Autor Wątek: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016  (Przeczytany 207703 razy)

Splot

  • Gość
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #885 dnia: 13.10.2016, 22:13 »
Syborg ale mamy refleks chodziło mi o to, że nie dziwie się Pyzie bo on lubi tak łowić, a co chwilę słyszy żeby zmienił wodę lub co najmniej zmienił podejście.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka


Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 287
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #886 dnia: 13.10.2016, 22:23 »
Ja łowie tak jak Pyza a na komercję ze znajomymi jeżdżę wypić piwo i rozpalić im grilla, nie lubię łowić jak mi koszyki co 10 metrów fruwają dookoła. Łowię w samotności w krzakach nadbużańskich i denerwuje mnie każdy kto zbliży się na 100m do mojej miejscówki. Pyza rozumiem Cię w 100%. :thumbup:
Tomek

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #887 dnia: 13.10.2016, 22:25 »
Pyza zdaje mi się, że przesadziłeś lub zrobiłeś się miękka faja.

Śmiali się z mojego stojaka, taczki. Potem gdy potwierdziłem to relacjami i wynikami były brawa.
Więc zamiast strugać teraz jakiegoś męczennika co było dobre 100 lat temu, to "pokaż jaja" lub zniknij w odmętach internetu.

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #888 dnia: 13.10.2016, 22:28 »
Pyza to inteligentny gość, napisał kulturalnie i dał do zrozumienia o co mu chodzi.
 Jak to było Syborg ?!
-"Żądam eksplikacji! Tylko bez prokrastynacji!" ;D
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #889 dnia: 13.10.2016, 22:28 »
Pyza zdaje mi się, że przesadziłeś lub zrobiłeś się miękka faja.

Śmiali się z mojego stojaka, taczki. Potem gdy potwierdziłem to relacjami i wynikami były brawa.
Więc zamiast strugać teraz jakiegoś męczennika co było dobre 100 lat temu, to "pokaż jaja" lub zniknij w odmętach internetu.





Noooooo, ja już też tego płaczu nie mogę czytać. Nie to nie! Zdrów

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 897
  • Reputacja: 2003
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #890 dnia: 13.10.2016, 22:46 »
Sylwek, te naciski z góry to chyba nie ja? Nie rób sobie jaj. Ja nikogo nie naciskałem :) Równie dobrze mógłbym powiedzieć, że Ty wiele razy stosowałeś nacisk na moje rzeczy i zestawy. I bardzo dobrze! Jesteśmy wędkarzami, wiele pomysłów nie zadziała od razu, trzeba je modyfikować, szlifować, szukać słabych punktów. Czasami trzeba się cofnąć aby później pójść do przodu.

Głowa do góry. Ja rozumiem Twoją frustrację. Źle mnie odebrałeś prawdopodobnie.
Lucjan

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #891 dnia: 13.10.2016, 22:57 »
Pyza zdaje mi się, że przesadziłeś lub zrobiłeś się miękka faja.

Śmiali się z mojego stojaka, taczki potem gdy potwierdziłem to relacjami i wynikami były brawa.
Więc zamiast strugać teraz jakiegoś męczennika co było dobre 100 lat temu, to "pokaż jaja" lub zniknij w odmęntach internetu.

Zeby od razu przemyśleć pare spraw? Piszesz tak, jakby stało sie cos naprawdę złego. Czy dalej i czy warto? Mocne słowa z Twoich ust. Mysle, ze za duzo to filmu. Troche luźniej. To ze inni piszą, żebyś wpadł na komercje, to nie znaczy ze musisz tam jechac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #892 dnia: 13.10.2016, 23:01 »
Przecież napisał że "naciski z góry" kurna czytajcie ze zrozumieniem. Pyza pomagał wielu z Nas, pewnie ma powód jego sprawa.
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #893 dnia: 13.10.2016, 23:44 »
Jak dla mnie, Kop3k dobrze pisze.


Szanuję Pyzę za Jego opisy, prezentacje, filmy, ale to, jaką "ofiarę" z siebie czasami robi to... Szkoda gadać. I wciąż jest to samo - każdy Go pociesza, pisze to jaki On jest zajebisty, Pyza "wraca", dziękuje każdemu...

Teraz przypuszczam, że będzie podobnie... Wystarczy że będzie dużo komentarzy "pozytywnych", Pyza wróci po miesiącu, lub wcześniej i będzie jak dawniej, aż ktoś znów nie zgodzi się z Jego zdaniem, napisze jemu coś negatywnego i trzeba będzie znowu zrobić z siebie "ofiarę".

Takie jest moje, osobiste zdanie. Chciałem o tym pisac już jakiś czas temu, ale zostałbym pewnie nieźle skarcony ;) Dziś nastąpiła taka sytuacja, a nie inna i musiałem w końcu o tym napisać.

Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #894 dnia: 13.10.2016, 23:49 »
Jak dla mnie, Kop3k dobrze piszę.


Szanuję Pyzę za Jego opisy, prezentacje, filmy, ale to, jaką "ofiarę" z siebie czasami robi to... Szkoda gadać. I wciąż jest to samo - każdy Go pociesza, pisze to jaki On jest zajebisty, Pyza "wraca", dziękuje każdemu...

Teraz przypuszczam, że będzie podobnie... Wystarczy że będzie dużo komentarzy "pozytywnych", Pyza wróci po miesiącu, lub wcześniej i będzie jak dawniej, aż ktoś znów nie zgodzi się z Jego zdaniem, napisze jemu coś negatywnego i trzeba będzie znowu zrobić z siebie "ofiarę".

Takie jest moje, osobiste zdanie. Chciałem o tym pisac już jakiś czas temu, ale zostałbym pewnie nieźle skarcony ;) Dziś nastąpiła taka sytuacja, a nie inna i musiałem w końcu o tym napisać.
Jestem tego samego zdania. Nie chciałem pisac, ze Pyza robi z siebie ofiarę losu, ale sadziłem tak jak Ty - ze zostanę stłumiony. Widze, ze nie tylko ja mam takie poglądy. Naprawdę Sylwek, bie rób z sobie ofiary, bo to troche śmieszne jest. U mnie w liceum tak nie robią
Zeby nie było. Rownież Cie szanuje i zawsze czytam Twoje watki. Mam go zapisanego w subskrypcji, wiec zawsze ma powiadomienie, ale czekanie na "przeproszenie, litości i błaganie o powrót" to niestety, troche słabe :/



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline jean72

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 157
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #895 dnia: 13.10.2016, 23:50 »
Ale z tego, co czytam, to nie chodzi o zwykłych forumowiczów, tylko Luka, a to już dla niego różnica. 
Takie jest moje zdanie na ten temat i nikt nie musi się z nim zgadzać

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 897
  • Reputacja: 2003
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #896 dnia: 14.10.2016, 01:06 »
Ale z tego, co czytam, to nie chodzi o zwykłych forumowiczów, tylko Luka, a to już dla niego różnica. 

Panowie, ale nie róbmy z nikogo primadonny. Rozumiem, kogoś obrazić, zbesztać, poniżyć... Ale jeżeli te naciski to niby ja, to są to jakieś jaja! Ideą forum jest dyskutowanie, rozważanie, podawanie czegoś w wątpliwość, bronienie. Ile razy ze mną sie ludzie nie zgadzają, kto pamięta ichtiologów i ideologiczne wojny? Jak bym miał się twszystkim przejmować, to bym ze zgryzoty w grobie dawno leżał :)

Sylwek ma dar, potrafi dobrze kombinować, jest zorganizowany, ma wiedzę. Ale brakuje mu ryb. Jeżeli ma takie wody to trudno... Ja bym wybrał te rybniejsze. I nie róbmy z tych wód jakiś dzikich łowisk, bo na dzikich łowiskach są ryby. A jak ich nie ma, to są to co najwyżej zarośnięte łowiska, czasami na łonie przyrody  :)

Brazylijski serial :D  Kto pamięta Niewolnicę Isaurę? Wyszło na to, ze ja jestem Leoncio... :D :D :D
Lucjan

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #897 dnia: 14.10.2016, 01:10 »
Lucek, bez jaj, trochę przeginasz!
Leoncio nie był tak przystojny :)
Jacek

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #898 dnia: 14.10.2016, 01:17 »
Pyza ,czytam twoje relacje i powiem ,że wymiatasz na tym forum,ale też potwierdzasz,ze na twoich łowiskach nie ma dużych ryb :facepalm: bo z taką wiedzą i kombinowaniem,jest nie możliwe żebyś nie złowił konkretnej ryby. ??? Za relacje :thumbup:

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #899 dnia: 14.10.2016, 06:30 »
Pyza jest bardzo wrażliwym facetem. Czasami zachowuje się tak, jakby kończył się mu testosteron. Pyzucho nie obrażaj się, wszyscy lubimy czytać twoje relacje :) :beer:
Zbyszek