Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2015  (Przeczytany 1181225 razy)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #615 dnia: 09.03.2015, 19:17 »
Ładne Leszcze Vis ! Graty ! :)
Krzysztof

grzesiek76

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #616 dnia: 09.03.2015, 19:17 »
Gratki! Ładnie połowiliście.

Natomiast ja, pomyślałem że dziś najwyższa pora aby choć na chwilę,  wyskoczyć nad niekomercyjną odrę... Wszak nie byłem tam od wczoraj :)
I tak to wyszło. Klonek około kilograma..:)

P.S. Firmy na "J" nie reklamuję ;)

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #617 dnia: 09.03.2015, 19:19 »
Jezu Ty na przedwiośniu łowisz więcej niż ja w pełni sezonu xD
Gratulacje wszystkim pięknych rybek :)
Pozdrawiam
Marcin

Offline michał1995

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #618 dnia: 09.03.2015, 19:23 »
Jezu Ty na przedwiośniu łowisz więcej niż ja w pełni sezonu xD
Gratulacje wszystkim pięknych rybek :)
Ty do kogo się to odnosi ? :P
Pozdrawiam
Michał ;)

Offline Marcin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 209
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gryfów Śląski
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #619 dnia: 09.03.2015, 19:27 »
W sumie to chodziło mi o klenie Grześka, ale Ty też tutaj ładnie zarzucasz fotkami ten temat, więc... możesz czuć się zaszczycony ;)
Pozdrawiam
Marcin

Offline michał1995

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #620 dnia: 09.03.2015, 19:28 »
Nie chodziło mi o mnie :) Po prostu byłem ciekawy o kogo chodzi,dziękuje ale nie czuje się na tyle,aby móc być wyróżnianym
Pozdrawiam
Michał ;)

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #621 dnia: 09.03.2015, 19:36 »
Cytuj
Już prostuję ;) na tej komercji ryby i tak nie trafiają z powrotem do stawu lecz do "dołku" z którego właściciel je odławia i sprzedaje chętnym
Po za tym jeśli ryba przez 30 sek poleży na trawie nic jej nie będzie za specjalnie,maty jeszcze się nie dorobiłem,ale planuję kupić.

 Tu nie chodzi ile będą się tarzały ;) po prostu kaleczą się a to często powoduje roznoszenie chorób :( ale skoro to na Handel na Mięso no to uffff

 Mata żaden wydatek ,zwykła około 25 PLN no chyba,że planujesz ładne korytko ( też bym chciał korytko), ale zwykła mata 100/50 wystarcza do wyhaczania .

Offline michał1995

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #622 dnia: 09.03.2015, 19:43 »
Cytuj
Już prostuję ;) na tej komercji ryby i tak nie trafiają z powrotem do stawu lecz do "dołku" z którego właściciel je odławia i sprzedaje chętnym
Po za tym jeśli ryba przez 30 sek poleży na trawie nic jej nie będzie za specjalnie,maty jeszcze się nie dorobiłem,ale planuję kupić.

 Tu nie chodzi ile będą się tarzały ;) po prostu kaleczą się a to często powoduje roznoszenie chorób :( ale skoro to na Handel na Mięso no to uffff

 Mata żaden wydatek ,zwykła około 25 PLN no chyba,że planujesz ładne korytko ( też bym chciał korytko), ale zwykła mata 100/50 wystarcza do wyhaczania .
Gdyby te ryby miały wracać z powrotem do wody nie trzymał bym ich w siatce,z resztą ja siatki nad wodą nie używam (wyjątkiem są zawody) w których też uczestniczę tylko 2 razy do roku bo szkoda mi ryby męczyć ;) Siatka jest kolegi,a co do maty tak chciałbym odrazy kupić porządną :P
Pozdrawiam
Michał ;)

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #623 dnia: 09.03.2015, 19:46 »
Cytuj
Czemu fuu?
gdzie ja tam tak napisałem? czytaj posty dokładnie ;)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 441
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #624 dnia: 09.03.2015, 19:46 »
Grzesiek piekny kleń
 ja od 25 lat jeste zakochany w tej rybie jeste wyznawcą dzikiej wody uwielbiam próby połowy ryb dziko żyjących nie ide na łatwizne
Maciek

grzesiek76

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #625 dnia: 09.03.2015, 19:46 »
W sumie to chodziło mi o klenie Grześka, ale Ty też tutaj ładnie zarzucasz fotkami ten temat, więc... możesz czuć się zaszczycony ;)

Ten sezon, nieco przewrotnie mam pod znakiem leszcza :) Wszak tylko dwa, ale daaawno już takich łopat nie złowiłem.

Bo przedwiośnie w rzece jest dobre Marcinie. Inaczej, brań jest mało. Ale jakość zdecydowanie lepsza. Dziś miałem dwa brania. Ten klonek i jelec :)
Wczoraj tylko to jedno branie leszcza...
Nie chcę aby to zabrzmiało jakoś głupio, ale od maja już nie lubię łowić białej ryby w odrze. Owszem brań jest czasem mnóstwo, ale większość drobnica. Przynajmniej nie potrafię w ciepłej wodzie łowić selektywnie większych ryb. Owszem, dość często wówczas sięgam po pickera, ale tylko po to aby złowić żywca.
Przedwiośnie jest o tyle trudną porą roku, że trzeba dobrze znać miejscówki. Podobnie jesienią...

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 441
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #626 dnia: 09.03.2015, 19:50 »
W sumie to chodziło mi o klenie Grześka, ale Ty też tutaj ładnie zarzucasz fotkami ten temat, więc... możesz czuć się zaszczycony ;)

Ten sezon, nieco przewrotnie mam pod znakiem leszcza :) Wszak tylko dwa, ale daaawno już takich łopat nie złowiłem.

Bo przedwiośnie w rzece jest dobre Marcinie. Inaczej, brań jest mało. Ale jakość zdecydowanie lepsza. Dziś miałem dwa brania. Ten klonek i jelec :)
Wczoraj tylko to jedno branie leszcza...
Nie chcę aby to zabrzmiało jakoś głupio, ale od maja już nie lubię łowić białej ryby w odrze. Owszem brań jest czasem mnóstwo, ale większość drobnica. Przynajmniej nie potrafię w ciepłej wodzie łowić selektywnie większych ryb. Owszem, dość często wówczas sięgam po pickera, ale tylko po to aby złowić żywca.
Przedwiośnie jest o tyle trudną porą roku, że trzeba dobrze znać miejscówki. Podobnie jesienią...

Grzesiek co old school to old school
Maciek

grzesiek76

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #627 dnia: 09.03.2015, 19:52 »
W sumie to chodziło mi o klenie Grześka, ale Ty też tutaj ładnie zarzucasz fotkami ten temat, więc... możesz czuć się zaszczycony ;)

Ten sezon, nieco przewrotnie mam pod znakiem leszcza :) Wszak tylko dwa, ale daaawno już takich łopat nie złowiłem.

Bo przedwiośnie w rzece jest dobre Marcinie. Inaczej, brań jest mało. Ale jakość zdecydowanie lepsza. Dziś miałem dwa brania. Ten klonek i jelec :)
Wczoraj tylko to jedno branie leszcza...
Nie chcę aby to zabrzmiało jakoś głupio, ale od maja już nie lubię łowić białej ryby w odrze. Owszem brań jest czasem mnóstwo, ale większość drobnica. Przynajmniej nie potrafię w ciepłej wodzie łowić selektywnie większych ryb. Owszem, dość często wówczas sięgam po pickera, ale tylko po to aby złowić żywca.
Przedwiośnie jest o tyle trudną porą roku, że trzeba dobrze znać miejscówki. Podobnie jesienią...

Grzesiek co old school to old school

 :thumbup:  :beer:  :)

Offline michał1995

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 378
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #628 dnia: 09.03.2015, 19:57 »
Cytuj
Czemu fuu?
gdzie ja tam tak napisałem? czytaj posty dokładnie ;)
Poprawiłem ;D
Pozdrawiam
Michał ;)

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #629 dnia: 09.03.2015, 20:11 »
Wynik dzisiejszej szybkiej sesji na moim stawie kolowym to 4 karpie.Lowilem od 15:30 do 18:00,przez pierwsza godzine zero wskazan na wagllerze 2g.Necilem z procy luznym robakiem,pelletem halibutowym 3mm,pelletem 2 mm ryba -truskawka oraz kukurydza.Brania zaczely sie ok 17 i byly bardzo zdecydowane.Na kuku skusily sie dwa karpie,na bialego jeden,na pellet 8 mm brasem jedena szt.ryby swietnie walczyly,mialem duzo nie zacietych bran z powody zbyt szybkiej reakcji.W koncu moglem sprawdzic nowa odleglosciowke pod obciazeniem,potrenowac technike holu wiekszych ryb,oraz sprawdzic taktyke na nadchodzace zawody kolowe.