Autor Wątek: Ciężarki Preston In-Line Match Cube  (Przeczytany 2432 razy)

Offline WarsawAngler

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Ciężarki Preston In-Line Match Cube
« dnia: 03.01.2017, 14:42 »
W końcu udało mi się odebrać z poczty te malutkie kosteczki. Bardzo mi się spodobała możliwość szybkiej zmiany ciężarka na podajnik lub koszyczek in-line bez zdejmowania rurki z żyłki. Mam podobne Guru i wiem już że kosteczki latają bardzo precyzyjnie, teraz przyszedł czas na Prestona. Cube 15 g idealnie będzie się nadawał do Bomb & Pellet. Nie narobi za dużo hałasu wpadając do wody i nie wejdzie w muliste dno. Możliwość wymiany rurki na taką z amortyzatorem, co jest nowością od PI.

Tylko czekać aż się ociepli i wystrzelę je z mojego nowego Garbolino Precision Piker. Kupiliśmy sobie ostatni takie francuskie piórka z Czarkiem i już nas korci żeby je dać rybkom powyginać.

Och sezonie feederowy wróć!!!!
Marcin
Feeder Klub Mazowsze

Offline KuBxOnOff

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Ciężarki Preston In-Line Match Cube
« Odpowiedź #1 dnia: 11.04.2017, 11:20 »
Nie wiem czym jest to spowodowane ale w katalogach na sezon 2017 są koszyczki klasyczne, banjo i te właśnie kosteczki w wersji interchange a podajników do metody nie ma. Na kanale PI jest filmik gdzie są wszystkie podajniki i ciężarki są w wersji z szybką wymianą wraz z podajnikiem do metody. Czy ktoś wie kiedy mają ukazać się w sprzedaży?