Autor Wątek: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016  (Przeczytany 207654 razy)

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1035 dnia: 28.12.2016, 19:09 »
Fajnie sie czyta :bravo:
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline Tono

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja: 22
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1036 dnia: 28.12.2016, 19:36 »
Będę kontrowersyjny :)
Pyza :thumbdown:
Wkładanie butów, wypełnianie rejestru, ksiądz ... zapomniałeś o skasowanym bilecie :)
Nuda.
Takie chłopskie pisanie o rybach, grzybach, a w sumie o niczym.
Męczenie tych małych okoni do zdjęcia, po co?
Co chcesz takimi relacjami pokazać, że brak ryb w wodach PZW.
Osobiście uważam, że jesteś typowym członkiem PZW i z tej biedy pokazujesz że na bezrybiu rak też ryba.
Sprzętu i zanęt kupa, a z połowu ryb dupa :)
Ps.
Napisałem bardzo delikatnie i bez urazy ale to moje zdanie.
To przecież Postępowy Portal Wędkarski :P

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 352
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1037 dnia: 28.12.2016, 19:49 »
Będę kontrowersyjny :)
Pyza :thumbdown:
Wkładanie butów, wypełnianie rejestru, ksiądz ... zapomniałeś o skasowanym bilecie :)
Nuda.
Takie chłopskie pisanie o rybach, grzybach, a w sumie o niczym.
Męczenie tych małych okoni do zdjęcia, po co?
Co chcesz takimi relacjami pokazać, że brak ryb w wodach PZW.
Osobiście uważam, że jesteś typowym członkiem PZW i z tej biedy pokazujesz że na bezrybiu rak też ryba.
Sprzętu i zanęt kupa, a z połowu ryb dupa :)
Ps.
Napisałem bardzo delikatnie i bez urazy ale to moje zdanie.
To przecież Postępowy Portal Wędkarski :P

Witam
Jak Ci to przeszkadza, to nie musisz wcale tego czytać. Pokazuje jak jest, zawsze to można napisać inaczej, jak to robia niektórzy koledzy. Np. byłem dzisiaj na komercji, coś słabo brały, 15 karpi w 2 h. A nie zrobiłem zdjęcia, bo się zdenerwowałem. Bo brały takie, tylko do 5 kg. I chciałbyś, żebym tak robił opisy, jak to pokazałem na czerwono? Ja podchodzę do tego tak jak jest, nie musisz tego czytać. A np. jeżeli łowisz ładniejsze ryby, większe i ładniejsze przez cały rok, to może Ty też pokażesz jedną ze swoich wypraw, czym łowisz i jak to robisz. :) Chyba, że łowisz tylko na komercji i jesteś niedzielnym wędkarzem, wędkującym tylko w sezonie.
Bez urazy dla innych kolegów :)


ps. to jest mój styl, każdy ma swój, zobacz niektórzy nawet jak kręcą filmy wędkarskie to przez większość filmu piep*rzą bez sensu, pokazują, jedną lub dwie ryby i to jest dobre? Każdy ma swój styl. Bez urazy.
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 958
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1038 dnia: 28.12.2016, 20:07 »
Ostro.

Moje zdanie:
1. Niech każdy łowi takie ryby jak chce, gdzie chce i kiedy chce. Byle zgodnie z Etyką Wędkarską i Prawem (nie mylić z Prawem i Sprawiedliwością).
2. Może o tym pisać lub nie. I robić zdjęcia lub nie.
3. Inni mogą to czytać lub ... nie.

I tyle.

PS1: Jakbym miał blisko fajną rzeczkę to bym łowił na niej częściej, choćby małe rybki (bo to lubię) :). ---> jak Pyza. Przemszy (blisko i Jaworzna i Sosnowca ---> Tono) -jakoś nie lubię. KKPP i Sztoła ----trudne pstrągowe rzeki --- już nie na moje lata.
PS2: Łowie na komercji (akurat poluje w 90% na rybki 4-5 kg +, a jak na mniejsze to nie karpie) -----> jak nie-Pyza.
;)

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 352
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1039 dnia: 28.12.2016, 20:26 »
Wkładanie butów, wypełnianie rejestru, ksiądz ... zapomniałeś o skasowanym bilecie :)

No faktycznie zapomniałem o bilecie, ale widzę, że Ty uważnie czytasz mój wątek. To dlaczego piszesz, że nuda? Ja jak nie lubię czegoś czytać, lub jakiś filmów oglądać, po prostu nie czytam i nie oglądam. Dobrze, masz prawo do swojej wypowiedzi, jest tu kilku kolegów, z którym nie pasuje tutaj na forum. Ale jest ich tylko kilku. Może tu coś wpiszą, mają prawo. Tylko ja ich raczej unikam, w ich wątkach nic nie piszę. Bo po co? Co do sprzętu i zanęt. Jak mam powiedzmy dobry sprzęt i dobrze zanęty to nie oznacza, że musze duże ryby łowić. Łowienie ma sprawiać mi przyjemność. A kto na co łowi, na jaki sprzęt i jakich przynęt używa to jest indywidualna sprawa. Zauważ, że na forum jest dużo kolegów, którzy mają zajebisty sprzęt a w ogóle go nie używają, bo raz lub dwa wybiorą się nad wodę. Ale to jest ich sprawa i nic mi do tego. I powtarzam raz jeszcze, to nam ma sprawiać przyjemność a nie komuś innemu...

ps. zapomniałem napisać, widzicie dlaczego ludzie łowiący na PZW wstydzą się stawiać tu jakieś zdjęcia lub relacje znad wody, przez takie komentarze jak kolegi, cytuję "Męczenie tych małych okoni do zdjęcia, po co?". Masz rację, lepiej pomęczyć trochę karpie z komercji, ale po co?
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Tono

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja: 22
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1040 dnia: 28.12.2016, 20:32 »
Pyza ... cholera na dzisiaj "niedzielny" wędkarz ze mnie i elaborat bym musiał napisać o łowieniu w deszczu, zimnie kiedyś. Lód odpada, dobry dla łyżwiarzy :)
Sprawia Ci radość łowienie 15-25 cm rybek, życzę pomyślności i nie mam zamiaru przeszkadzać.
Posłużę się cytatem S. Lema: " Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie."
PZW dla mnie również :D.
Koniec z mojej strony w tym temacie :-X


Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 352
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1041 dnia: 28.12.2016, 20:36 »
Pyza ... cholera na dzisiaj "niedzielny" wędkarz ze mnie i elaborat bym musiał napisać o łowieniu w deszczu, zimnie kiedyś. Lód odpada, dobry dla łyżwiarzy :)
Sprawia Ci radość łowienie 15-25 cm rybek, życzę pomyślności i nie mam zamiaru przeszkadzać.
Posłużę się cytatem S. Lema: " Polska jest, za przeproszeniem, cywilizacyjnym zadupiem, które tak naprawdę nie liczy się w świecie."
PZW dla mnie również :D.
Koniec z mojej strony w tym temacie :-X

No i doszliśmy do porozumienia, nie wchodźmy sobie w drogę. Ty łów sobie okazy, a ja zostanę przy drobiazgach PZW :)

Pozdrawiam Cię serdecznie :)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Mario8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 444
  • Reputacja: 183
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zduńska Wola
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1042 dnia: 28.12.2016, 20:39 »
Sylwek rób swoje :thumbup: :beer:
Zawsze znajdzie się  Expert który wie lepiej :)

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1043 dnia: 28.12.2016, 20:59 »
Nie wie po co było wprowadzać po raz kolejny zamęt w tym wątku.

Pyza łowi tak jak lubi. Jest w tym prawdziwy i naturalny.
Sprawia mu przyjemność wędkowanie i odnajduje ją nawet wtedy, gdy łupem padają mniejsze ryby,  z niewielkiej rzeczki.
Niczego tym nie stara się udowodnić.
Dlatego z chęcią śledzę jego wątek, bo tak jak chłopaki z Wędkarskiej Tuby pokazuje prawdę.
Bez naciągania i koloryzowania. Raz są rybki, innym razem ich nie ma.
Nie każda woda darzy pięknymi okazami i nie powinno to w żaden sposób określać, "wartościować" łowiącego tam wędkarza.
Piękne może być zarówno polowanie na 15kg karpia, jak i dajmy na to połów płoteczek i jelcy na delikatny, przepływankowy zestaw.
W wędkarstwie każdy może znaleźć coś dla siebie, dlatego jest tak piękne.

Pomijam oczywiście osobników pozbawionych wartości etycznych i elementarnej kultury, których czasem spotykamy nad woda.
Oni tego w nim nigdy nie zobaczą.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 442
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1044 dnia: 28.12.2016, 21:01 »
Sylwek rób swoje twoje relacje sa super! :thumbup:
Co do malkontentów ... no cóż byli , beda ....
Piekne te wody u ciebie ! Ciekawe czemu ci jelce nie biora , u mnie w rzekach jak jeszcze byly ( znaczy jak ich nie zjedli... ) to zimie pieknie braly , w lecie je lowiles widzialem w twych relacjach ...
Maciek

Offline Semit

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 287
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tomek
  • Lokalizacja: Warszawa/Janów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1045 dnia: 28.12.2016, 21:28 »
Ano widzicie, chłopak się stara cokolwiek napisać, ludzie lubią czytać, stara się nikogo nie zaczepiać to polska natura się odezwie i zaczepić trzeba. Widzę że niektórzy to już zagubili całą istotę wędkarstwa, a Sylwek tą istotę ukazuje. Podoba mi się jego styl, sam mam podobny i szczerze zazdroszczę tych okoni, na tyle ze w Sylwestra ruszam nad Bug z bolonką i pickerkiem. ;)
Tomek

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1046 dnia: 28.12.2016, 22:04 »
Pyza - kurcze, Ty stary wędkarski weteranie :D
Choć jak zaczynałem czytać Twój wątek przyznam się że też kilka razy pomyślałem 'na h... mi to wiedzieć' odnośnie biletu itp ale z czasem śledząc twój wątek,  to się stało 'PYZA STYLE' i pewnie by mi tego brakowało gdybyś zaniechał tych opisów.
Rób to co robisz bo to fajne to robisz. Pokazujesz piękno tej pasji i to na polskich wodach, pokazujesz nam (a bynajmniej Mi) ryby o których nie słyszy się często i to jest też coś czego Ci zazdroszczę to te spotkania z tyloma gatunkami. Brawo Ty!
Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1047 dnia: 28.12.2016, 22:15 »
Sylwek, prowadź swój wątek. To taki swojski smaczek na forum. Nie ulegaj krytyce. Za samozaparcie i pasję, u mnie szacuneczek i :thumbup: 
Arek

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1048 dnia: 28.12.2016, 22:17 »
Który to już raz, ktoś się czepia naszego Pyzę. Jak się nie podoba, to nie czytać. Pyza rób swoje :thumbup: :beer:
Zbyszek

Offline MichalZ

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 983
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
    • https://posciel.to
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1049 dnia: 28.12.2016, 22:28 »
Pyza rób swoje, kolega z "Sosnowsi" (jak to mawia mój przyjaciel z Katowic) nie musi czytać :)
Michał