Autor Wątek: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016  (Przeczytany 207644 razy)

Offline Novac

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1050 dnia: 28.12.2016, 22:33 »
 Również uważam że powinieneś dalej pisać, tak jak piszesz. Wprawdzie z racji braku czasu mało udzielam się na forum, ale lubię czytać Twój temat (a w zasadzie blog). Pokazuje, nasze polskie wędkarstwo takie jakim jest. Lepiej mi się czyta taki wpis, do tego tak skrupulatnie opisany, niż opis z piętnastoma karpiami po 3 kg, złowionymi tam gdzie ostatnio, czyli na stanowisku nr 4, 15 m od brzegu, na wprost budki dla kaczek. Każda ryba to ryba, może cieszyć tak samo, czy to komercja czy to PZW, ale takie wpisy są po prostu jak dla mnie ciekawsze.
 Z kolei krytyka (byle konstruktywna) to każdego z nas prawo obywatelskie (nie mylić z Platformą Obywatelską). Kolego Pyza, jako autor musisz się z tym liczyć.
 pozdrawiam i pisz dalej, ja nadal będę czytał.
Damian

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1051 dnia: 28.12.2016, 22:52 »
Pyza również odemnie masz poparcie :thumbup:
Paweł

Offline Bubel

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 16
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1052 dnia: 28.12.2016, 23:13 »
:thumbup:

Offline wujek_stunt

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sokołów Podlaski
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1053 dnia: 29.12.2016, 08:35 »
Pyza, nie przejmuj się :facepalm: :facepalm: :facepalm: co ja będę wieczorami czytał?!   

 :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1054 dnia: 29.12.2016, 08:57 »
Dla mnie te Pyzowe opowieści to taka esencja wędkarstwa. Sam jeżdżę tylko na komercje i tylko w sezonie, wiec całkowicie inny typ wędkarza jestem (a może już nie wędkarza, tylko takiego niedzielnego amatora). Chociaż i tam mi daleko do ludzi których czasem widzę na komercjach, namioty, stoły jakieś wysięgniki normalnie małe centrum kosmiczne :)  WędkoCopy jakieś nad wodę przyjechały :P

Pamietam 25 lat temu też potrafiłem wstać o 04:00 nad ranem jechać pociągiem do Pomiechówka nad Wkrę a tam czekać nad woda aż cienka warstwa lodu sie rozpuści żeby spławik zamoczyć.
Teraz to trzeba mieć krzesełko, auto, musi być ciepło ot sielanka :) Na takie Pyzowe wypady żeby jeździć to po prostu trzeba je kochać i tyle, widać że chłopina jest wkręcony w 100% w swoje hobby :bravo: :bravo: :bravo:

Pisz dalej ja w tym widzę swoje młodzieńcze lata i uwielbiam to czytać.

P.S. Jak bym miał sie czepiać to może wpisów o rejestrach itd dla mnie to jest promowanie PZW a czym szybciej oni sie rozpadną to może szybciej powstanie cos nowego/lepszego ot tej mafii darmozjadów.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 744
  • Reputacja: 2004
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1055 dnia: 29.12.2016, 09:18 »
Ja tam lubię wpisy Pyzy, choć jest mi przykro, że mamy w Polsce taką beznadzieję.
Zagramaniczną "odmianą" Pyzy jest np. Krystian, który jeździ sobie po pobliskich wodach jak Sylwek i piękne ryby łowi. Takie same powinny pływać u Sylwka... ale je zeżarto.

Edit: Tono, dostajesz ostrzeżenie za swój ostatni wpis.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline FanFeeder

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowsze
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1056 dnia: 29.12.2016, 09:18 »
Pyza i ode mnie pełne poparcie. Jedź dalej z tematem. Lubię poczytać te relacje znad wody, bo są takie szczere, bliskie codzienności, po prosty kawałek prawdziwego wędkarstwa :)
"Ale w jednym i drugim przypadku musi mieć w sercu tą iskrę, ten żar który rozpala wyobraźnie i sprawia, że tęsknimy za kolejną wyprawą, za kolejnym sezonem. Sposób na życie, sposób myślenia: Ja, natura, ryba, pasja, wyzwanie, tajemnica."

Tench_fan

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 744
  • Reputacja: 2004
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1057 dnia: 29.12.2016, 10:07 »
Zakończmy już temat kibiców. Nie ma co drążyć, bo nic z tego dobrego nie wyjdzie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 926
  • Reputacja: 405
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1058 dnia: 29.12.2016, 10:17 »
Widać, że zima nastała.

Offline Sebek Francja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez wędki czuję się jak nie facet
    • Wędkarstwo Francuskie
  • Lokalizacja: Reims
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1059 dnia: 29.12.2016, 10:25 »
Brak zajęcia przekłada się  na prowokacje forumowe. :thumbdown: :thumbdown:: :facepalm:

Offline Tono

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 338
  • Reputacja: 22
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1060 dnia: 29.12.2016, 11:04 »
Ja tam lubię wpisy Pyzy, choć jest mi przykro, że mamy w Polsce taką beznadzieję.
Zagramaniczną "odmianą" Pyzy jest np. Krystian, który jeździ sobie po pobliskich wodach jak Sylwek i piękne ryby łowi. Takie same powinny pływać u Sylwka... ale je zeżarto.

Edit: Tono, dostajesz ostrzeżenie za swój ostatni wpis.

Nie zeżarto tylko Pyza zeżarł i jemu podobni.
Ile Pyza zeżarłeś złowionych ryb?
Ostrzeżenie jak najbardziej zasłużone, nie powinienem obrażać na forum choćby nawet prostakiem ktoś był :)

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1061 dnia: 29.12.2016, 11:41 »
Ja tam lubię wpisy Pyzy, choć jest mi przykro, że mamy w Polsce taką beznadzieję.
 "odmianą" Pyzy jest np. Krystian, który jeździ sobie po pobliskich wodach jak Sylwek i piękne ryby łowi. Takie same powinny pływać u Sylwka... ale je zeżarto.

Edit: Tono, dostajesz ostrzeżenie za swój ostatni wpis.

Nie zeżarto tylko Pyza zeżarł i jemu podobni.
Ile Pyza zeżarłeś złowionych ryb?
Ostrzeżenie jak najbardziej zasłużone, nie powinienem obrażać na forum choćby nawet prostakiem ktoś był :)

Kolego Tono:
Czy naprawdę nie potrafisz odpuścić ?
Zauważyłeś słusznie że ostrzeżenie było zasłużone, jednocześnie kilku ostatnimi zdaniami brniesz dalej w ślepą uliczkę.
Twoje komentarze są niestosowne.
To tak jakbym nazwał kogoś chamem, a później stwierdził : przepraszam że jesteś chamem. To ma być zabawne ::)
Wyraziłeś wcześniej zdanie na temat wątku Pyzy. Miałeś do tego prawo.
Wielu kolegów, w tym ja napisało że im się wątek podoba i dlaczego.
I na tym powinna skończyć się ta dyskusja.
Jeśli chcesz, również możesz założyć podobny wątek, gdzie drobiazgowo przedstawisz metody i taktyki stosowane podczas twoich połowów i ich wyniki.
Być może wówczas również będziesz miał czytelników i staniesz się " idolem" , jak to w którymś miejscu uszczypliwie stwierdzasz.
Proszę Cię nie podążaj w tym kierunku , nie twórz niepotrzebnego fermentu na forum.
Zdanie swoje masz i miej je nadal, twoje prawo, ale nie posuwaj się do zaczepek i niegrzeczności :thumbdown:
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1062 dnia: 29.12.2016, 11:57 »
Niektórzy tak mają - ktoś robi coś fajnego, to trzeba sprowadzić do parteru i zdusić. Jak kończą się argumenty, zaczynają się uszczypliwości i obelgi.

Jeśli chcesz, również możesz założyć podobny wątek, gdzie drobiazgowo przedstawisz metody i taktyki stosowane podczas twoich połowów i ich wyniki.

Bardzo dobra rada, proponuję skorzystać. Na pewno jest to lepszy sposób na podreperowanie ego niż to, co robisz w tym wątku.
Marcin

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 352
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1063 dnia: 29.12.2016, 12:15 »
Witam

Na wstępie chciałem podziękować kolegom, że stanęliście w mojej obronie. Powiem prosto dziękuję! Co do kolegi Tono nie wiem co Ci zrobiłem, nawet się nie znamy, jak Cię czymś uraziłem, może w innym życiu to przepraszam :D I życzę Ci jak najlepiej w nowym roku, który się zbliża, Tobie i Twojej rodzinie szczęśliwego Nowego Roku!!
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Sailor

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 5
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Pyza Na Swojskich Wodach - 2016
« Odpowiedź #1064 dnia: 29.12.2016, 12:28 »
Witam

Na wstępie chciałem podziękować kolegom, że stanęliście w mojej obronie. Powiem prosto dziękuję! Co do kolegi Tono nie wiem co Ci zrobiłem, nawet się nie znamy, jak Cię czymś uraziłem, może w innym życiu to przepraszam :D I życzę Ci jak najlepiej w nowym roku, który się zbliża, Tobie i Twojej rodzinie szczęśliwego Nowego Roku!!

 :bravo: A TONO go od "prostaków"  !!! Brawo Pyza za ten wpis dla mnie jesteś GOŚĆ !