nich mega zadowolony ;D O wędce napisz tylko tyle, że jestem z niej zadowolony tak samo jak z poprzedniej czyli Pudle Chucker Carp feeder. Podsumowując wypad zaliczam do jak najbardziej udanych! Kilka fotek z wypadu ;)
Damian, co to za podpórka ta podwójna? Mógłbyś zapodać jakiegos linka lub nazwę? Z góry dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 352
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #987 dnia: 13.03.2016, 11:45 »
Gratulacje dla kolegów, którzy połowili, bardzo ładne ryby w ten marcowy dzień.
A tutaj trochę o ciśnieniu, już zamieszczałem w poprzednim roku, ale tak dla przypomnienia jeszcze raz wrzucam :)

http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1301.msg30671#msg30671

Może się przyda dla nowych kolegów :)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline damiannn1993

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Września
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #988 dnia: 13.03.2016, 11:56 »

Wodzę że większość pięknie połowiła :) Wielkie gratulację :bravo:
Ja również wybrałem się dzisiaj na rybki. W końcu na feedery! tego mi brakowało! :)
Wstałem o 6.30 zrobiłem jedzenie, herbatę, spakowałem sprzęt i w drogę. Wybrałem się na komercję na łowisko Stroszki. Byłem sam. Wybrałem stanowisko nr 1. Cale szczęście, że pożyczyłem od kolegi brolly. Uratowało mnie od deszcze i wiatry.  Godzina 8 wędki w wodzie. Jeden zestaw metoda, drugi zwykły koszyk na bocznym troku. Jest pierwsze branie i melduje się wzdręga, taka nie za duża. Później branie na metodzie i jest coś godnego uwagi! Melduje się amur (niecałe 3kg). Brania miałem cały czas. Siedziałem do 16.30. Połapałem ładnych wzdręg i płoci (od 20-30 cm miałem ponad 30 sztuk). Jeden amur spiął mi się przy brzegu i spięła mi się również wzdręga przy samym podbieraku. Miała grubo ponad 35 cm ??? To była ryba dnia której nie udało się wyciągnąć :( Do tej pory mi jej szkoda bo na pewno była by to moja życiówka. Sam właściciel był zdziwiony rozmiarami tych wzdręg i płoci tak samo jak ja. Jechałem bardziej z nastawieniem na leszcza, karpia i karasia a tu taka miła niespodzianka :) Na dzisiejszym wypadzie testowałem również kołowrotki Zaubery oraz Pudle Chuckera method feeder, które kupiłem kilka dni temu. Młynki super. Jestem z nich mega zadowolony ;D O wędce napisz tylko tyle, że jestem z niej zadowolony tak samo jak z poprzedniej czyli Pudle Chucker Carp feeder. Podsumowując wypad zaliczam do jak najbardziej udanych! Kilka fotek z wypadu ;)
Damian, co to za podpórka ta podwójna? Mógłbyś zapodać jakiegos linka lub nazwę? Z góry dzieki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest to taki zestaw http://www.karp24.pl/prologic-new-green-buzzbar-wedki-p-1495.html plus http://archiwum.allegro.pl/oferta/prologic-42493-sztyca-teleskopowa-60-90cm-i4538165099.html
Jasienia była likwidacja sklepu karpiowego w mojej okolicy i kupiłem taki zestaw chyba za 40zł. Kupiłem to z czystej ciekawości jak się będzie taki zestaw sprawdzał. Ku mojemu zaskoczeniu jestem z tego zadowolony :)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2016
« Odpowiedź #989 dnia: 13.03.2016, 12:39 »
Witam. Dziś ruszyłem na miejscówkę z tamtego tygodnia a oto fotki :).


Pierwsza płoć na 2 kukurydze kąpane w dipie czosnkowym :)

Tutaj zagadka dla mnie ponieważ nie złowiłem nigdy tego gatunku, kolega mówił że to jelec ?

Płoć na Pellet 12mm Robin Red

Na moje prawo

Na moje lewo


Ogólnie była przewaga krąpia i te 2 płocie których nie mierzyłem nawet.. :) Wędkarzy było tylu że zestawami się plątali jak nurt znosił koszyki. Jeden przy drugim :)
Krzysztof