Autor Wątek: Zimny, kwietniowy dzień z leszczami i feederem - 08.04.2016 - Twynersh Farm  (Przeczytany 3996 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 844
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Moja videorelacja z wyprawy na Twynersh Farm, na początku kwietnia. Ryby są najwyraźniej w przedwiosennym 'humorze' i trochę zagrały mi na nosie tego dnia. Teoretycznie powinny szaleć szukając pokarmu, a tutaj niespodzianka :)


Lucjan

Offline Tomek M.

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 298
  • Reputacja: 54
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Długo czekałem na nową podukcję. Fajnie, że już jest :)

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Lucjan jak zwykle w formie :bravo: :bravo: :bravo: Na zlocie będę miał do Ciebie prośbę, nauczysz mnie, jak się wiąże tak ciasno torebki z pelletami. Ja jak zawiąże, to torebka wygląda jak flak :)
Zbyszek

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 893
  • Reputacja: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Bardzo ciekawie mówisz o pelletach i ich pracy, jak niewiele trzeba ,by dostatecznie zanęcić łowisko :) Z zacinaniem ryby, która już się sama zacięła to też temat rzeka :) To moim zdaniem bardziej brak wiedzy na temat zestawów samo zacinających. Zestawy samo zacinające to już ciężkie łowienie gdzie owe zacinanie nie jest konieczne a nie każdy grunciarz o tym wie zwłaszcza, gdy łowi na delikatne zestawy :)
Rafał
Sandacz 52 cm
Jesiotr 115 cm
Karp 75 cm
Leszcz 59 cm
Lin 40 cm
Karaś 43

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
No w końcu nowa produkcja :D
Krzysztof

Offline makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 200
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Sprawdziłem te pellety na aledrogo są po 19,99 za 900 gramów
a gel po 37,99
to jest nowa nowość, nikt jeszcze tego nie kupił, sprzedawca nie ma ani jednego komentarza
Marek

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Świetna prezentacja Luk  :bravo: :thumbup:


PS
Hybrid z gumką górą :D

Edit
Pomyśleć, że o Method Mani dowiaduję się od Luka z Londynu a mieszkam w Poznaniu i na jezioro obecnie testowe tejże firmy jeździłem z 12 lat temu, kiedy łowiłem na bata. Jak to człowiek nie wie, co się dzieje w jego sąsiedztwie :-[
Robert

Offline dominik9166

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 329
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko C&R!
  • Lokalizacja: Podkarpacie
  • Ulubione metody: method feeder
Pierwsza częsc obejrzana.
~Dominik

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 844
  • Reputacja: 1996
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Bardzo ciekawie mówisz o pelletach i ich pracy, jak niewiele trzeba ,by dostatecznie zanęcić łowisko :)

Zastanawiam się, czy właśnie nie przenęciłem łowiska. Niby to nie było dużo, ale z 20 torebek pelletowych do wody na jednej linii poleciało... Łowiąc ostatnio liny na Marsh Farm, zdecydowanie ilość posłanych koszyków miała wpływ na ilość brań. Ryby brały coraz słabiej, według mnie ilość pokarmu je odstraszała, ewentualnie wybierały ione inne rzeczy a nie przynętę. Z leszczami mogło być podobnie.

Lucjan jak zwykle w formie :bravo: :bravo: :bravo: Na zlocie będę miał do Ciebie prośbę, nauczysz mnie, jak się wiąże tak ciasno torebki z pelletami. Ja jak zawiąże, to torebka wygląda jak flak :)

Nauczę, nic trudnego :) Powiążemy sobie na zawody w niedzielę :)


Hybrid z gumką górą :D


Póki co działa on dobrze, lepiej niż obcięty Preston, ale czekam na lepszą aurę (pogoda szaleje i ryby nie biorą dobrze). Te burty w hybridzie robia grę, zaczepiany hak za siatkę dobrze się sprawdza, następny film będzie z Old Lake, gdzie Hybrid pokosił :)


Pomyśleć, że o Method Mani dowiaduję się od Luka z Londynu a mieszkam w Poznaniu i na jezioro obecnie testowe tejże firmy jeździłem z 12 lat temu, kiedy łowiłem na bata. Jak to człowiek nie wie, co się dzieje w jego sąsiedztwie :-[


Jezioro testowe zarybiono ostatnio linem, dochodzącym do 1. 5 kilo bodajże. Masz gdzie łowić :)
Lucjan

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Bardzo ciekawie mówisz o pelletach i ich pracy, jak niewiele trzeba ,by dostatecznie zanęcić łowisko :)

Zastanawiam się, czy właśnie nie przenęciłem łowiska. Niby to nie było dużo, ale z 20 torebek pelletowych do wody na jednej linii poleciało... Łowiąc ostatnio liny na Marsh Farm, zdecydowanie ilość posłanych koszyków miała wpływ na ilość brań. Ryby brały coraz słabiej, według mnie ilość pokarmu je odstraszała, ewentualnie wybierały ione inne rzeczy a nie przynętę. Z leszczami mogło być podobnie.

Lucjan jak zwykle w formie :bravo: :bravo: :bravo: Na zlocie będę miał do Ciebie prośbę, nauczysz mnie, jak się wiąże tak ciasno torebki z pelletami. Ja jak zawiąże, to torebka wygląda jak flak :)

Nauczę, nic trudnego :) Powiążemy sobie na zawody w niedzielę :)


Hybrid z gumką górą :D


Póki co działa on dobrze, lepiej niż obcięty Preston, ale czekam na lepszą aurę (pogoda szaleje i ryby nie biorą dobrze). Te burty w hybridzie robia grę, zaczepiany hak za siatkę dobrze się sprawdza, następny film będzie z Old Lake, gdzie Hybrid pokosił :)


Pomyśleć, że o Method Mani dowiaduję się od Luka z Londynu a mieszkam w Poznaniu i na jezioro obecnie testowe tejże firmy jeździłem z 12 lat temu, kiedy łowiłem na bata. Jak to człowiek nie wie, co się dzieje w jego sąsiedztwie :-[


Jezioro testowe zarybiono ostatnio linem, dochodzącym do 1. 5 kilo bodajże. Masz gdzie łowić :)

Już poczytałem troszkę może jak na Różanym nie zarybią obiecanym linem to pojadę dalej od domu na ryby :-\
Robert

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 955
  • Reputacja: 415
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Fajne filmy. :bravo:
Liczę na podobne z sybiraczkiem 8-9 kg. ;)
;)

Offline Szczupakabra

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bystra Podhalańska
  • Ulubione metody: feeder
"Już wiecie skąd się biorą
dziury w serze"

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 625
  • Reputacja: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Luk bardzo dziękuję za testy PELLET KRILL HI OIL. :thumbup:

Nie ukrywam, że zaraz sobie kupiłem, aby sprawdzić twoje słowa i mimo to, że nie zaliczam się do żadnych specjalistów w wędkarstwie to uznałem, że sam sprawdzę ten pellet. Powiem krótko, bo tylko tak umiem dzięki temu Pelletowi  i oczywiście Erzacowi udało mi się wygrać zawody w kole. :)
Robert

Offline Kornel

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 272
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Seans zaliczony :thumbup: