Ankieta

Jakich podajnikow do method feeder używasz i uważasz za najlepsze?

Drennan/ESP
195 (40.5%)
Preston
137 (28.5%)
Korum
12 (2.5%)
Guru
40 (8.3%)
Jaxon
29 (6%)
Traper
1 (0.2%)
Behr
11 (2.3%)
Browning
11 (2.3%)
Avid
2 (0.4%)
Inne
43 (8.9%)

Głosów w sumie: 323

Autor Wątek: Jakich podajników do method feeder używacie i uważacie za najlepsze?  (Przeczytany 67958 razy)

Offline marek118

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 188
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: RNI, Koło PZW nr 28 "Szuwarek" Nowa Sarzyna
  • Ulubione metody: feeder
''Przerobiłem'' już wiele podajników różnych firm i obecnie używam już tylko Drennanów i ESP, piszecie że Drennany pękają czy też się rozklejają, a ja powiem że nigdy nie miałem z tym problemu, chyba że sam coś spier.... ,  zdarza się, jednak podczas normalnego łowienia, a łowię często nic się z koszykami nie dzieje.
Grzegorz
 a pamiętasz jak na PSW też ludzie narzekali na drennany? Łowie na nie 3 sezon i nigdy żaden mi nie pękł. Pęka chyba tym co rzucają nimi w ścianę.

Offline fish007

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 508
  • Reputacja: 90
  • Płeć: Mężczyzna
  • Method Feeder Fishing
    • Galeria
    • Method Feeder Fishing
  • Lokalizacja: Bad Jastrzemb
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Jak najbardziej się z tym zgadzam , 2 koszyki które mi popękały to te które pękły z mojej winy, żaden a kilka mam takich które kupiłem w 2013, pomimo ze są w stanie mocno zużytym nie jest popękany ani poodklejany.

Offline alphaomega

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Sam używam tylko i wyłącznie Guru. Nie mam z nimi problemów. Krętlik zastąpiłem szybkozłączką Drennana.
Nie ma problemów z ekspozycją przynęty, zaczepiającym się o elementy podajnika hakiem.
Świetnie spisuje się też foremka - najlepsza bez przycisku, jaką spotkałem. Bije nawet miękką formę Matrixa.
Połamania!
-Mateusz-

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Sam używam tylko i wyłącznie Guru. Nie mam z nimi problemów. Krętlik zastąpiłem szybkozłączką Drennana.
Nie ma problemów z ekspozycją przynęty, zaczepiającym się o elementy podajnika hakiem.
Świetnie spisuje się też foremka - najlepsza bez przycisku, jaką spotkałem. Bije nawet miękką formę Matrixa.
Też jestem bardzo zadowolony z produktów Guru, a podajniki z gumką to już prawie ideał ;)
Robert

Offline tomkol44

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siechnice
  • Ulubione metody: method feeder
popieram foremka Guru najlepsza na świecie, pasuje do wszystkich podajników. podajniki tylko drennan guru preston w tej kolejności

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Tomek foremka Guru pasuje do Prestona i Drennana?Jaką masz wielkość ?Ja lubię podajniki Drennan ale ich foremka mi nie pasuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
''Przerobiłem'' już wiele podajników różnych firm i obecnie używam już tylko Drennanów i ESP, piszecie że Drennany pękają czy też się rozklejają, a ja powiem że nigdy nie miałem z tym problemu, chyba że sam coś spier.... ,  zdarza się, jednak podczas normalnego łowienia, a łowię często nic się z koszykami nie dzieje.
a ja nic nie spier.........   a pękały i odpadały dna, i nie były rzucane o ścianę .W chwili obecnej żona używa dalej Drennana i jest wszystko ok nic nie pękło i nie odpadło,może była jakaś wadliwa seria.Osobiście używam Prestone i jestem bardzo zadowolony ,bardziej mi podpasowały niż Drennany :thumbup:
Pozdrawiam
Jacek

Offline DarekJ71

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 159
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tomice koło Wadowic
  • Ulubione metody: method feeder
Używam podajniki Drennana i jest ok. Nauczyłem się dobierać konsystencję zanęty i nic mi się ni klei do foremki. Co do odrywania się dna to miąłem jeden przypadek,że podajnik zaczynał się rozwarstwiać, ale kropelka załatwiła sprawę. Poza tym weźmy pod uwagę fakt, że rzucamy tymi podajnikami po kilkadziesiąt razy dziennie i w końcu coś musi pęknąć. Moje mają poobijane dna jakby od kamieni, choć myślałem że dno w moim łowisku jest raczej muliste.

Offline Ostry

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Warto. Działają trochę inaczej, bo maja burty a nie żeberka - ale to dobry patent. Ich minusem jest mniejsza dostępność i brak opcji romiarowych. Ale na perwno dobrze działają, foremka z przyciskiem jest dużym plusem.

Dzięki za informacje, jest okazja to kupię, będzie co testować, dopiero zaczynam łowić na metodę więc czasami czuje się jak dziecko we mgle ale zawsze to jakaś odmiana bo ile można rzucać na ten spinning  :P

W ostatni weekend maja robię sobie 48h zasiadkę na łowisku Okoń, może się przekonam do tej całej "metody"  :)
Marcin

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Czekam już z niecierpliwością na nowe podajniki z Guru. Jak napisali na swojej stronie mają się pokazać w lipcu w sprzedaży to u nas zapewne nie prędzej jak na jesień niema się, co spodziewać :)
Ciekawe jak się będą spisywać? ;)
 
Robert

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Czekam już z niecierpliwością na nowe podajniki z Guru. Jak napisali na swojej stronie mają się pokazać w lipcu w sprzedaży to u nas zapewne nie prędzej jak na jesień niema się, co spodziewać :)
Ciekawe jak się będą spisywać? ;)
 

Maciek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 352
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
:D :thumbup:

witam wszystkich
używam zazwyczaj firmy Drennan, ale po ostatnim wędkowaniu jeden podajnik rozleciał się w czasie rzutu, zarzuciłem zestaw, chciałem go naciągnąc swingerem a tu mi swinger idzie do dołu. myśle sobie branie do brzegu, nie możliwe, bo przynęta była głeboko schowana w podanijku. co naciągnęłem to idzie do dołu, aż w końcu podciągnęłem nie czuje oporu, myśle sobie zerwałem podajnik. ściągnąłem zestaw, a jak się okazało to nie zerwałem tylko odleciało dno od podajnika i wyciągnąłem sam plastik jak na zdjęciu. to był podajnik 45 g, pare dni wcześniej zakupiłem Jaxon podróbę Drennana. są tańsze i w razie co można śrubki dokręcić, niedługo będę testował.
pozdrawiam miłego wieczoru
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Pyza zapewne rzuciłeś nim o ścianę jak napisał jeden z forumowiczów wcześniej ;)
Robert

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 746
  • Reputacja: 2004
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Ja używam identycznych podajników od Jaxona. Płacę za dwa 14 zł (pewnie można kupić taniej) i nie mam z nimi żadnego problemu...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Tez mi się coś podobnego zdarzyło w 2 podajnikach Drennana :o
Ale w miedzy czasie ze 6 pourywałem.
Myślę że to była jakaś wadliwa partia :P
Znów jestem