Autor Wątek: Wyniki nad wodą 2015  (Przeczytany 1180943 razy)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3330 dnia: 01.07.2015, 22:12 »
Maciek dla niektórych leszcz 50 to życiówka,dla starego wygi to normalka miałeś ich setki ale jak byłeś młodszy to pierwsze takie ryby sprawiały że byłeś z siebie dumny,bardzo dobrze że się chwalą oby tak dalej zdrowa rywalizacja tylko pomaga
Staś
Klasyczny Feeder

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 439
  • Reputacja: 901
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3331 dnia: 01.07.2015, 22:15 »
Stasiu i dlatego podziwiam kolegow po kiju i ciesze sie razem z nimi z wynikow przeciez, wszyscy chodzimy nad wode aby polowic piekne :fish:0
Maciek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3332 dnia: 01.07.2015, 22:17 »
:thumbup:
Staś
Klasyczny Feeder

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3333 dnia: 01.07.2015, 23:00 »
cyt. Przeciez kazdy widzial leszcza na 50 cm a ja dodam karpia na 2 kg lub 3 kg i z mojej strony tyle w temacie
Ja na żywo jeszcze nie widziałem leszcza 50cm :'(
Dlatego tak bacznie fotki oglądam

Stasiu i dlatego podziwiam kolegow po kiju i ciesze sie razem z nimi z wynikow przeciez, wszyscy chodzimy nad wode aby polowic piekne :fish:0
:bravo:
I pod tym podpisze się chyba każdy

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Suchotnik

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3334 dnia: 01.07.2015, 23:34 »
Dawno mnie tu nie było. Praca, dom > praca, dom i tak w kółko. Poniżej dwa warte uwagi. Mniejszy ok 3kg większy 75cm i 8kg wagi. :)

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3335 dnia: 02.07.2015, 09:45 »
Ja dalej ćwiczę metodę i feder. Martwi mnie to bo wciąga coraz bardziej i spławika nie wyciągnąłem z pudełka od 2 tygodni ...
Wczoraj 3 godzinki nad wodą. Kilka średniaków w pierwszej godzinie i potem cisza. Pod koniec jedno branie i siadł ładny karpik. Prowadził mnie po stawie dobre 10 minut. W tym miejscu ogromny plus dla kołowrotka drenann FD4000 na którego tak niektórzy psioczą. Łowiłem z zaklipowaną żyłką. Karp zaraz po zacięciu zrobił niezły odjazd, zanim zdążyłem złapać kij wybrał żyłkę i klip cudownie pstryknął. Żyłka sama spadła, nie zauważyłem żadnego uszczerbku na niej. Teraz bez obaw będę klipował a niebawem pewnie kupię drugi taki sam FD4000 ;)

Wczoraj numerem jeden był drennan Tutti frutti


Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 738
  • Reputacja: 2003
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3336 dnia: 02.07.2015, 09:53 »
Ja wczoraj od 18 do 22. I znowu siedzę, siedzę i nic. I tak z półtorej godziny przynajmniej. Przedtem ciągle coś się działo, a teraz drugi raz bez brania... No to zrobiłem coś, czego nie lubię - zarzuciłem jak najdalej na środek zalewu. I bingo. Branie po minucie. I następne... i znowu... i z opadu... i dublet... Od czasu do czasu próbowałem przy brzegu, gdzie zwykle, i cisza znowu. Ki diabeł? Teraz jest wysokie ciśnienie, może ryba woli siedzieć na środku?
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 419
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3337 dnia: 02.07.2015, 10:00 »
U mnie podobnie. Siedziałem wczoraj do północy , spławik 1g ze świetlikiem. Miejscówka nęcona przewlekle ziarnem. Ryba w zanęcie, leszcz spławia się, wystawia grzbiety nad wodę . W czasie od 20 do 24 nie miałem żadnego brania - same ocierki o żyłkę , może z dziesięć razy lekkie przytopienie spławika i po sekundzie cisza. Nie wiem co jest grane - może pełnia, wschodni wiatr. Wędkarstwo uczy pokory....
Pozdrawiam - Gienek

Offline MATCH 2000

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo to moja pasja
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3338 dnia: 02.07.2015, 10:38 »
Witam wszystkich kolegów.U mnie niestety lipiec będzie chyba bezrybny.We wtorek 30-go miałem zabieg chirurgiczny na lewej dłoni.Założone 5 szwów,palce spuchnięte,dłoń zabandażowana i tyle.
Pozdrawiam    Jurek.

Offline MATCH 2000

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo to moja pasja
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3339 dnia: 02.07.2015, 10:43 »
Sledze ten watek z uwaga bardzo mnie interesuje co koledzy tutaj zamieszczaja jestem pelen podziwu co do ich osiagniec
jednak osobiscie zmienilem stosunek do publikacji w tym temacie i od jakiegos czasu nie publikuje wynikow podzielam  zdanie mego przyjaciela ktorego tutaj poznalem
cyt. Przeciez kazdy widzial leszcza na 50 cm a ja dodam karpia na 2 kg lub 3 kg i z mojej strony tyle w temacie
Maciek.Myślę że idąc tokiem twojego rozumowania to ten wątek należałoby zlikwidować.
Pozdrawiam   Jurek.

Offline marek118

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 188
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: RNI, Koło PZW nr 28 "Szuwarek" Nowa Sarzyna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3340 dnia: 02.07.2015, 10:46 »
U mnie podobnie. Siedziałem wczoraj do północy , spławik 1g ze świetlikiem. Miejscówka nęcona przewlekle ziarnem. Ryba w zanęcie, leszcz spławia się, wystawia grzbiety nad wodę . W czasie od 20 do 24 nie miałem żadnego brania - same ocierki o żyłkę , może z dziesięć razy lekkie przytopienie spławika i po sekundzie cisza. Nie wiem co jest grane - może pełnia, wschodni wiatr. Wędkarstwo uczy pokory....
We wtorek siedziałem od 13 do 19 i również bez brań. Łowiłem na dwie metody, dwie różne zanęty, na dwóch dystansach 20 i 40m około 20-tu przynęt wypróbowanych i cisza.
Brak brań wg mnie jest spowodowany pełnią.

Offline Robert_X

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 521
  • Reputacja: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złów i wypuść, urośnie...
  • Lokalizacja: Zamojszczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3341 dnia: 02.07.2015, 10:51 »
Sledze ten watek z uwaga bardzo mnie interesuje co koledzy tutaj zamieszczaja jestem pelen podziwu co do ich osiagniec
jednak osobiscie zmienilem stosunek do publikacji w tym temacie i od jakiegos czasu nie publikuje wynikow podzielam  zdanie mego przyjaciela ktorego tutaj poznalem
cyt. Przeciez kazdy widzial leszcza na 50 cm a ja dodam karpia na 2 kg lub 3 kg i z mojej strony tyle w temacie
Maciek.Myślę że idąc tokiem twojego rozumowania to ten wątek należałoby zlikwidować.
Pozdrawiam   Jurek.

Moim zdaniem chwalenie się "małymi" rybkami  ma zupełnie inny wymiar , moja życiówka Leszcza to 52cm , Karpia ostatni 4,2 kg itd. nie sa to za wielkie rybki bo przecież taki karpik dla karpiarzy to pikuś , tak samo jak Leszcz dla regularnie łowiących .Chodzi o pokonywanie własnych osobistych rekordów , doskonalenie własnych technik i "rozkminianie" własnych "tajnych" łowisk , to ma znaczenie symboliczne i dodające motywacji do dalszego działania i jeszcze lepszych osiągów...

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 738
  • Reputacja: 2003
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3342 dnia: 02.07.2015, 10:54 »
Witam wszystkich kolegów.U mnie niestety lipiec będzie chyba bezrybny.We wtorek 30-go miałem zabieg chirurgiczny na lewej dłoni.Założone 5 szwów,palce spuchnięte,dłoń zabandażowana i tyle.
Pozdrawiam    Jurek.
Szybkiej rekonwalescencji życzę!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

elvis77

  • Gość
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3343 dnia: 02.07.2015, 10:56 »
Jurek,zdrowiej szybko i na

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wyniki nad wodą 2015
« Odpowiedź #3344 dnia: 02.07.2015, 11:05 »
W tym wątku chyba nie o wielkość ryb chodzi ani o to że ktoś nie widział takiej czy innej ryby.
Jak się tak człowiek naczyta i napatrzy to nie może wysiedzieć na miejscu i zaraz wali nad wodę.
To żeby nie było że same grubasy się pojawiają ... proszę bardzo jakie ładne karasie. Małe ale waleczne. Łowienie na bacika takich rybek to niesamowita frajda.